Обява

Свий
Няма добавени обяви.

"Риск Клуб Габрово" поредната организирана разходка

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: "Риск Клуб Габрово" поредната организирана разходка

    Първоначално публикуван от morala Преглед на мнение
    Шипка последната информация за Албанския терорист каква беше?
    не беше ли чеченски шиптър
    [FONT=System][/FONT]

    Коментар


    • До: "Риск Клуб Габрово" поредната организирана разходка

      хахахаха маи такъв беше
      06' Yamaha Raptor 700R
      08' BMW E92 335i

      Коментар


      • До: "Риск Клуб Габрово" поредната организирана разходка

        абе и аз чувам някакви такива работи за стара загора ... в момента НСБОП гласят фотомодел на този чеченски шиптар и щели да наблюдават цялото състезание ... и най-вече да пазят Медея и покрай нея и Руното .... хаха
        Последно редактирано от Силвестър Бутански; 18-03-08, 20:37.

        Коментар


        • До: "Риск Клуб Габрово" поредната организирана разходка

          шиптара дали ще бъде там как мислите
          [FONT=System][/FONT]

          Коментар


          • До: "Риск Клуб Габрово" поредната организирана разходка

            Искам да похваля малкия Инкирик за неговото представяне в неделя Много голям хъс има за каране и се бори с трудностите като голям мъж/умиране има връщане на гаста няма/
            [SIGPIC][/SIGPIC]

            Коментар


            • До: "Риск Клуб Габрово" поредната организирана разходка

              Първоначално публикуван от schipkata221 Преглед на мнение
              шиптара дали ще бъде там как мислите
              КОЙ Е ТОЯ ШИПТАР БЕ
              [SIGPIC][/SIGPIC]

              Коментар


              • До: "Риск Клуб Габрово" поредната организирана разходка

                Първоначално публикуван от ИЛИЯН ТОТЕВ Преглед на мнение
                КОЙ Е ТОЯ ШИПТАР БЕ
                нали ти го пратих за лого не се ли сесташ много е секси
                [FONT=System][/FONT]

                Коментар


                • До: "Риск Клуб Габрово" поредната организирана разходка

                  Първоначално публикуван от schipkata221 Преглед на мнение
                  нали ти го пратих за лого не се ли сесташ много е секси
                  ще стане още по-секси ... малко да изпростеем и ние ...

                  Коментар


                  • До: "Риск Клуб Габрово" поредната организирана разходка

                    Стига издавахте информация за чеченския шиптър че ще ни помислят за негови съучастници
                    06' Yamaha Raptor 700R
                    08' BMW E92 335i

                    Коментар


                    • До: "Риск Клуб Габрово" поредната организирана разходка

                      искам да честитя на Илиан Тотев раждането на първородния му син да му е жив и здрав
                      [FONT=System][/FONT]

                      Коментар


                      • До: "Риск Клуб Габрово" поредната организирана разходка

                        Днес 20.03.2008г. е щастлив клубен ден
                        1-во честито на сем.Тотеви, да им е жив и здрав сина и само да ги радва ааа и да се научи да кара мотор по добре от баща си
                        2-ро има още едно попълнение на моторджийският отбор, пък било то и с КТМ , и той се роди днес ама още по път ни тръгна по вода:

                        ето ни до целта

                        Гледаме вътре 3-ма строени и чакат, ама Ненката вика: нямат найлони не ни трябват

                        Пък К.Колев се сети,че ще се стъмни и ще трябва фарче,пък тез нямали

                        Тъкмо да си ходим и хоп в другата стая какво излезе

                        С найлончета и фарче, че и едно червено копче да не търкаш подметките на ботушките по манивелата

                        почти сме готови за товарене в пикапа

                        и тогава дойде изненадата за диларчетата,

                        ние бяхме с пикапа не да товарим, а да стоварваме КТМ на Денка ,че незнаел пътя от родилният дом до вкъщи

                        Тука на сервизните работници им омекнаха краката като разбраха, че разработката на КТМа ще се осъществи веднага от Пазарджик до Габрово по права линийка по черно

                        и вече сме готови, щастлива снимка и газ

                        ама нали е нов на 5-я километър се изцапа и айде в Тунджата да го измием малко

                        вече чисти потеглихме по правата линия към Габрово

                        Сладващата спирка вече се оглеждахме за бензиностанция,ама само дървета имаше отвсякъде

                        Като разбра К.Колев, че наближаваме реши, че е много чист и няма да се прибира така и ........

                        голям смях падна докато каза-Ела да вадим мотора, и аз нагазих в лайната, ама никой не видя

                        към 20:00ч. се стъмни окончателно и се предадохме на с. Шипка където дойде и спасителната група

                        натоверихме, пуснахме парното в пикапа, че бяхме малко поистинали и айде на клубно събрание в "Ситито"
                        NGO "SPORTS CLUB ЕXTREME RACING"

                        Коментар


                        • До: "Риск Клуб Габрово" поредната организирана разходка

                          Добре сте го сефтосали моторчето Да му е честит на новия собственик и безпроблемни километри !!!
                          Husqvarna WR125 94-->Honda CR125 97-->Yamaha YZ125 04-->KTM 200EXC 07-->KTM 250EXC 06-->KTM 250EXC 09

                          Коментар


                          • До: "Риск Клуб Габрово" поредната организирана разходка

                            Taka полека лека пак без мен не може.Двата мотора оранжеви в моя гараж и да им се направи профилактика.Снощи онези двамата ентусиасти ми метнаха моторите и ме изкомандваха -Утре да са измити.Добре аз нали съм послушен и деиствам



                            Забележете само къде отиде моятя синя красавица.Естественно в трета глуха най в дъното.Еми да храни куче да те лае.

                            Всички сменят маслото на мовия КТМ.Нали в инструкцията пише да се сменя от поне 5 човека,май сме близо до истината.


                            Забележете само как се мие филтър с бензин-задължително с цигара,пак от инструкциите.

                            Kазвам им да почерпят дето ми ползват гаража а те ми отговарят че аз трябвало да черпя.Предавали ми Европеиски вид на гаража.Ха-ха нагледци.

                            Коментар


                            • До: "Риск Клуб Габрово" поредната организирана разходка

                              Тея фирмени бегачи на зундерт да си карат атеветата и да не се занимават с несвойствени неща Ту във водата ту в лайната па и в коловози си полягват -не ги е срамчупят само хубавите мотори И все пак пожелавам на всички учасници успех и добър финал в СТАРА ЗАГОРА /ДАИТЕ ГАС И ЗАРАДИ МЕН/
                              [SIGPIC][/SIGPIC]

                              Коментар


                              • До: "Риск Клуб Габрово" поредната организирана разходка

                                Eй търсачите на това онова кажете нещо Кат гледам Станчо в тая река май сте се изкефили максимално ааа и КОЛЕВ с тая мома голям секс е паднал и БАЯТА да имаше задна щеше да е по добре ааааа
                                [SIGPIC][/SIGPIC]

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X