Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Общи приказки и простотии !

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Общи приказки и простотии !

    Първоначално публикуван от spotbeam Преглед на мнение
    Срам ме е да ти кажа, но така и не разбрах, а и нямах никакво намерение да се върна и да проверя. Почвата беше много песъчлива. Аз по принцип не обичам пясък.Усетих, че нещо машинката ми не вървеше както трябва и взе да понамирисва, но го отдавах на пясъка. На всичкото отгоре нямак нож или клещи за да го срежа. Свалял съм го с голи ръце...
    2006г. на кръга в Стара загора се бях оплел в едни къпини малко след като бях станал от дъното на една рекичка Така здраво се бяха омотали, че не можех да мръдна. Е тогава добре, че си носех швейцарско ножче (всъщност китайско ).
    2010 CRF 250 R

    Коментар


    • До: Общи приказки и простотии !

      Първоначално публикуван от Димитър Преглед на мнение
      2006г. на кръга в Стара загора се бях оплел в едни къпини малко след като бях станал от дъното на една рекичка
      Е, да се понакиснеш това си е задължително упражнение.

      Коментар


      • До: Общи приказки и простотии !

        Я гледайте кво издялкахме с едно аверче след като ни поискаха по 2300 български лъва за по една горелка(ПИЛЕТНА).

        Та запретнахме ръкави и така я издокарахме,че сигорно работи по добре от нова......,всичко стана с подръчни материали и некои друга кинта,щот неможе иначе хептен без пара.

        П.п Сигорно има друго място където трябва да стои този пост ама аз ви го казвам на вас щото съм пич и някои може да си направи да спести около 2000 лв и за 500 да почерпи в някои кръчме......,та пак да си е 1500 напред.....
        Това чудо работи та се пука,та даже и на автоматика го издокарахме само пали......
        Прикачени файлове

        Коментар


        • До: Общи приказки и простотии !

          Първоначално публикуван от spl77 Преглед на мнение
          Я гледайте кво издялкахме с едно аверче след като ни поискаха по 2300 български лъва за по една горелка(ПИЛЕТНА).

          Та запретнахме ръкави и така я издокарахме,че сигорно работи по добре от нова......,всичко стана с подръчни материали и некои друга кинта,щот неможе иначе хептен без пара.

          П.п Сигорно има друго място където трябва да стои този пост ама аз ви го казвам на вас щото съм пич и някои може да си направи да спести около 2000 лв и за 500 да почерпи в някои кръчме......,та пак да си е 1500 напред.....
          Това чудо работи та се пука,та даже и на автоматика го издокарахме само пали......
          Е ква е далаверата от тази работа? За какво я исползвате,те тези пилети не горят ли сами?Я обясни малко.

          Коментар


          • До: Общи приказки и простотии !

            Първоначално публикуван от p.djartov Преглед на мнение
            Е ква е далаверата от тази работа? За какво я исползвате,те тези пилети не горят ли сами?Я обясни малко.
            Е как за какво бе Джартов топлиш се почти на цената на въглища.Пъхаш я в котела на парното не чистиш не се прашиш и така слагаш само пилетки(не горят сами само тлеят)иска венилатор да ги раздухва и.т.н.Та това е въпросната джажа дето ги кара да горят и да ти топлят къщата вместо въглища,нафта,газ и.т.н.

            П.п Еи ти една магазинска ама е на цена от порядъка на 2000-2500 според зависи.А тази измислица я врътнахме със 300-400 лева и работи като оргинална.....
            Прикачени файлове

            Коментар


            • До: Общи приказки и простотии !

              Първоначално публикуван от spl77 Преглед на мнение
              Е как за какво бе Джартов топлиш се почти на цената на въглища.Пъхаш я в котела на парното не чистиш не се прашиш и така слагаш само пилетки(не горят сами само тлеят)иска венилатор да ги раздухва и.т.н.Та това е въпросната джажа дето ги кара да горят и да ти топлят къщата вместо въглища,нафта,газ и.т.н.

              П.п Еи ти една магазинска ама е на цена от порядъка на 2000-2500 според зависи.А тази измислица я врътнахме със 300-400 лева и работи като оргинална.....
              Супер е,но тези пилети нали пак ги купуваш,питам понеже тука при нас в Габрово изобщо не са ми познати.По евтини ли са от въглищата и изобщо дали си струва да се инвестира в подобни проекти.Иначе машинката сте си я избарали .

              Коментар


              • До: Общи приказки и простотии !

                По Онлайн таблици в интернет излиза че:

                1KW излиза 7 ст. на въглища(Домбас примерно)

                1KW излиза 8 ст. на пилети

                Обаче,ще махнеш вкарване на въглища и дърва изкарване на пепел и боклук от това дето е изгоряло,та на пилети си заслужава ,щото само сипваш изгарят и не чистиш,то тез упражнения морят хората дето не плащат на Топлофикация и на Вальо Топлото на гаджето(В близкото минало)......

