Обява

Свий
Няма добавени обяви.

"Риск Клуб Габрово" поредната организирана разходка

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: "Риск Клуб Габрово" поредната организирана разходка

    Първоначално публикуван от offar Преглед на мнение
    Ненка,накъде ще хващаш утре.То много сняг навсякъде.Хората карат ски и моторни шейни,няма лошо,ама утре пак ще е студено.Голямо зъзнене ще падне с мотора.То и плюс 1 гр. е положителна температура,ама си е цепенак.
    П.П.Къде е тая пролет?Някой ако знае,да каже.Само г-жа Етем сигурно знае,ама не споделя.Язък!
    Е...х като не може мотор ще караме шейни.Кашавела вече е изготвил маршрута.Дори ще проверим дълбочината на преспите,както "Йети Тач" твърдеше че били големи колкото три етажни сгради

    Коментар


    • До: "Риск Клуб Габрово" поредната организирана разходка

      Първоначално публикуван от ИЛИЯН ТОТЕВ Преглед на мнение
      ВМЕСТО ПЪРВА ПРОЛЕТ ЩЕ ПРАЗНУВАМЕ ПОРЕДНИЯ СНЯГ
      Добре че първия кръг по мотокрос е на морето-ako беше тук трябваше да ринат сняг
      Първоначално публикуван от Ненката Преглед на мнение
      Е...х като не може мотор ще караме шейни.Кашавела вече е изготвил маршрута.Дори ще проверим дълбочината на преспите,както "Йети Тач" твърдеше че били големи колкото три етажни сгради
      Ще видим световните шампиони с шеините.

      Коментар


      • До: "Риск Клуб Габрово" поредната организирана разходка

        Първоначално публикуван от p.djartov Преглед на мнение
        Ще видим световните шампиони с шеините.
        Аз бях до първата права.Не бях екипиран достатачно добре и най вече прекалено тежах,като втори пилот за този нов еднометров паднал сняг..Така че не се вписвам в никакви класации,освен на губещите
        Само малко снимки по предвижването и подготовката преди старта
        Смилката някъде изписваше завоите с по голям радиус и постоянно ме замеряше със сняг,за да ме отдалечи от себе си
        Прикачени файлове
        Последно редактирано от Ненката; 22-03-09, 17:38.

        Коментар


        • До: "Риск Клуб Габрово" поредната организирана разходка

          Първоначално публикуван от Ненката Преглед на мнение

          Аз бях до първата права.Не бях екипиран достатачно добре и най вече прекалено тежах,като втори пилот за този нов еднометров паднал сняг..Така че не се вписвам в никакви класации,освен на губещите
          Само малко снимки по предвижването и подготовката преди старта
          Смилката някъде изписваше завоите с по голям радиус и постоянно ме замеряше със сняг,за да ме отдалечи от себе си
          Хубаво ли покарахте шейните на мен ми се идваше но не можах заради хижата. хайде тази неделя която идва ме очаквайте да се пусна с атв-то

          Коментар


          • До: "Риск Клуб Габрово" поредната организирана разходка

            Първоначално публикуван от techito Преглед на мнение
            Хубаво ли покарахте шейните на мен ми се идваше но не можах заради хижата. хайде тази неделя която идва ме очаквайте да се пусна с атв-то
            Другите ще кажат,аз отидох на Шипка да ги чакам,но те не можаха да дойдат,снега беше много дълбок над метър

            Коментар


            • До: "Риск Клуб Габрово" поредната организирана разходка

              Първоначално публикуван от Ненката Преглед на мнение
              но те не можаха да дойдат,снега беше много дълбок над метър
              Немойковци!!
              Ако е малко снега, пак ще са недоволни.

              Коментар


              • До: "Риск Клуб Габрово" поредната организирана разходка

                Първоначално публикуван от p.djartov Преглед на мнение
                Немойковци!!
                Ако е малко снега, пак ще са недоволни.
                Нека да не бързаме,първо да видим какво ще качат и после да си хортуваме

                Коментар


                • До: "Риск Клуб Габрово" поредната организирана разходка

                  Първоначално публикуван от Ненката Преглед на мнение
                  Нека да не бързаме,първо да видим какво ще качат и после да си хортуваме
                  Уверявам ви,че има доста снимки за качване и доста материал за хортуване.И аз бях на част от излетчето и снимах също.Основното обаче чакайте от Смилен-снежния ездач и Бай-Тач,с когото винаги е лесно.Утре ще допринеса със няколко кадъра.Търпение
                  Мариан Христов- Beta 300 RR- 2016

                  Коментар


                  • Първоначално публикуван от p.djartov Преглед на мнение
                    Немойковци!!
                    Ако е малко снега, пак ще са недоволни.
                    Гавро,чакай и ще видиш немойковците как си правят поредния незабравим уикенд!

