Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Общи приказки и простотии !

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Общи приказки и простотии !

    Много добра Снимка Chinel! Евалата , тука щехме да паднеме от табуретката от смях.

    Коментар


    • До: Общи приказки и простотии !

      Първоначално публикуван от iassen Преглед на мнение
      Ужас братко. Не мога да живея вече така. Тия дни съвсем се отчаях. Искам да ми е спокойно, да си гледам работата и семейството, да си плащам данъците с удоволствие, да виждам как се влагат парите ми в удобства и полезни неща, че има прогрес, че някой подрежда малко по малко хауса. За това сме го назначили, а не да върти далавери и да се надува. Искам да карам по пътя без да си троша колата. Искам да виждам как някой като извърши престъпление бива наказан точка. Просто, да знаят всички, че престъпиш ли, не може да ти се размине. Писна ми от втория начин, от "какво ще правиме?" и "ше требва да почерпиш". Писна ми , че се налага на полицай, чиновник или лекар да ми го казва, защото получава 400 лв., а баща му след като е работил 40 години взима 120 и понеже касата е обрана, няма лекарства. Искам нещата, от които зависи оцеляването на хората да са достъпни , лукса нека си е скъп, а не парното да е лукс. Свърши прехода стига толкова далавери, крадене и безнаказаност. Писна ми да съм или тарикат или балък. Искам да съм средна класа- истинска-нормален човек- да си бачкам с кеф в нормална среда, да ми е спокойно, да си плащам сметките, да си гледам децата и да си карам моторетката. Какво като примерно си кажа: "А бе, $%@# съм му майката" и се скъсам да бачкам и си вдигна само аз стандарта, като изляза от нас нали е джунгла, буклуци, дупки, простотия и злоба. Как няма да е като и за основните потребности трябва да сеунижава човек все едно е в Африка. Не искам да ходя в чужбина, искам тука да е като в ужбина, ма с приятелите ми и роднините ми, а не да съм в чужд. Писна ми България да е в дъното на класациите: най-бедната, най-корумпираната, най-жалката. Аз гледам да спазвам правилата и да правя нещата по-възможно най-добрия начин така, че съвестта ми да е чиста. Тия измамници дето се въртят кой да носи поръчки на близките си, за колко процента, са всичките за съд и съвсем пряко и нагло ни вредят. Ясно е, че нямат съвест и достойнство. Трябва им страх от народа, като не можем да ги съдиме, поне да влезем да ги отупаме, да си знаят, че са смъртни и никой няма да ги търпи. Идва ми да стана батман и да ги наказвам един по един. Нагли, самозабравили се престъпници. Разпродадоха морето и планините на бетонни магнати-бивши мутри и техни първи приятели. Стига вече...

      http://www.facebook.com/album.php?ai...f&id=605226466


      Ясене и на мене ми писна, мамка му!!!!Аз признавам само французите и гърците,само те са хора който могат да стачкуват.

      Коментар


      • До: Общи приказки и простотии !

        Да и този простест както всичко Българско. Имаше едни там боклуци които бяха отшли да правят мизерия и се си избиват на полицаите комплексите Заради тези хора стана такава селщина този протест.
        Хора на полицаите това им е РАБОТА те не са виновни, че са ги пратили да охраняват. И те имат семейства дето трябва да гледат и те са недоволни от управлението.
        KAWASAKI Let the good times roll

        Коментар


        • До: Общи приказки и простотии !

