Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Общи приказки и простотии !

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Ти ги пусни да ги видим ,нека да преценим.

    Коментар


    • Ето няколко интересни филмчета :

      Erzberg_2004 - 81 Mb

      Erzberg_Rodeo_2006 - 943 Mb

      Nuvolari.-.adrenaline.-.Gilles.Lalay.Classique.99.avi - 213 Mb

      За мое съжаление са на немски език.

      Ще помоля само ако някой има място някаде другаде ,да качи и там.
      Да се поразтовари сървърчето

      Само едно мога да измънкам за Ерзберг - WOW
      От темата за задължителното гледане

      Коментар


      • Супер са ,особено ендурото от 1999г. във Франция само тън тън се чуваше сега дърпам големия.

        Коментар


        • Ако не ти се отваря пробвай с VLC плейър-а

          Имам и едно от Испания в което има идеи за догодина за БЕФ
          Пренасяне на мотор и водач с въже над река на 10-15 м
          Може да е полезно на бате Жоро

          Ще го кача по-късно.

          Коментар


          • Първоначално публикуван от Венци- малкия
            Определено динамика има
            Особенно каращи доста бързо през някакви високопланински пасища

            Иначе и 2 ендуро състезания имам на филмчета ,но ми се стори ,че
            няма интерес и не съм ги качил.
            Аз имах предвид за фрийстайла, че няма достатъчно динамика (поне за мен) , тюх, пак не сме се разбрали нещо ...
            Ооооо, иначе нещо ендурце, особено пък мотокрос ...., охаааааа

            Освен това каквото имаш, качвай някъде и давай линковете, то ще се види дали ще има интерес или няма да има

            Аз ейтук намерих едно филмче (ДВД) с уроци по Ендуро от Фабио Фасола (даже за пръв път го чувам това име ), и аз като тебе мисля, че няма да има интерес и на повечето ще е скучно, но пък все на някой ще свърши работа, така че ето (1GB e):
            http://bikes.centrum-group.com/%60%6...VD%20video.zip

            Филмчето е на немски, има и тук-там на италиански шпрехат, но то се разбира и само от гледане :-)
            Като гледам нещо не възприема целия URL адрес като хиперлинк, затова може направо да копирате целия ред в някой Даунлоуд мениджър или там с каквото теглите.
            За всеки случай ето ви и адреса направо в търсачката:
            http://free.centrum-group.com/search...y=size&x=0&y=0

            Можете да запишете и филмчето като DVD Video, и си става като оригинално ДВД, т.е. тръгва си с менюта и със всичко - пробвано е!

            Между другото в търсачката на Центрум груп има много филмчета и документация за КТМ-ите.
            Това филмче на Фасола е също с "мостри" на КТМ
            Ейййй, тея КТМ-и бе ...., ще чакам да им паднат цените, и да станат на цената на един велосипед (200-300 лв примерно), и тогава ще си взема два
            Hristo Draganov
            http://htftp.domainbg.com/HD/

            И аз искам България чиста ! ! !

            Коментар


            • HD, мисля че филмчето е много ценно, за който иска да научи нещо свястно за ендурото. Чудесно е, че даде линк към него
              Теглете и се учете бе, не само да приказвате !!!

              Сега искам с единичен аплаус да приветстваме новия колоритен член на форума - STOYAN VIHRENOV
              Предусещам отново весела вълна!
              Ендурото и сексът не са шега работа !
              -------------
              Животът се измерва с броят на издишванията !

              http://sixdayscrazyjob.com
              http://crazy-job.com

              Коментар


              • Първоначално публикуван от iva_kx
                Извинявам се за офтопика, но тук ми попаднаха едни снимки и предположих, че ще са ви интересни. Аз направо останах поразена...

                http://www.advrider.com/forums/showthread.php?t=29723

                ...и чопърите можели да скачат
                Скоро не съм виждал по-готини снимки
                Ивче това не са чопъри - ендура са
                2010 CRF 250 R

                Коментар


                • Първоначално публикуван от Димитър
                  Първоначално публикуван от iva_kx
                  Извинявам се за офтопика, но тук ми попаднаха едни снимки и предположих, че ще са ви интересни. Аз направо останах поразена...

                  http://www.advrider.com/forums/showthread.php?t=29723

                  ...и чопърите можели да скачат
                  Скоро не съм виждал по-готини снимки
                  Ивче това не са чопъри - ендура са
                  Хаха, голем си дявол ей...
                  [CENTER][B]Не търся пътя, а ходя там където го няма, за да оставя следа след себе си ![/B] [FONT=&quot]®
                  [/FONT]________________________________________
                  [CENTER] [I][SIZE=1]..Победите се постигат с рискове и компромиси а не със очакване на момента..
                  [/SIZE][/I][FONT=Lucida Console][SIZE=1][B]..[/B][/SIZE][/FONT][FONT=Tahoma][SIZE=1]Давай наставления само на този, който търси знания, осъзнавайки своето невежество. Оказвай помощ само на този, който не умее понятно да изказва своите заветни думи. Обучавай само този, който е способен, узнавайки за единия ъгъл на квадрата, да си представи останалите три[/SIZE][/FONT][FONT=Lucida Console][SIZE=1]..[/SIZE][/FONT]
                  [/CENTER]
                  [/CENTER]

