Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Crazy Job - Обикновено Ендуро

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Crazy Job - Обикновено Ендуро

    Благодаря бучка, заслужава си разходка до там с Ендурото

    Поздрави!

    Коментар


    • До: Crazy Job - Обикновено Ендуро

      Еййй оправдавате си името!!!КУРбанджии таквиз!! Само тъй!!
      Най-добре е да имаш богати приятели!!!
      Ако не ти дадат, барем няма да ти искат!!!

      Коментар


      • До: Crazy Job - Обикновено Ендуро

        Мдам, карането в събота се състоя, въпреки че беше на косъм, заради лошото време. Да, но уговорката си е уговорка, пък и като обещаем най-вече пред себе си, няма връщане назад, ако ще и камъни да валят !
        Хълмът с кръста край Сливен ни очакваше предизвикателно и всеки от нас му се бе наточил яко.


        Точно в 9:14 часа се събрахме на бензиностанцията ... OMV (изненада): Кокера, Данчо, Марти и аз. Цеко Сифоня, Радо и Вилхелм щяха да ни чакат на изхода на града. Изпихме си кафето и ...


        ... към Сливен. Хубави места има там за каране. Дъждът още повече се усили към Нова Загора.


        Мартин не беше се наспал през нощта заради бурни занимания с жени ... в нета.


        Голям тандем сме с Марти като сме на път и функциите са разпределени стриктно ! Аз карам, а той се грижи за всичко останало.


        Любимата ми марка ! Само дето било шоколад.


        Чакаме Вилхелм на входа на Сливен. С червената точка е отбелязана целта ни.


        Два буса и една платформа с мотори.


        Спираме на импровизиран паркинг край Gypsy neighborhood.


        Докато разтоварвахме мина загрижено циганче и ни попита, защо не караме на летището, ами ще ходим в гората. Всъщност за това време идеята май не беше никак лоша ...


        Ей там, зад последните къщи започваше височината - 800м, но нищо не се виждаше, всичко бе потънало в мъгла.


        Вече сме готови, но Бат Дак за всеки случай пита местен жител къде има пътека за нагоре. "Ей там е" - махна гайда с ръка към мъглата и всички го разбрахме идеално.


        Цеко си намери приятел в гората. Студено е в "квартала на богатите", трябва спешно отопление !


        Аз пък намерих това в джоба си. Не, не, беше останало от Троянската воина !


        Оказа се, че има около 100 пътеки на прима виста, а нагоре още около 1000 разклонения. Избрахме си една.


        Да, ама то пътека като не ни влече, хайде направо през тръните, че е по-интересно. Мартин.


        Кокера. Ще се извиня за качеството на някои от снимките, но сапунерката през цялото време плуваше във вода !


        Пак Кокера.


        Бат Дак.


        Без да иска кой знае колко Влхелм също премина на мотор. Имали да му изплащат някаква сума и я замениха с натура, така че ... ясно е предполагам. Yamaha WR 450 F - 2008.


        Нагоре беше осеяно с драки яко !


        Дъждът се усили още повече. Теренът стана много лигав, а пътеката заприлича вече на любимите ни.


        Изчакваме се.


        Червените мотори започнаха да падат.


        Страничен наклон с кал. Кофти комбинация !


        Марти


        Убих да вървя надолу-нагоре пеш, че да снимам. Каталясах !


        ... пък Радо се кефи.


        Новата Ямаха на Вилхем много палава.


        Друго си е да си с дълги крака !


        Навалица по тясната пътечка.


        Кокера постоянно експериментираше някъде и ту се губеше, ту се появяваше.








        Цеко кара Ямаха. Теренът става хлъзгав след третият минал мотор.


        Нещо не ще хич да тръгне тоя мотор !


        Вярно, че е много хлъзгаво, ама чак толкова ...


        Оказа се, че папионът е изпуснал и виншната гума превърта в каплата. Шибана работа ! Чао и Вилхелм се отправя към репатрака.


        Не, не показвам това, за което си мислите ! И аз не знам какво показвам тука ...


        Цеко е набрал скорост, но скоро пак ще спре, защото има тапа.


        На Радо не му е вече толкова весело. На всичко отгоре днес пак направи още един адвенчър, но това е друга тема.


        Май и на мен вече не ми е твърде весело ...


        На една от кратките почивки. Вижте на какво приличам от тръните, а на всичко отгоре запалката ми беше плувнала във вода и не искаше да запали.


