Обява

Свий
Няма добавени обяви.

"Риск Клуб Габрово" поредната организирана разходка

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: "Риск Клуб Габрово" поредната организирана разходка

    Първоначално публикуван от ta4kata risk-gabrovo Преглед на мнение
    Жоро тества едно леко екстриймчеа Коки кледа и си вика несьм вярвал,че Гризлито било толкова яка машинада ама то това било на Тачката гризлито
    Яка яка ама да можеше и да върви като БОМБАНДЕРА

    Коментар


    • До: "Риск Клуб Габрово" поредната организирана разходка

      Първоначално публикуван от ТОДОР ХРИСТОВ Преглед на мнение
      А Републиканския Ендуро Шампионат се очертава изключително интересен
      P.S.
      Пропуснах и габровската сила "Риск Габрово" и софийския "MG Racing", но нали още си пазят в тайна програмите и "остриетата"
      Те са готови само да им дадем снимката
      NGO "SPORTS CLUB ЕXTREME RACING"

      Коментар


      • До: "Риск Клуб Габрово" поредната организирана разходка

        Да, карането и двата дена беше супер, благодаря на колегите!!! Аз лично се изкефих много, много и кал ми подаваха отвреме на време, ама това вече е преживяно

        Коментар


        • До: "Риск Клуб Габрово" поредната организирана разходка

          Аз,предпоследният днес,се извинявам за липсата на снимки.Но ако бях снимал,щеше да има само пейзажи защото зад мен,никой,като гледах напред-пак никой(много бързо карате,бре).
          Наистина,добре се поокаляхме,но терена беше разнообразен-имаше пепел,трева,кал,сипей и снежец-ама не носихме ски.Добре,че закрихме сезона на снежните шейни,че Джартата беше подивял от зимните спортове още преди 1-2 седмици.
          П.П.Зад мен беше Бо-железния,но той не беше много фотогеничен,защото неккъв тип не беше му монтирал нова задна гума.
          Мариан Христов- Beta 300 RR- 2016

          Коментар


          • До: "Риск Клуб Габрово" поредната организирана разходка

            Първоначално публикуван от offar Преглед на мнение
            защото неккъв тип не беше му монтирал нова задна гума.
            И поради тази причина, във всяка кръчма си монтирваше по някоя бира.

            Коментар


            • До: "Риск Клуб Габрово" поредната организирана разходка

              Първоначално публикуван от p.djartov Преглед на мнение
              И поради тази причина, във всяка кръчма си монтирваше по някоя бира.
              Даже,милия човек,направо поръчваше не 1-а а направо по 2,за да не го бавят,Жажда,трябва де се утолява.
              Мариан Христов- Beta 300 RR- 2016

              Коментар


              • До: "Риск Клуб Габрово" поредната организирана разходка

                Първоначално публикуван от bo debeliya Преглед на мнение
                Искам да видя снимки!Много ли се уморихте бе момци?Карането беше супер,въпреки издънката на края.
                Как да се умориш като Илянчев ти вади мотора бе Дебелак.Браво на него гледам че помага на всички дами

                Коментар


                • До: "Риск Клуб Габрово" поредната организирана разходка

                  Първоначално публикуван от stefkata Преглед на мнение
                  Как да се умориш като Илянчев ти вади мотора бе Дебелак.Браво на него гледам че помага на всички дами
                  Аз поне се мъча да карам.А ти с твоите КИЛОГРАМИ не можеш даже да опиташ да караш,защото мотора потъва в калта и не тръгва.Въпреки чее 450.Явно ти трябва 600Добре си беше с Джипките...
                  [SIGPIC][/SIGPIC]

                  Коментар


                  • До: "Риск Клуб Габрово" поредната организирана разходка

                    Първоначално публикуван от bo debeliya Преглед на мнение
                    Аз поне се мъча да карам.А ти с твоите КИЛОГРАМИ не можеш даже да опиташ да караш,защото мотора потъва в калта и не тръгва.Въпреки чее 450.Явно ти трябва 600Добре си беше с Джипките...
                    Остай човека нямира бре.....БО)))) Тай кат гледам много жълтури бре....неделя ако направим ходене до Горна Росица,ще си помислят че са цъфнали минзохарите....
                    :eek::eek::eek:[SIGPIC][/SIGPIC]

                    Коментар


                    • До: "Риск Клуб Габрово" поредната организирана разходка

                      Първоначално публикуван от 4opara-gb Преглед на мнение
                      Остай човека нямира бре.....БО)))) Тай кат гледам много жълтури бре....неделя ако направим ходене до Горна Росица,ще си помислят че са цъфнали минзохарите....
                      Пролет е!Няма как.А ходене ще има за мен ако някой може да ми смини гумата!
                      [SIGPIC][/SIGPIC]

                      Коментар


                      • До: "Риск Клуб Габрово" поредната организирана разходка

                        Първоначално публикуван от bo debeliya Преглед на мнение
                        Пролет е!Няма как.А ходене ще има за мен ако някой може да ми смини гумата!
                        Да да....определено трябва да идем да покажем екипитеще е много яко...
                        :eek::eek::eek:[SIGPIC][/SIGPIC]

                        Коментар


                        • До: "Риск Клуб Габрово" поредната организирана разходка

                          Първоначално публикуван от 4opara-gb Преглед на мнение
                          Да да....определено трябва да идем да покажем екипитеще е много яко...
                          Айде тъкмо да ти видим мотора на живо ,ти не смееш да го окаляш , само по фотосесий го гледаме
                          NGO "SPORTS CLUB ЕXTREME RACING"

                          Коментар


                          • До: "Риск Клуб Габрово" поредната организирана разходка

                            Първоначално публикуван от Смилен Преглед на мнение
                            Айде тъкмо да ти видим мотора на живо ,ти не смееш да го окаляш , само по фотосесий го гледаме
                            А той си е стария..само с нови гащи..пък и го калях вече,ама самичък в събота,че неделя се бачкаше,ама тази седмица съм на линия ( УШ )
                            :eek::eek::eek:[SIGPIC][/SIGPIC]

                            Коментар


                            • До: "Риск Клуб Габрово" поредната организирана разходка

                              Първоначално публикуван от 4opara-gb Преглед на мнение
                              А той си е стария..само с нови гащи..пък и го калях вече,ама самичък в събота,че неделя се бачкаше,ама тази седмица съм на линия ( УШ )
                              Да несе изпоти....в неделя?МАСА!!!Има свободно място,до мен и пред офарчето!!!Щото другите са заети от "МАЙСТОРИТЕ".
                              [SIGPIC][/SIGPIC]

                              Коментар


                              • До: "Риск Клуб Габрово" поредната организирана разходка

                                Само искам да знам в неделя ще се кара ли

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 3 потребители онлайн. 0 потребители и 3 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X