Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Crazy Job - Обикновено Ендуро

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Crazy Job - Обикновено Ендуро

    Честито на Марти Ако може някой ,които е снимал да даде повечко снимки на ботевградската група.

    Коментар


    • До: Crazy Job - Обикновено Ендуро

      Едно евала и от мен
      WR400-in-in-in...
      LZ1RAO

      Коментар


      • До: Crazy Job - Обикновено Ендуро

        Честито и от мен на адаша .
        [COLOR=darkorange][B][SIGPIC][/SIGPIC][SIZE=7] [/SIZE][SIZE=5]
        [/SIZE][/B][/COLOR]

        Коментар


        • До: Crazy Job - Обикновено Ендуро

          Благодаря на всички
          [SIZE=1][B][SIZE=2][URL="http://sixdayscrazyjob.com/"][IMG]http://ftp.domainbg.com/JORO_HD/Six-days-logo.jpg[/IMG][/URL][/SIZE][/B]
          [B][SIZE=1]КТМ 450EXC-R '09[/SIZE][/B]
          [B][SIZE=1]-------------------------[/SIZE][/B]
          [B][SIZE=1]Ендуро клуб "Луда работа" - Стара Загора[/SIZE][/B]
          "Колкото по-трудно , толкова по-лесно"
          [/SIZE]

          Коментар


          • До: Crazy Job - Обикновено Ендуро

            Пускам ви няколко снимки с познати изпълнители! Коментари не ми се правят, да не объркам нещо

            Поехме посока Трявна и за да избегнем новоположена бариера, хванахме алтернатива и стигнахме, до друга новоположена...





            Капитана!







            А, пак Капитана









            Я, пак Капитана





            Край на сеира, по местата!




            На връщане от Трявна!





















            Точно слязахме до Енина преброихме се и хоп '-1'
            Звъни някакъв GSM и "помощ, на кантар съм трябват ми двама"
            Тръгнахме с Радо, той основно като спасител, а аз основно като ексклузивен репортер! Цък нагоре по единия улей, цък надолу по другия,,,...никой, на второто кръгче и Капитана се присъедини към нас! Двата улея ги минахме на зиг-заг, по едни интересни местенца и ето го изгубеният!











            Бързам аз, да заснема закъсалият, а истинския материал се е движел зад мен

            Капитанчето е осъществил много добър въргал, на едно от интересните места и изобщо не съм го усетил

            Гледа лошо, кормилото...пистово станало!!!



            И като цяло изкарахме добре, Радо беше малко кисел, но пък за сметка на това и АТВ-то му взе да прекъсва
            Eвгени Филчев
            Всичко което не ме убива, ме прави по-силен!

            Коментар


            • До: Crazy Job - Обикновено Ендуро

              Аре бе темата малко замря.Жоро ни забрави тука , по цял ден във тоя Фейсбук се занимава с разни хора преобладаващо от женски пол.

              Коментар


              • До: Crazy Job - Обикновено Ендуро

                Започна вече състезателния сезон и вниманието ни е обърнато предимно натам, заради това е затишието !
                След като минат първите два кръга, се надявам да има нов репортаж !
                Ендурото и сексът не са шега работа !
                -------------
                Животът се измерва с броят на издишванията !

                http://sixdayscrazyjob.com
                http://crazy-job.com

                Коментар


                • До: Crazy Job - Обикновено Ендуро

                  Мхм ясноо Пожелавам успех на всички участници от Crazy Job в състезанието Узана 2010 8-9 май

                  Коментар


                  • До: Crazy Job - Обикновено Ендуро

                    РЕСПЕКТ-само това е думата за която се сещам като прочетох темата Ви за 2-3 дни.Толкова интересно разказно всичко,с всичкия снимков материял,изключително е.Аз до сега явно не съм бил истински заралия,щом до сега не съм видял за кзкво става въпрос.
                    Поздрави и още веднъж респект

                    п.с. Ако това е "Обикновено ендуро", то моето трябва да е "Елементарно колело".

                    Коментар


                    • До: Crazy Job - Обикновено Ендуро

                      Жоро,разкажи за карането което споменаваш Емине-Ст.Загора от миналата седмица.

                      Коментар


                      • До: Crazy Job - Обикновено Ендуро

                        Малко видео от неделя, новата пътечка до Селце!









                        Не изглежда толкова страшно на клиповете, но повярвайте страшничко си е







                        Имаше и доста поПАДЕНИЯ, но апарата ми беше солидарен с мен, т'оз ден (трудно фокосираше)

                        Около час след нас, по-късно събудилите се, са открили преминаване и за 'хобити' Така, че ще може и на обратно да се минава!!!
                        Eвгени Филчев
                        Всичко което не ме убива, ме прави по-силен!

                        Коментар


                        • До: Crazy Job - Обикновено Ендуро

                          Истина е че на клиповете не изглежда нищо особенно, но реалността е друга като застанеш на ръба
                          Beta 525 RR
                          Mercedes G 280 i
                          Toyota Hailux 3.0 TD
                          UAZ 452

                          Коментар


                          • До: Crazy Job - Обикновено Ендуро

                            Първоначално публикуван от pando_stz Преглед на мнение
                            .........
                            п.с. Ако това е "Обикновено ендуро", то моето трябва да е "Елементарно колело".
                            Тогава започни да караш "обикновено ендуро" - пристрастяването към адреналина е гарантирано .
                            Success is like being pregnant! - Everybody congratulates you, but nobody knows how many times you were fu..ed ....

                            Коментар


                            • До: Crazy Job - Обикновено Ендуро

                              И на клипа се личи че е доста стръмно . Поне е имало голямо шоу

                              Коментар


                              • От: До: Crazy Job - Обикновено Ендуро

                                Аре успех утре на състезанието Езрзберг Родео 2010 !!!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X