        Посленото "прагче" преди кръста. Кокера го оглежда внимателно.


        Газ, прехвърляне на тежестта и ...


        ... горе. Не е никак лесно това упражнение, повярвайте !


        Марти е като попивателна. Да, ама се иска добра техника и здраво дупе за това, не е шега работа отвесния бряг !


        Ура, вече сме до кръста на върха ! Голямо е удовлетворението след покорената цел. Покоряването от южната страна не беше лесно, вярвайте, особено в такова шибано време !


        Под кръста бяхме: моя милост


        Бат Дак


        Кокера


        Марти


        и Цеко Сифоня
        Радо се загуби някъде по трасето и мечките го изядоха.

        СЛЕДВА МАЛКО ОЩЕ >>>
        Ендурото и сексът не са шега работа !
        -------------
        Животът се измерва с броят на издишванията !

        http://sixdayscrazyjob.com
        http://crazy-job.com

        Коментар


        • До: Crazy Job - Обикновено Ендуро


          Спускането също бе на места много вълнуващо, но техниката се наводни и продължавам репортажа от паркинга с камерата на телефона.
          Препятствия могат да се намерат навсякъде !


          Бяхме превъзбудени, удари ни нещо и хормона ...


          Мартин като по-малък го изби пък на техники.


          Така мръсен в махалата лесно можеха да го объркат с местно момче.


          Лесно поставяне на мотора на платформата.


          Време е за малко стриптийз ...


          ... обяд и ...


          ... go home. Който си е забравил дрехи, облича каквото има под ръка и си топли премръзналите крака на парното. Разбира се, Мартин.


          Пътуваме към Стара Загора. Любимото ми занимание докато карам е да пия кафе, да пуша и да говоря по телефона. Не го правете това, ако не ви се налага спешно !


          Вече сме пред града. От запад се изяснява, но не беше лошо това да стане преди няколко часа !
          Нищо де, ако беше лесно, нямаше да има какво да си спомняме след време !
          Ендурото и сексът не са шега работа !
          -------------
          Животът се измерва с броят на издишванията !

          http://sixdayscrazyjob.com
          http://crazy-job.com

          Коментар


          • До: Crazy Job - Обикновено Ендуро

            Поздрвления и за двете групи. Аз за жалост не можах да се включа към курбанджиите.
            Последно редактирано от viki terzieva; 01-03-10, 15:47.
            [SIGPIC][/SIGPIC]

            Коментар


            • До: Crazy Job - Обикновено Ендуро

              Никога нямаше да повярвам ако някой ми каже,че може да качи този праг! Но ето доказателство,че при Crazy Job няма невъзможни неща... Моторизирани Алпинисти Ще стискаме палци за Ерцберг ! Благодарим на Жоро за репортажа с голям интерес гледахме снимките

              Коментар


              • До: Crazy Job - Обикновено Ендуро



                Какво може да каже човек за тва изпълнение, ЕВАЛА...
                Просто не е истина. Аз лично не бих си и помислил да мина това място по-този начин
                Само да попитам, как точно е прехвърлил тежестта напред? Питам, ако не е тайна.
                WR400-in-in-in...
                LZ1RAO

                Коментар


                • До: Crazy Job - Обикновено Ендуро

                  Първоначално публикуван от anubis Преглед на мнение

                  Какво може да каже човек за тва изпълнение, ЕВАЛА...
                  Просто не е истина. Аз лично не бих си и помислил да мина това място по-този начин
                  Само да попитам, как точно е прехвърлил тежестта напред? Питам, ако не е тайна.
                  Първо трябва да си подготвил мотора, като го вкараш в необходимата скорост за засилка и оптимални обороти на двигателя, за да може да те изстреля яко нагоре. След като почти целият мотор е над ръба, вече само едно леко отнемане на газта го сваля, като по този начин освобождаваш и дърпането с ръце на кормилото, т.е. пренасяш тежестта напред.
                  Това е по принцип, но зад успеха стои колям кураж, много добър баланс и много, много опити и търкаляния !
                  Ендурото и сексът не са шега работа !
                  -------------
                  Животът се измерва с броят на издишванията !

                  http://sixdayscrazyjob.com
                  http://crazy-job.com

                  Коментар


                  • До: Crazy Job - Обикновено Ендуро

                    Браво на Кокера, и изпълнението и снимката са уникални!

                    пп Някой друг от групата не се ли опита да го повтори?
                    Success is like being pregnant! - Everybody congratulates you, but nobody knows how many times you were fu..ed ....

