Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Общи приказки и простотии !

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Първоначално публикуван от Different_Soul
    Не го пиша просто, защото немога да си променя акаунта
    Това до колкото знам само модератор може да го направи
    Моля те недей и ти с тая моя пуста фамилия, че колко съм се червил заради нея не е си истина
    Айде лека нощ от мен..
    името може да ти го смени Венци Петров, пусни му едно ЛС
    Husqvarna WR125 94-->Honda CR125 97-->Yamaha YZ125 04-->KTM 200EXC 07-->KTM 250EXC 06-->KTM 250EXC 09

    Коментар


    • Благодаря ти за инсформацията, Краси !
      Ей сега след малко ще му пратя едно ЛС със това, което искам да пише вместо Different_Soul
      [CENTER][B]Не търся пътя, а ходя там където го няма, за да оставя следа след себе си ![/B] [FONT=&quot]®
      [/FONT]________________________________________
      [CENTER] [I][SIZE=1]..Победите се постигат с рискове и компромиси а не със очакване на момента..
      [/SIZE][/I][FONT=Lucida Console][SIZE=1][B]..[/B][/SIZE][/FONT][FONT=Tahoma][SIZE=1]Давай наставления само на този, който търси знания, осъзнавайки своето невежество. Оказвай помощ само на този, който не умее понятно да изказва своите заветни думи. Обучавай само този, който е способен, узнавайки за единия ъгъл на квадрата, да си представи останалите три[/SIZE][/FONT][FONT=Lucida Console][SIZE=1]..[/SIZE][/FONT]
      [/CENTER]
      [/CENTER]

      Коментар


      • Даниеле, за тея спонсори съм говорил с теб, сигурно няколко пъти вече. Не че искам да те разочаровам, ама за да имаш спонсори ти трябва да си състезател. Както виждаш "нашето" ендуро няма спонсори, всеки си намира сам средствата и се оправя Жалко е, но е така А ако си говорим за мотокрос, това вече е друга тема! За да станеш състезател по мотокрос:

        - Трябва да те хванат на възраст, която и ти не знаеш какво правиш - 5, максимум 6 годинки хлапе.
        - Трябва да имаш родители, които са болни на тема мотокрос, ендуро и.т.н. (За жалост са малко)
        - Трябва да живееш в някои град, в който има школа по мотокрос. Защото тоя спорт без тренировки не става. Повярвай!

        А-а-а, освен това само администратора може да ти промени потребителското име. Драсни едно лично съобщение на администратора, той ще ти го смени

        Коментар


        • За спонсорството ще говоря и ще ти кажа, за сега не се знае нищо!
          Спокойно аз не се надявам на никой, но определено смятам тази година кадето идва да се пусна на някое състезание със свестен мотор..
          ----
          За сега няма да тормозя човека с такива неща да ми сменя името по нататъка може
          [CENTER][B]Не търся пътя, а ходя там където го няма, за да оставя следа след себе си ![/B] [FONT=&quot]®
          [/FONT]________________________________________
          [CENTER] [I][SIZE=1]..Победите се постигат с рискове и компромиси а не със очакване на момента..
          [/SIZE][/I][FONT=Lucida Console][SIZE=1][B]..[/B][/SIZE][/FONT][FONT=Tahoma][SIZE=1]Давай наставления само на този, който търси знания, осъзнавайки своето невежество. Оказвай помощ само на този, който не умее понятно да изказва своите заветни думи. Обучавай само този, който е способен, узнавайки за единия ъгъл на квадрата, да си представи останалите три[/SIZE][/FONT][FONT=Lucida Console][SIZE=1]..[/SIZE][/FONT]
          [/CENTER]
          [/CENTER]

