Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Crazy Job - Обикновено Ендуро

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Напускане на Crazy job.

    С голяма мъка искам да се кажа на моите съклубници от Crazy job, че тази година няма да се състезавам за Crazy job.
    Прекалено се сближих с приятели от Велико Търново, които ми извадиха душата, да се прехвърля в МК "Боляри" дори първоначално като отказвах ми се поразсърдиха.
    Много съжалявам за тази рокада. Но пък го погледнете и от добрата му страна - отървавате се от един състезател който на последните 4-5 кръга взима седмо, осмо, та дори и девето място.
    Обещавам Ви да си платя наказателния данък от едно 25-30 килограмово прасенце за една вечерна сбирка. Стига да има къде да го опечете.

    Коментар


    • Re: Crazy job Обикновено Ендуро

      Е ще трябва да почерпиш и за новия клуб,само че с 50 килограмово прасенце......нали вече си Боляр.....а пък нас ,за да си затворим очите за рокадата - може и по Болярка /бира де/....
      IF YOU DON'T KNOW,DON'T GO

      Коментар


      • Re: Crazy job Обикновено Ендуро

        Все още не съм станал, но ще е тия дни Саше. Колкото до почерпката за теб и компания също няма да има проблем. Вие сте първите ми като АТВ-ист хора с които съм карал групово. Аз не забравям и уважавам.

        Коментар


        • Re: Crazy job Обикновено Ендуро

          ихаааа........от мен е троянската сливова,че май там ще се видим
          IF YOU DON'T KNOW,DON'T GO

          Коментар


          • Re: Напускане на Crazy job.

            Първоначално публикуван от Десислав Преглед на мнение
            С голяма мъка искам да се кажа на моите съклубници от Crazy job, че тази година няма да се състезавам за Crazy job.
            Десо, как можа да го направиш бе човек
            Ех, тия симпатяги - болярите !!!
            Мъката ни беше толкова голяма, че веднага ти потърсихме заместник и ето какво намерихме ...




            Бързаме да наваксаме с тренировките, че Троян чука на вратата ! Разбира се първо се започва от обличане и събличане на екипировката. Вярно, момичето няма опита на Десо, но пък има талант !!!


            ... и ботушите са вече на мястото си. И други неща са на мястото си ...


            Тъй като получаването на купи е в кърпа вързано, трябва да се потренира и получаване на призове.


            Шампанското се ползва по много поводи, така че ...
            Да ни е честита новата придобивка !
            Ендурото и сексът не са шега работа !
            -------------
            Животът се измерва с броят на издишванията !

            http://sixdayscrazyjob.com
            http://crazy-job.com

            Коментар


            • Re: Crazy job Обикновено Ендуро

              аааааааа.......ъъъъъъ.......може ли да ме вземете мен вместо Десо.....аз такова.......ми мога да карам колело......ъъъъъъъ.........кефите ме
              IF YOU DON'T KNOW,DON'T GO

              Коментар


              • Re: Crazy job Обикновено Ендуро

                Ние май се отказваме!!!
                IF YOU DON'T KNOW,DON'T GO

                Коментар


                • Re: Crazy job Обикновено Ендуро

                  ихаа айде още някой да напусне..че глей кво става кви заместници

                  Коментар


                  • Re: Crazy job Обикновено Ендуро

                    Брей....бата-мата,
                    Жоре време е за първия платен трансфер в РШЕ,ще ти пратя на тайно лично съобщение сумата която предлагаме за заместничката,че е над 10цифрена

                    Коментар


                    • Re: Crazy job Обикновено Ендуро

                      Даже и Бекъм го продадоха, въпреки че беше голяма симпатяга , тъй че чакаме сериозни оферти за трансфер !
                      Ендурото и сексът не са шега работа !
                      -------------
                      Животът се измерва с броят на издишванията !

                      http://sixdayscrazyjob.com
                      http://crazy-job.com

                      Коментар


                      • Re: Crazy job Обикновено Ендуро

                        тука един приятел..също има предложение-ама ако може иска само за един уикенд за 1 кръг да наеме новия ви състезател

                        -представи ли се добре..може и за повече

                        Коментар


                        • Re: Crazy job Обикновено Ендуро

                          Много сте бързи бе Жоре, още не съм си обрал багажа както се казва и веднага ми намерихте заместник . Ама какъв замесник, а Много готина девойка Направо страооотна. Честито Сигурен съм, че ще е по-добра от мен.
                          Не знам, сега конкурецията ви ще кара ли, ще се заглежда ли...

                          Коментар


                          • Re: Crazy job Обикновено Ендуро

                            Първоначално публикуван от mitkov Преглед на мнение
                            тука един приятел..също има предложение-ама ако може иска само за един уикенд за 1 кръг да наеме новия ви състезател

                            -представи ли се добре..може и за повече
                            Митак, тая девойка ми напомни за сестра ти, която също ми направи много добро впечатление с визията си. Имаш страхотна сестра.

                            Коментар


                            • Re: Crazy job Обикновено Ендуро

                              Първоначално публикуван от Десислав Преглед на мнение
                              Митак, тая девойка ми напомни за сестра ти, която също ми направи много добро впечатление с визията си. Имаш страхотна сестра.

                              Айдееееее болната тема
                              Иво Георгиев
                              Gworkshop

                              Коментар


                              • Re: Crazy job Обикновено Ендуро

                                Тая девойка наистина има талант, че дори два големи таланта има като гледам

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X