Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Общи приказки и простотии !

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • КОНСТАТАЦИЯ!

    Тази вечер установих, че всички участници в МОТОРИ и ATV са си сложили аватари карайки на задна гума Само Калин нещо не е разбрал и е направил предна. Исакм да попитам уважавания от мен МОДЕРАТОР, това задължителен елемент ли е, че да ходим и ние с Гълъбин да се щракаме наново [/b]
    Ендурото и сексът не са шега работа !
    -------------
    Животът се измерва с броят на издишванията !

    http://sixdayscrazyjob.com
    http://crazy-job.com

    Коментар


    • Моето е доста по различно от мотор..... моя красавец е друг по произход
      [CENTER][B]Не търся пътя, а ходя там където го няма, за да оставя следа след себе си ![/B] [FONT=&quot]®
      [/FONT]________________________________________
      [CENTER] [I][SIZE=1]..Победите се постигат с рискове и компромиси а не със очакване на момента..
      [/SIZE][/I][FONT=Lucida Console][SIZE=1][B]..[/B][/SIZE][/FONT][FONT=Tahoma][SIZE=1]Давай наставления само на този, който търси знания, осъзнавайки своето невежество. Оказвай помощ само на този, който не умее понятно да изказва своите заветни думи. Обучавай само този, който е способен, узнавайки за единия ъгъл на квадрата, да си представи останалите три[/SIZE][/FONT][FONT=Lucida Console][SIZE=1]..[/SIZE][/FONT]
      [/CENTER]
      [/CENTER]

      Коментар


      • Първоначално публикуван от Different_Soul
        Моето е доста по различно от мотор..... моя красавец е друг по произход
        Да, ама е готин!
        Аман от мотори
        Ендурото и сексът не са шега работа !
        -------------
        Животът се измерва с броят на издишванията !

        http://sixdayscrazyjob.com
        http://crazy-job.com

        Коментар


        • Първоначално публикуван от Жоро Хаджиев
          Да, ама е готин!
          И аз така му викам. Да го стегне още малко, ако иска да го кара, ако не да го продава. Вече има доста ендурота на сносни цени около 600-700 лв.

          Първоначално публикуван от Жоро Хаджиев
          Аман от мотори
          Нещо обаче тия джипки са ти влязли под кожата

          Коментар


          • Първоначално публикуван от Петър Манолев
            Първоначално публикуван от Жоро Хаджиев
            Да, ама е готин!
            И аз така му викам. Да го стегне още малко, ако не да го продава. Вече има доста ... на сносни цени около 600-700 лв.
            Пешо, за кучето ли става въпрос? Щото аз говорих за него.


            Първоначално публикуван от "Петър Манолев"Нещо обаче тия джипки са ти влязли под кожата Idea[/quote

            И джипа е голям кеф, ама ендурото си е по-голямо преживяване
            Ендурото и сексът не са шега работа !
            -------------
            Животът се измерва с броят на издишванията !

            http://sixdayscrazyjob.com
            http://crazy-job.com

            Коментар


            • диферент сложи си друг аватар че те майтапят нещо

              жоре джипката като я потрошиш и пари за един мотор ще идат после сигурно
              абе вие лукума на пича дето кара сузукито рмх са ли му викате
              можеш ли да ми дадеш телефона му да го питам нещо
              ако искаш по добре на лс че може човека да не е съгласен

              между другото да ти се похваля че вече си взех нов харддиск качих си командера и мога да качвам снимки и аз във форума
              то цяло събитие де

              Коментар


              • Re: КОНСТАТАЦИЯ!

                Първоначално публикуван от Жоро Хаджиев
                Тази вечер установих, че всички участници в МОТОРИ и ATV са си сложили аватари карайки на задна гума Само Калин нещо не е разбрал и е направил предна. Исакм да попитам уважавания от мен МОДЕРАТОР, това задължителен елемент ли е, че да ходим и ние с Гълъбин да се щракаме наново [/b]
                То и аз значи трябва да се снимам на задна ама като хич не го мога тва упражнение Все гледам мотора да е стъпил здраво с двете гуми на земята или и с двете във въздуха

                Митков наистина вече трябва да може да качва снимки във мненията си. Голямо настройване му ударихме на връзката с FTTP-то докато тръгне. Забравям много някои работи
                2010 CRF 250 R

                Коментар


                • пичове така като си говориме ...
                  я вижте с кво се занимавахме тия дни
                  във всекидневната ни


                  ето и в малко по късен етап

                  Коментар


                  • Я???Митков е взел много насериозно шампионата и си купил нов мотор...Чисто нов!!!
                    К. Кулев

                    Коментар


                    • Имам един въпрос !
                      Абе вие от каде ги копаете тези пари.. да не обирате банки ???
                      Аз едвам намерих малко парици да си купя МЗ втора ръка.. а вие ... мотори в кашони дето са чисто нови..
                      Искам и аз бе ! Кажете и аз да правя нещо та да си събера пари за чисто нов мотор...
                      [CENTER][B]Не търся пътя, а ходя там където го няма, за да оставя следа след себе си ![/B] [FONT=&quot]®
                      [/FONT]________________________________________
                      [CENTER] [I][SIZE=1]..Победите се постигат с рискове и компромиси а не със очакване на момента..
                      [/SIZE][/I][FONT=Lucida Console][SIZE=1][B]..[/B][/SIZE][/FONT][FONT=Tahoma][SIZE=1]Давай наставления само на този, който търси знания, осъзнавайки своето невежество. Оказвай помощ само на този, който не умее понятно да изказва своите заветни думи. Обучавай само този, който е способен, узнавайки за единия ъгъл на квадрата, да си представи останалите три[/SIZE][/FONT][FONT=Lucida Console][SIZE=1]..[/SIZE][/FONT]
                      [/CENTER]
                      [/CENTER]

                      Коментар


                      • а бре митков тоя хол май същия, ама тоя пич не го познавам

                        Husqvarna WR125 94-->Honda CR125 97-->Yamaha YZ125 04-->KTM 200EXC 07-->KTM 250EXC 06-->KTM 250EXC 09

                        Коментар


                        • а бре митков тоя хол май същия, ама тоя пич не го познавам
                          краси тва братчеда бре
                          браво на краси пръв се усети и отреагира
                          другите вече тръгнаха да поздравяват

                          Коментар


                          • Еми разбира от компютри, шо не го направите един модератор не моа да разбера.

                            Коментар


                            • Първоначално публикуван от ®yMeH
                              Еми разбира от компютри, шо не го направите един модератор не моа да разбера.
                              ...шшш я да си мълчиш !!!

                              къде пише че модератора трябва да разбира от компютри !!!
                              трябва да разбира от тематиката а не от компютри

                              ®yMeH-чо, ако не се лъжа ти не се ли занимаваше съто с компютри ?!?! или се бъркам
                              Husqvarna WR125 94-->Honda CR125 97-->Yamaha YZ125 04-->KTM 200EXC 07-->KTM 250EXC 06-->KTM 250EXC 09

                              Коментар


                              • Първоначално публикуван от mitkov
                                а бре митков тоя хол май същия, ама тоя пич не го познавам
                                краси тва братчеда бре
                                браво на краси пръв се усети и отреагира
                                другите вече тръгнаха да поздравяват
                                освен че поздравяват, щяха да те накарат и да почерпиш струва ми се
                                Husqvarna WR125 94-->Honda CR125 97-->Yamaha YZ125 04-->KTM 200EXC 07-->KTM 250EXC 06-->KTM 250EXC 09

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 4 потребители онлайн. 0 потребители и 4 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X