          Първоначално публикуван от iassen Преглед на мнение
          Ужас братко. Не мога да живея вече така. Тия дни съвсем се отчаях. Искам да ми е спокойно, да си гледам работата и семейството, да си плащам данъците с удоволствие, да виждам как се влагат парите ми в удобства и полезни неща, че има прогрес, че някой подрежда малко по малко хауса. За това сме го назначили, а не да върти далавери и да се надува. Искам да карам по пътя без да си троша колата. Искам да виждам как някой като извърши престъпление бива наказан точка. Просто, да знаят всички, че престъпиш ли, не може да ти се размине. Писна ми от втория начин, от "какво ще правиме?" и "ше требва да почерпиш". Писна ми , че се налага на полицай, чиновник или лекар да ми го казва, защото получава 400 лв., а баща му след като е работил 40 години взима 120 и понеже касата е обрана, няма лекарства. Искам нещата, от които зависи оцеляването на хората да са достъпни , лукса нека си е скъп, а не парното да е лукс. Свърши прехода стига толкова далавери, крадене и безнаказаност. Писна ми да съм или тарикат или балък. Искам да съм средна класа- истинска-нормален човек- да си бачкам с кеф в нормална среда, да ми е спокойно, да си плащам сметките, да си гледам децата и да си карам моторетката. Какво като примерно си кажа: "А бе, $%@# съм му майката" и се скъсам да бачкам и си вдигна само аз стандарта, като изляза от нас нали е джунгла, буклуци, дупки, простотия и злоба. Как няма да е като и за основните потребности трябва да сеунижава човек все едно е в Африка. Не искам да ходя в чужбина, искам тука да е като в ужбина, ма с приятелите ми и роднините ми, а не да съм в чужд. Писна ми България да е в дъното на класациите: най-бедната, най-корумпираната, най-жалката. Аз гледам да спазвам правилата и да правя нещата по-възможно най-добрия начин така, че съвестта ми да е чиста. Тия измамници дето се въртят кой да носи поръчки на близките си, за колко процента, са всичките за съд и съвсем пряко и нагло ни вредят. Ясно е, че нямат съвест и достойнство. Трябва им страх от народа, като не можем да ги съдиме, поне да влезем да ги отупаме, да си знаят, че са смъртни и никой няма да ги търпи. Идва ми да стана батман и да ги наказвам един по един. Нагли, самозабравили се престъпници. Разпродадоха морето и планините на бетонни магнати-бивши мутри и техни първи приятели. Стига вече...

          http://www.facebook.com/album.php?ai...f&id=605226466



          http://www.facebook.com/photo.php?pi...1255960&ref=nf

          http://www.bulgariaenasha.com/

          Ще се радвам да се видим там
          Per aspera ad astra.

          Коментар


          • До: Общи приказки и простотии !

            Първоначално публикуван от GSXR Преглед на мнение
            Да и този простест както всичко Българско. Имаше едни там боклуци които бяха отшли да правят мизерия и се си избиват на полицаите комплексите Заради тези хора стана такава селщина този протест.
            Хора на полицаите това им е РАБОТА те не са виновни, че са ги пратили да охраняват. И те имат семейства дето трябва да гледат и те са недоволни от управлението.
            Не си прав...ония там боклуци бяха с точната цел да направят това което направиха и го постигнаха. Ония там боклуци бяха пратени от същите, които гледаха през малките прозорчета на Парламента. Всичко беше един голям кьорфишек...и сигнала за бомба и всичко. Просто управляващите показаха, че НЯМА да се разделят с властта и с този начин на управление лесно.
            Идеята на целия театър беше да се всее страх у хората с цялата полицейщина, която се изля върху всички на 14.01., за да разберат, че тия протести няма да ги бъде-предтекста : има провокации към полицията и към институциите, има сигнал за бомба - идеален повод за прекратяване на протеста. Именно заради това на следващия ден имаше 1000човека, а на третия бяха 500...до неделя бяха 50. За съжаление успяха.Ако на 14.01 имаше 30 000, а не 3000 нещата нямаше да са толкова лесни за господата в НС.

            Никой не упреква редовия полицай, наистина на тях това им е работата и ако зависеше от тях щяха да са прибрали провокаторите в първите 10 мин. на протеста. Винаги редовия полицай чака нареждания отгоре и не действа по свое усмотрение.
            Per aspera ad astra.

            Коментар


            • До: Общи приказки и простотии !

              Първоначално публикуван от Tanuco Преглед на мнение
              Там съм, няма да ги оставиме на мира, стига им аванта.