                    Първоначално публикуван от Ненката Преглед на мнение
                    Нека да не бързаме,първо да видим какво ще качат и после да си хортуваме
                    Ненка, сажалявам приятелю ама всяко зло за добро

                    Първоначално публикуван от techito Преглед на мнение
                    Хубаво ли покарахте шейните на мен ми се идваше но не можах заради хижата. хайде тази неделя която идва ме очаквайте да се пусна с атв-то
                    Течка,хиляди благодарности защото ако не беше ти да ни дадеш шейните щяхме да сме като Джартата да стоим пред компа и да се чудим каква простотия да напишем вав форума!
                    Последно редактирано от cveti; 02-04-09, 11:36.

                    Коментар


                    • До: "Риск Клуб Габрово" поредната организирана разходка

                      За сьжаление батериите на апарата се скапаха на половината от днешният ЕКСТРЕМЕН леко казано ден качвам само тези снимки опита да пробием до Шипка и малко от обяда с няколко кани виноСмилката ще прекачи а и имаше и други репортери да не се скатават
                      Прикачени файлове
                      [SIGPIC][SIGPIC][SIGPIC]С Тачката е лесно:wink:[SIGPIC][/SIGPIC]

                      Коментар


                      • До: "Риск Клуб Габрово" поредната организирана разходка

                        Ето тука може да видите как чакат ТАЧКАТА защото с Тачката е лесно
                        Прикачени файлове
                        [SIGPIC][SIGPIC][SIGPIC]С Тачката е лесно:wink:[SIGPIC][/SIGPIC]

                        Коментар


                        • До: "Риск Клуб Габрово" поредната организирана разходка

                          ей луда работа
                          разглобен съм от всякъде и незнам утре кой ще работи
                          беше невероятно преживяване
                          [SIGPIC][/SIGPIC]

                          Коментар


                          • Първоначално публикуван от ИЛИЯН ТОТЕВ Преглед на мнение
                            ей луда работа
                            разглобен съм от всякъде и незнам утре кой ще работи
                            беше невероятно преживяване
                            Куме,аз незнам къде съм.Кращенето беше велико.Колкото по- вече ракия пия толкова по-вече се умарям.Утре ще видим.... ЛЕКА НОЩ

                            Първоначално публикуван от p.djartov Преглед на мнение
                            Немойковци!!
                            Ако е малко снега, пак ще са недоволни.
                            Злобееш!

                            Коко нашия тандем много ми хареса.....Ако,ги нямаше тапите щеше да е вархът
                            Последно редактирано от cveti; 02-04-09, 11:36.
                            [SIGPIC][/SIGPIC]

                            Коментар


                            • До: "Риск Клуб Габрово" поредната организирана разходка

                              Много добре раздвижихме днес на Узана сняг да искаш , почнахме да вадим техниката

                              офис обзавеждането

                              от всяка дупка излезе по 1 шейничка

                              по двойки готови за подвизи

                              и приключенията почнаха

                              едвам догонвахме шейните...

                              малко офроуд то иначе за к'во сме тръгнали

                              снега беше наистина по-много от колкото трябваше и се отказахме от чорбата на Шипка

                              Отидохме направо при Пламен на Хлебна, пък те ни бяха сложили вече масата

                              вътре е весело и Мечо дойде за снимка

                              Много стабилни бяха ни бяха шейните и решихме малко да ги разлюлеем

                              Като свърши виното тръгнахме да покараме малко към Язовира и обратно

                              като не пият вино така става..

                              на пролет тук имало гъбки,че спрели да проверят

                              Илиянския ни изчакваше

                              бе добра група си бяхме

                              Тук като минахме Калоян и малко одраскахме слюдата ,ама Мечо вече поръча нова за другата седмица

                              абе и с шейните стават задръствания по пътищата

                              Чуло му се, че някой вика под снега

                              имаше и изпреварвания

                              на Тота Венкова обърнахме на обратно...

                              Малко пози цялата група....

                              на два пъти,че сме много и не се хващаме на една снимка

                              Доктора каза,че не му харасва как изглежда шейната и се снима с трака много красив бил

                              докато го убедим,че не е лоша голямо дърпане падна

                              ето го и виновника,който организира днескашното прикючение:

                              Направо се изкъртихме днес, от 9:00ч.съм излязал и в 19:30ч. се върнахме със сухи крака , голям кеф беше обаче Много добре си прекараме направо не знам като се стопи снега ще трябва да купуваме на някой от групата по леки мотори, че ще липсват
                              Малко клипчета на края по поляната ей така за кеф....
                              http://www.youtube.com/watch?v=NMsROIdsDZY
                              малко с ниска резулюция ама се вижда
                              http://www.youtube.com/watch?v=W3NEdAqpoPA
                              Последно редактирано от Smilen; 22-03-09, 20:49.
                              NGO "SPORTS CLUB ЕXTREME RACING"

                              Коментар


                              • До: "Риск Клуб Габрово" поредната организирана разходка

                                Само не разбрах откъде ти се намокриха краката на този пат като СЛАНЦЕ!Направо сланчев удар да те хване!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 6 потребители онлайн. 0 потребители и 6 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X