Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Общи приказки и простотии !

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • И аз няма да кажа как си палил цигара от ауспуха на ts-a.

    Коментар


    • Коментар


      • АЗ НЕ ПУША, едно друго момче си забали цигара и то след "тренировка" по взимане на завой със поднасяне.... или по точно скоростна обиколка около пейката
        [CENTER][B]Не търся пътя, а ходя там където го няма, за да оставя следа след себе си ![/B] [FONT=&quot]®
        [/FONT]________________________________________
        [CENTER] [I][SIZE=1]..Победите се постигат с рискове и компромиси а не със очакване на момента..
        [/SIZE][/I][FONT=Lucida Console][SIZE=1][B]..[/B][/SIZE][/FONT][FONT=Tahoma][SIZE=1]Давай наставления само на този, който търси знания, осъзнавайки своето невежество. Оказвай помощ само на този, който не умее понятно да изказва своите заветни думи. Обучавай само този, който е способен, узнавайки за единия ъгъл на квадрата, да си представи останалите три[/SIZE][/FONT][FONT=Lucida Console][SIZE=1]..[/SIZE][/FONT]
        [/CENTER]
        [/CENTER]

        Коментар


        • Първоначално публикуван от Николай
          Може и аз да съм бил но по ми приляга да съм казал че на чужди мотори не се качвам.И наистина не се качвам защото може да ми хареса.
          Такива съмнения относно TS-ката определено НЯМА !
          [CENTER][B]Не търся пътя, а ходя там където го няма, за да оставя следа след себе си ![/B] [FONT=&quot]®
          [/FONT]________________________________________
          [CENTER] [I][SIZE=1]..Победите се постигат с рискове и компромиси а не със очакване на момента..
          [/SIZE][/I][FONT=Lucida Console][SIZE=1][B]..[/B][/SIZE][/FONT][FONT=Tahoma][SIZE=1]Давай наставления само на този, който търси знания, осъзнавайки своето невежество. Оказвай помощ само на този, който не умее понятно да изказва своите заветни думи. Обучавай само този, който е способен, узнавайки за единия ъгъл на квадрата, да си представи останалите три[/SIZE][/FONT][FONT=Lucida Console][SIZE=1]..[/SIZE][/FONT]
          [/CENTER]
          [/CENTER]

          Коментар


          • Споко бе и аз МЗ-ка имам ама ендуро тунинг не крос
            Като се прибера трябва да я снимам че една снимка с нея и Симсона нямам пък са интересни според мен

            Коментар


            • Първоначално публикуван от Gichev
              Споко бе и аз МЗ-ка имам ама ендуро тунинг не крос
              Като се прибера трябва да я снимам че една снимка с нея и Симсона нямам пък са интересни според мен
              Епа какво си чакал до сега ?
              [CENTER][B]Не търся пътя, а ходя там където го няма, за да оставя следа след себе си ![/B] [FONT=&quot]®
              [/FONT]________________________________________
              [CENTER] [I][SIZE=1]..Победите се постигат с рискове и компромиси а не със очакване на момента..
              [/SIZE][/I][FONT=Lucida Console][SIZE=1][B]..[/B][/SIZE][/FONT][FONT=Tahoma][SIZE=1]Давай наставления само на този, който търси знания, осъзнавайки своето невежество. Оказвай помощ само на този, който не умее понятно да изказва своите заветни думи. Обучавай само този, който е способен, узнавайки за единия ъгъл на квадрата, да си представи останалите три[/SIZE][/FONT][FONT=Lucida Console][SIZE=1]..[/SIZE][/FONT]
              [/CENTER]
              [/CENTER]

              Коментар


              • Първоначално публикуван от Gichev
                Ако ще си разменим машините да пробвам и аз вашите имате по кръгче-две от мен ако/като се видим някой ден.
                Oooo, нямаш никакъв проблем. Няма да си нито първия нито ще си последния който ще кара АТВ-то ми така че...
                А какъв мотор караш

                Коментар


                • Страница 69 от 69
                  Еми чаках да си купя фотоапарат, пък и на вид да го докарам малко.
                  Пък за карането май тая година ще приключа преждевременно но иначе до сега ДР350, ама ще видим май от стария Гичев зависи

                  Коментар


                  • Абе, гледам, че липсват постове от темата за митковата сестра !
                    На шефа пак нещо не му е допаднало, че я хвалим повече от него!
                    Ендурото и сексът не са шега работа !
                    -------------
                    Животът се измерва с броят на издишванията !

                    http://sixdayscrazyjob.com
                    http://crazy-job.com

                    Коментар


                    • eй я да оставяте сестра ми на мира

                      Коментар


                      • Първоначално публикуван от mitkov
                        eй я да оставяте сестра ми на Мира
                        Кой е тоя Миро бе ??
                        2010 CRF 250 R

                        Коментар


                        • Първоначално публикуван от Жоро Хаджиев
                          Абе, гледам, че липсват постове от темата за митковата сестра !
                          На шефа пак нещо не му е допаднало, че я хвалим повече от него!
                          А що ли ги трие???
                          Дай да направим отделна тема за сестра му, цяла тема едва ли ще махне?
                          offroad фен
                          1983 XL500R ->1996 XR600R ->2004 WR450F ->2008 KLX450R ->2009 BETA 450RR Factory ->2009 KTM 990 Adventure + 2013 Husaberg FE450
                          TOYOTA Hilux 3.0 D-4D

                          Коментар


                          • Първоначално публикуван от Жоро Хаджиев
                            Абе, гледам, че липсват постове от темата за митковата сестра !
                            На шефа пак нещо не му е допаднало, че я хвалим повече от него!
                            Сигурно щото се "разводява" темата. Искрено се надявам да не се е обидил. А и все пак нищо лоше не се е казало.

                            Коментар


                            • Чщ, марш бе ... оставете момичето.
                              Че е хубаво- хубаво е, ама ще вземете да го уручасате ...
                              Път без препятствия обикновено не води до никъде.

                              Коментар


                              • 1 месец и малко не карах мотора... и ако знаете сега колко съм "сакат" не е си истина... пък и някакъв страх имам от баирчетата, все едно сега започвам да карам...
                                Това нормално ли е ?
                                [CENTER][B]Не търся пътя, а ходя там където го няма, за да оставя следа след себе си ![/B] [FONT=&quot]®
                                [/FONT]________________________________________
                                [CENTER] [I][SIZE=1]..Победите се постигат с рискове и компромиси а не със очакване на момента..
                                [/SIZE][/I][FONT=Lucida Console][SIZE=1][B]..[/B][/SIZE][/FONT][FONT=Tahoma][SIZE=1]Давай наставления само на този, който търси знания, осъзнавайки своето невежество. Оказвай помощ само на този, който не умее понятно да изказва своите заветни думи. Обучавай само този, който е способен, узнавайки за единия ъгъл на квадрата, да си представи останалите три[/SIZE][/FONT][FONT=Lucida Console][SIZE=1]..[/SIZE][/FONT]
                                [/CENTER]
                                [/CENTER]

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X