          Коментар


          • А, и още нещо... защо според тебе трябва да съм с "промит" мозък още от малък за да мога да карам добре ?Според мен това си е вродено и, който го може го може....независимо на каква възраст е то си избива малко по малко...
            тези лапета, които карат от 5-6 годишни просто са с промити мозъци.. и започват от малки, защото по-трудно осъзнават кое как става и така нататък, когато на мене ми обясниш нещо в мотокроса.. примерно едно страртиране....
            Заставане максимално напред, навеждаш се и пускаш съединителя равномерно със газ така, че мотора хем да не те обърне, хем да не си като бабичка в сравнение с другите..
            ще го направя първия път бавно, после още един път бавно и като свикна малко с държанието на мотора от място ще му хвана цаката.. ако тренирам един цял ден само стартове... трябва ми максимум седмица и старта може би ще ми е почти перфектен.. (говорим след като съм свикнал с мотора (максимум 5-6 месеца ако карам по често, ако го карам вбсолютно всеки ден по 2-3 часа може и по-бързо да му свикна)и после за друг чалъм така и така.. и продължаваш..
            Поне на мене ми е такова мнението... незнам другите как мислят, но сега ще направя една тема за да си даде всеки мнението и да поспорим малко по темата с цел достигане до смислено заключение
            [CENTER][B]Не търся пътя, а ходя там където го няма, за да оставя следа след себе си ![/B] [FONT=&quot]®
            [/FONT]________________________________________
            [CENTER] [I][SIZE=1]..Победите се постигат с рискове и компромиси а не със очакване на момента..
            [/SIZE][/I][FONT=Lucida Console][SIZE=1][B]..[/B][/SIZE][/FONT][FONT=Tahoma][SIZE=1]Давай наставления само на този, който търси знания, осъзнавайки своето невежество. Оказвай помощ само на този, който не умее понятно да изказва своите заветни думи. Обучавай само този, който е способен, узнавайки за единия ъгъл на квадрата, да си представи останалите три[/SIZE][/FONT][FONT=Lucida Console][SIZE=1]..[/SIZE][/FONT]
            [/CENTER]
            [/CENTER]

            Коментар


            • абе тва жоро жив ли е бе
              не се е появил в чата от бая време
              кво става алооо жоре
              последно каза че щял да гледа някъв црф -х и че си потрошил ямахата на шумен
              и от тогаз изчезна

              Коментар


              • Жоро Хаджиев тренира всеки ден последната седмица преди Шумен и си беше заебал работата много Сега гледам да наваксам. На Шумен тръгнах да ги ям живи и строших мотора от простотия. Ще го оправя и ще го продам. Всъщност по двигателя няма нищо повредено, освен "вилиците" на скоростната кутия, които са се изкривили от удар на лостчето в камък. Иначе декомпресорите на карбуратора и на кормилото ще ги сменя, а на задната спирачка се оказа, че само е паднал винт.
                Наистина ходих да гледам един CRF 250 X на 100 км и съм приятно впечатлен от моторчето. Лек, повратлив, чудесно обира неравностите, от средни нагоре дърпа долу-горе като WR-a. Мисля, че с един ауспух FMF и подмяна на вала ще ми влаче спокойно 86-те килограма нежно тяло.
                Ендурото и сексът не са шега работа !
                -------------
                Животът се измерва с броят на издишванията !

                http://sixdayscrazyjob.com
                http://crazy-job.com

                Коментар


                • жоре става ли аз да го взема ана тебе да потърсим нещо по голямо

                  че и цената дето ми спомена ми се видя добра

                  Коментар


                  • Вече не става приятел! Почти съм го взел, а и мисля за сезон 2006 да падна твърдо на 80 кила
                    Ендурото и сексът не са шега работа !
                    -------------
                    Животът се измерва с броят на издишванията !

                    http://sixdayscrazyjob.com
                    http://crazy-job.com

                    Коментар


                    • я да вземете да се успокоите че вече минавате границите на хобито.Догодина само мотори за по 15000 ле ли ще карат на шампионата?Че вие ще останете 10 човека само.

                      Коментар


                      • кви 15000 лв бе
                        доколкото разбрах в случая става въпрос за около 9-10 000

                        Коментар


                        • Ха, Митков, к'во правиш тук по никое време?
                          Да не са те изгонили от къщата
                          Ендурото и сексът не са шега работа !
                          -------------
                          Животът се измерва с броят на издишванията !

                          http://sixdayscrazyjob.com
                          http://crazy-job.com

                          Коментар


                          • МИ че то и у баща ми има компютър само у нас няма

                            Коментар


                            • Кажи му да ти купи и на теб.
                              Ако се назлъндиса, кажи му да ти вземе КХ !
                              Аз отивам при мама, че обеща да ми вземе CRF 250X.
                              Ендурото и сексът не са шега работа !
                              -------------
                              Животът се измерва с броят на издишванията !

                              http://sixdayscrazyjob.com
                              http://crazy-job.com

                              Коментар


                              • Жоро слушкай до нова година и я подсети , че в ХОНДА има 450 за 16000лв.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X