                    Коментар


                    • До: Crazy Job - Обикновено Ендуро

                      както винаги Кокера доказа,че е направил правилния избор като смени пистака с ендуро,колко пъти ми е изкарвал мотора от трудни за мен места,но да не се връщам в миналото,че да не извадя пак някой стар вестник,браво на профи лигатапак както винаги са избрали най-трудния терен и най-лошото време за каране
                      Гери хайде качвай снимките от нокията,че да се види че сме стояли и до моторите а не само на маса
                      [SIGPIC][/SIGPIC] най-добрите

                      Коментар


                      • До: Crazy Job - Обикновено Ендуро

                        Еее, защо така ми обиждате квартала
                        Страхотна разходка сте си направили, макар, че времето не ви даде ръка. Баща ми е видял част от моторите до лукоила. Началото на пътя които хващате за пътеките, точно там е моята къща и почти всеки ден карам точно по този маршрут, но до кръста не съм се качвал от там.
                        Може ли ако не е проблем да качите трака.
                        Поздрави от Сливен!

                        П.П. Отвестното изкачване накрая ме остави без думи.

                        Коментар


                        • До: Crazy Job - Обикновено Ендуро

                          Първоначално публикуван от kriko Преглед на мнение
                          Еее, защо така ми обиждате квартала
                          Страхотна разходка сте си направили, макар, че времето не ви даде ръка. Баща ми е видял част от моторите до лукоила. Началото на пътя които хващате за пътеките, точно там е моята къща и почти всеки ден карам точно по този маршрут, но до кръста не съм се качвал от там.
                          Може ли ако не е проблем да качите трака.
                          Поздрави от Сливен!

                          П.П. Отвестното изкачване накрая ме остави без думи.
                          Съжалявам, Kriko, този път не взех GPS-a, но тракът започва от водохранилището над квартала и от там все нагоре по склона. Има много стръмни места в горната част, но в сухо време предполагам, че няма да са чак такъв проблем.
                          На връщане се спуснахме точно през сърцето на квартала. Извинявай, но къщите бяха много колоритни ... нали разбираш ?! Не ти обиждаме квартала, само го описваме !
                          Поздрави !
                          Ендурото и сексът не са шега работа !
                          -------------
                          Животът се измерва с броят на издишванията !

                          http://sixdayscrazyjob.com
                          http://crazy-job.com

                          Коментар


                          • До: Crazy Job - Обикновено Ендуро

                            Браво!
                            Хубаво каране сте направили.

                            Коментар


                            • До: Crazy Job - Обикновено Ендуро

                              Първоначално публикуван от Жоро Хаджиев Преглед на мнение
                              Съжалявам, Kriko, този път не взех GPS-a, но тракът започва от водохранилището над квартала и от там все нагоре по склона. Има много стръмни места в горната част, но в сухо време предполагам, че няма да са чак такъв проблем.
                              На връщане се спуснахме точно през сърцето на квартала. Извинявай, но къщите бяха много колоритни ... нали разбираш ?! Не ти обиждаме квартала, само го описваме !
                              Поздрави !
                              Няма нищо, знам за какво става дума. Вие явно сте слезли баш през "гетото". Като гледам накрая и дрехите са ви взели . Ако сте разгледали по обширно, трябва да сте забелязали една болница, аз съм точно там и "негри" в близост все още няма . Пътят от болницата нагоре води право при пътеките, незнам вие от къде сте минали. Жалко за трака. Някои по-сух ден ще се опитам и аз да го изкача.
                              Поздрави!

                              Коментар


                              • До: Crazy Job - Обикновено Ендуро

                                Първоначално публикуван от Жоро Хаджиев Преглед на мнение
                                Първо трябва да си подготвил мотора, като го вкараш в необходимата скорост за засилка и оптимални обороти на двигателя, за да може да те изстреля яко нагоре. След като почти целият мотор е над ръба, вече само едно леко отнемане на газта го сваля, като по този начин освобождаваш и дърпането с ръце на кормилото, т.е. пренасяш тежестта напред.
                                Това е по принцип, но зад успеха стои колям кураж, много добър баланс и много, много опити и търкаляния !
                                Жоре мерси за отговора, ще пробвам това, което каза на някое доста по-леко място, като за мен!
                                За сега права бекфлипове без да го желая
                                WR400-in-in-in...
                                LZ1RAO

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X