Обява

Свий
Няма добавени обяви.

"Риск Клуб Габрово" поредната организирана разходка

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: "Риск Клуб Габрово" поредната организирана разходка

    Стягайте се че го дават гадния сняг да се топи,и да става кал до уши.....никви салати и ракииииииче ми станите на мекици после
    :eek::eek::eek:[SIGPIC][/SIGPIC]

    Коментар


    • До: "Риск Клуб Габрово" поредната организирана разходка

      Влязла ми е една муха в главата , ама ако никой не се навие поне Теодор ще взема и няма да съм само аз глупака Мисля да натоварим моторите по към Понеделник, Вторник (нали са почивни дни) и да отидем по-пътечките в южна България да покараме малко,че вече не се издържа то хубаво ски, шейни,ама днес ходих до гаража да сменя на чупливата Хонда калника , и като видях подпряното на една страна КТМ-че ми се прииска да го поразтъпча малко, горкото
      NGO "SPORTS CLUB ЕXTREME RACING"

      Коментар


      • До: "Риск Клуб Габрово" поредната организирана разходка

        Първоначално публикуван от Смилен Преглед на мнение
        Влязла ми е една муха в главата , ама ако никой не се навие поне Теодор ще взема и няма да съм само аз глупака Мисля да натоварим моторите по към Понеделник, Вторник (нали са почивни дни) и да отидем по-пътечките в южна България да покараме малко,че вече не се издържа то хубаво ски, шейни,ама днес ходих до гаража да сменя на чупливата Хонда калника , и като видях подпряното на една страна КТМ-че ми се прииска да го поразтъпча малко, горкото
        Ако има място за още един мотор съм навит,ама Теодор не трябва да идва,че като се захапим с тебе ще забравим че е тръгнал с нас
        :eek::eek::eek:[SIGPIC][/SIGPIC]

        Коментар


        • До: "Риск Клуб Габрово" поредната организирана разходка

          Първоначално публикуван от 4opara-gb Преглед на мнение
          Ако има място за още един мотор съм навит,ама Теодор не трябва да идва,че като се захапим с тебе ще забравим че е тръгнал с нас
          ха, да не стане Teoдор да забрави, че е с вас тръгнал
          [SIGPIC][/SIGPIC]

          Коментар


          • До: "Риск Клуб Габрово" поредната организирана разходка

            Първоначално публикуван от Калоян Кашавелов
            Залагам за Теодор
            Коко,на Теодор и разбирасе на ХОНДА.
            [SIGPIC][/SIGPIC]

            Коментар


            • До: "Риск Клуб Габрово" поредната организирана разходка

              Първоначално публикуван от bo debeliya Преглед на мнение
              Коко,на Теодор и разбирасе на ХОНДА.
              Е значи е пак 2-0 срещу мен.....
              :eek::eek::eek:[SIGPIC][/SIGPIC]

              Коментар


              • До: "Риск Клуб Габрово" поредната организирана разходка

                Първоначално публикуван от 4opara-gb Преглед на мнение
                Е значи е пак 2-0 срещу мен.....
                щом става въпрос за Хонда,значи става 2-1 ама трябва да те подкрепи поне още един за равенство
                [FONT=System][/FONT]

                Коментар


                • До: "Риск Клуб Габрово" поредната организирана разходка

                  Първоначално публикуван от Смилен Преглед на мнение
                  Влязла ми е една муха в главата , ама ако никой не се навие поне Теодор ще взема и няма да съм само аз глупака Мисля да натоварим моторите по към Понеделник, Вторник (нали са почивни дни) и да отидем по-пътечките в южна България да покараме малко,че вече не се издържа то хубаво ски, шейни,ама днес ходих до гаража да сменя на чупливата Хонда калника , и като видях подпряното на една страна КТМ-че ми се прииска да го поразтъпча малко, горкото
                  По Средна гора снега е по малко на места става за каране!

                  Коментар


                  • До: "Риск Клуб Габрово" поредната организирана разходка

                    Първоначално публикуван от Николай Преглед на мнение
                    По Средна гора снега е по малко на места става за каране!
                    Точно - на места става за каране
                    Днес бяхме там

                    Смилене - избирайте си местата че да стават за каране
                    EnduroX Alba-Damascena 2019

                    Коментар


                    • До: "Риск Клуб Габрово" поредната организирана разходка

                      Джартони,заповядай на Узана за да не ни обвиниш отново,че се забавляваме без теб!

                      Коментар


                      • До: "Риск Клуб Габрово" поредната организирана разходка

                        Къде се изпокрихте бе мишоц...и.Май много сланинка натрупахте тези две седмици
                        Имам предложение:
                        Утре 03.03.09 /вторник/, да идем с моторите на връх Шипка да почетем паметта на руските войни и българкото опълчение,дали живота си за свободата на България, а след това да пуснем в южна България и да покараме по новите пътеки на Енинци.
                        Събиране в 10.30часа на Лукойл.

                        Коментар


                        • До: "Риск Клуб Габрово" поредната организирана разходка

                          Първоначално публикуван от Ненката Преглед на мнение
                          Къде се изпокрихте бе мишоц...и.Май много сланинка натрупахте тези две седмици
                          Имам предложение:
                          Утре 03.03.09 /вторник/, да идем с моторите на връх Шипка да почетем паметта на руските войни и българкото опълчение,дали живота си за свободата на България, а след това да пуснем в южна България и да покараме по новите пътеки на Енинци.
                          Събиране в 10.30часа на Лукойл.
                          Като си представител на район Шипка -дали има много сняг и как ще се стигне до там
                          [SIGPIC][/SIGPIC]

                          Коментар


                          • До: "Риск Клуб Габрово" поредната организирана разходка

                            Това е за майстори,аз не мога да се справя с това изпитание! Много сори но ще се лишите от моето присъствие.
                            На добър път МАЙСТОРИ!!!!!!!!!!!!!!!

                            Коментар


                            • До: "Риск Клуб Габрово" поредната организирана разходка

                              Първоначално публикуван от p.djartov Преглед на мнение
                              Това е за майстори,аз не мога да се справя с това изпитание! Много сори но ще се лишите от моето присъствие.
                              На добър път МАЙСТОРИ!!!!!!!!!!!!!!!
                              Аз ще се справя но предпочитам да отида с колатаза дане създам много материал за ФОРУМА
                              [B]Първо трябва да се научим да падаме, а после да караме .[/B]

                              Коментар


                              • До: "Риск Клуб Габрово" поредната организирана разходка

                                Който има желание идва.
                                Сутринта ще купя един байрак и ще се придвижим като опълченци от където можем до върха, дори и по пътя,а от върха на долу е лесно

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 3 потребители онлайн. 0 потребители и 3 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X