                  Коментар


                  • дааа за годините си тва са си били ендура

                    браво ивче -чудесно завръщане във форума /че се беше поизгубила напоследък май /

                    като гледам тия снимки и се мисля какво би казала ..баба ми ако ги види........може би най вероятно .."еххх ..вече няма такива мъже" ...
                    и ..най вероятно ще е права сега е времето на "метеросексуалните"
                    ...между другото -тия серии снимки са същите от албума на жоро хаджиев за който бяхме говорили преди време
                    ..ама това са от един по ранен период ..в който още не се е занимавал с ..мацки

                    Коментар


                    • Първоначално публикуван от iva_kx
                      Извинявам се за офтопика, но тук ми попаднаха едни снимки и предположих, че ще са ви интересни. Аз направо останах поразена...

                      http://www.advrider.com/forums/showthread.php?t=29723

                      ...и чопърите можели да скачат
                      Ааа, страшни снимки. Ивче браво. Точно такива снимки с чопъри не бях гледал.
                      Тръпката си е тръпка, като няма кросови мотори, ще се скача и ще се ходи в калта и с чопъри, ама пак ще се чеше крастата.

                      Коментар


                      • Аз гледах филмите които бяха дадени като линкове и смятам, че ерзберг и тая година е бил голямо приключение
                        Обаче също така смятам, че това състезание си е направо най-голямата реклама за КТМ
                        Колкото до другото филмче мисля, че публиката определено не бива да бъде допускана толкова близо до състезателите, защото видяхте как започнахме началото на БЕШ тая година добре, че поне тоя проблем се реши тук в България за разлика от други държави като гледам
                        Между другото останах очарован, не видях никаде четиритактова машина в това ендуро състезание от 1999-та само цвайтактери... а мисля, че тогава все пак е имало модели 4Т които се смятат за много добри ендураци.. направо нямам думи, взех да се надъхвам
                        [CENTER][B]Не търся пътя, а ходя там където го няма, за да оставя следа след себе си ![/B] [FONT=&quot]®
                        [/FONT]________________________________________
                        [CENTER] [I][SIZE=1]..Победите се постигат с рискове и компромиси а не със очакване на момента..
                        [/SIZE][/I][FONT=Lucida Console][SIZE=1][B]..[/B][/SIZE][/FONT][FONT=Tahoma][SIZE=1]Давай наставления само на този, който търси знания, осъзнавайки своето невежество. Оказвай помощ само на този, който не умее понятно да изказва своите заветни думи. Обучавай само този, който е способен, узнавайки за единия ъгъл на квадрата, да си представи останалите три[/SIZE][/FONT][FONT=Lucida Console][SIZE=1]..[/SIZE][/FONT]
                        [/CENTER]
                        [/CENTER]

                        Коментар


                        • е че то и миналата година повечето бяха цвайтактери...е поне от тези дето стигнаха финала

                          Коментар


                          • Даниеле че той Сала кара ЕХС 2Т и то на романиакс-а 2006-та
                            и е 2-ри

                            а ти не искаш да чуеш за 2Т
                            Husqvarna WR125 94-->Honda CR125 97-->Yamaha YZ125 04-->KTM 200EXC 07-->KTM 250EXC 06-->KTM 250EXC 09

                            Коментар


                            • Много горяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяттттттттттттттттттт тея 2ттттттттттт
                              [CENTER][B]Не търся пътя, а ходя там където го няма, за да оставя следа след себе си ![/B] [FONT=&quot]®
                              [/FONT]________________________________________
                              [CENTER] [I][SIZE=1]..Победите се постигат с рискове и компромиси а не със очакване на момента..
                              [/SIZE][/I][FONT=Lucida Console][SIZE=1][B]..[/B][/SIZE][/FONT][FONT=Tahoma][SIZE=1]Давай наставления само на този, който търси знания, осъзнавайки своето невежество. Оказвай помощ само на този, който не умее понятно да изказва своите заветни думи. Обучавай само този, който е способен, узнавайки за единия ъгъл на квадрата, да си представи останалите три[/SIZE][/FONT][FONT=Lucida Console][SIZE=1]..[/SIZE][/FONT]
                              [/CENTER]
                              [/CENTER]

                              Коментар


                              • Не е номера да търсиш ефтиното ,а да гледаш да изкарваш повече

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X