              Абсолютно така стана, както казваш. Добре си ги наредиха нещата... пак долни игрички. Не е изненадващ ход.

              Коментар


              • До: Общи приказки и простотии !

                Първоначално публикуван от iassen Преглед на мнение
                Там съм, няма да ги оставиме на мира, стига им аванта.

                Абсолютно така стана, както казваш. Добре си ги наредиха нещата... пак долни игрички. Не е изненадващ ход.
                ... докато дойдат другите гладни, Ясене !
                Пък и стадото е едно ...
                Спомняте си на протеста срещу разграбване на горите колко хора дойдоха, нали ?! Срам ме беше !
                Иначе да лаем, яката работа сме !
                Всеки народ си заслужава управниците
                Ендурото и сексът не са шега работа !
                -------------
                Животът се измерва с броят на издишванията !

                http://sixdayscrazyjob.com
                http://crazy-job.com

                Коментар


                • До: Общи приказки и простотии !

                  Да бе на мен също ми е ясно, че ония от парламента комадваха сбоджите, бомби глупости боеве... Няма даа се дадат лесно но накрая на хората съвсем ще им писне и тогава и полицията ще се обърне срещу тях и ще ядат бой щото за тях затвора не е достатъчен трябва бой и то голям. Определено напрежението сред народа расте и ще се освободи с страшна сила.
                  KAWASAKI Let the good times roll

                  Коментар


                  • До: Общи приказки и простотии !

                    Първоначално публикуван от Жоро Хаджиев Преглед на мнение
                    ... докато дойдат другите гладни, Ясене !
                    Пък и стадото е едно ...
                    Спомняте си на протеста срещу разграбване на горите колко хора дойдоха, нали ?! Срам ме беше !
                    Иначе да лаем, яката работа сме !
                    Всеки народ си заслужава управниците
                    Така е, но следващите трябва да знаят, че обществото не спи.
                    Последното изречение е много вярно, както и едно стихотворение на Петко Славейков, което пуснах в другата тема за 14.01., ама както се казва в една дългогодишна театрална постановка от Театъра на Армията : абе нема да им се даваме!
                    Per aspera ad astra.

                    Коментар


                    • До: Общи приказки и простотии !

                      Да, това е единствената реална полза: Да се знае, че няма вечно да ги търпиме. Колкото и да носи народа на тормоз , все пак всичко си има граници.

                      Коментар


                      • До: Общи приказки и простотии !

                        "Протеста" стана модна думичка,
                        учителите, полицаите, лекарите, земеделците и всички останали "протестират"
                        на смени, но за какво и има ли резултат и те не знаят
                        всеки протестира поотделно и сам за себе си,
                        Никаква мащабност, никакъв резултат но никой от протестиращите не гласува след това.
                        Идилия...

                        Коментар


                        • До: Общи приказки и простотии !

                          Ето една простотия за компенсация на сериозните ми общи приказки от по-горе:
                          http://centerhumour.ru/view958.html

                          Управляващи или граждани, всички сме различни, но нека се обичаме!

                          Коментар


                          • До: Общи приказки и простотии !

                            Знаете ли защо жените живеят по-дълго от мъжете?
                            Защото нямат жени
                            Suzuki TS 200R - 1996, Suzuki Dr 250 SHC - 1991, Suziki RMZ 450 - 2007, Yamaha YZ 450F - 2010...

                            Коментар


                            • До: Общи приказки и простотии !




                              Я тия пичове от моита партия бе.....




                              А пък тая хич няма да я коментирам.......
                              Последно редактирано от spl77; 21-01-09, 22:30.

                              Коментар


                              • До: Общи приказки и простотии !

                                Леле на тия като им боднеш пръста потича вино Аз толкова вода немога да изпия а те Това доказва, че българина е уникално животно що се отнася до пиене
                                KAWASAKI Let the good times roll

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 5 потребители онлайн. 0 потребители и 5 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X