                Коментар


                • До: Общи приказки и простотии !

                  Първоначално публикуван от spl77 Преглед на мнение
                  По Онлайн таблици в интернет излиза че:

                  1KW излиза 7 ст. на въглища(Домбас примерно)

                  1KW излиза 8 ст. на пилети

                  Обаче,ще махнеш вкарване на въглища и дърва изкарване на пепел и боклук от това дето е изгоряло,та на пилети си заслужава ,щото само сипваш изгарят и не чистиш,то тез упражнения морят хората дето не плащат на Топлофикация и на Вальо Топлото на гаджето(В близкото минало)......
                  Добре де при нас не съм виждал да се продават такива пилети.Как са на тон или как?Това устройство на всякакъв котел ли може да се монтира.Малко май я обърнахме на чат ,а аз искам да разбера по обстойно по въпроса,я ако имаш време ми пиши на скайпа( p.djartov), че да ме осветлиш малко повече.

                  Коментар


                  • До: Общи приказки и простотии !

                    Първоначално публикуван от p.djartov Преглед на мнение
                    Добре де при нас не съм виждал да се продават такива пилети.Как са на тон или как? Това устройство на всякакъв котел ли може да се монтира.... ,а аз искам да разбера по обстойно по въпроса,че да ме осветлиш малко повече.
                    Джарта пилетите са онова нещо дето ще .....майката на дърводобива...
                    Това е първоявлението на кризата в горския сектор.......

                    Коментар


                    • До: Общи приказки и простотии !

                      Първоначално публикуван от Chinela Преглед на мнение
                      Джарта пилетите са онова нещо дето ще .....майката на дърводобива...
                      Това е първоявлението на кризата в горския сектор.......
                      Де бе, те да не се правят от камъни?Иване половината е дърво, а другата половина лепила,Дърводобива няма да спре никога, ами ние ще спрем, оти нема далавера.

                      Коментар


                      • До: Общи приказки и простотии !

                        Пилети се правят от трици,костилки,слънчогледови шлюпки,клони и.т.н машините са подобни на тези които правят комбинирана ярма дробилки разни там и разни други преси и .т.н не съм много запознат.

                        Пилети се продават на тон в торби по 15-20кг последния път взехме на 330 лв.ама делихме ДДС-то с тариката дето ги прави.

                        продават ги във Велинград,с.Рогош тук близо до Пловдив и още някъде имаше ама не се сещам сега.

                        Оригинална горелка(както казах по горе на цена 2000-2500) по принцип може да се сложи на котел с твърдо гориво,ако неможе ще може да се приспособи някак(почти съм сигорен,че иска съвсем малко мислене)

                        Коментар


                        • До: Общи приказки и простотии !

                          Първоначално публикуван от spl77 Преглед на мнение
                          Пилети се продават на тон в торби по 15-20кг последния път взехме на 330 лв.ама делихме ДДС-то с тариката дето ги прави.
                          Незнам ама ми се струва ,че цената не е много ниска.Донбаските въглища са на тази цена, на дребно.Аз мислех че ги вземаш от някъде на супер евтиния.Вярно че е чистичко, ама тази мелачка ще ги духа в промишленни количества.Смятам че не ще можеш да е..ш дявола,дано не съм прав.Иначе за чистото и аиляшкото спор няма.Абе ще дадеш информация като покараш и удариш калема.

                          Коментар


                          • До: Общи приказки и простотии !

                            А ХЛ-а бил тежък.
                            Прикачени файлове
                            LIVE TO RIDE/RIDE TO LIVE

                            Коментар


                            • До: Общи приказки и простотии !

                              Здравейте,

                              искам да помоля за малко помощ от колегите от София (да не пускам чак отделна тема)

                              В петък трябва да отида на един адрес в София, но не съм 100% сигурен точно къде е, пък мисля да си пътувам с дъртата кола, и ми се иска все пак предварително точно да знам къде отивам

                              Така, адреса е "Цариградско шосе 7-ми км" (за справка и прикачения файл по-долу).
                              Гледах снощи в бгмапс, разни хартиени карти, и стигнах до извода, че това е този сграден комплекс, в началото на който е Офис експрес и Ямаха България (където пише 156км на прикачения файл, мисля че са Ямаха и Офис експрес) - прав ли съм? Пък този пътен възел, дето е даден на картата е отбивката за летището май?
                              Също така стигнах до извода, че мога да се отклоня от Цариградско още малко преди Интерекспо център-а (точно срещу него май е Метро?) и оттам направо направо, покрай Ямаха и някъде свивам в дясно и влизам в този сграден комплекс, пък там някъде навътре ще я търся тая фирма.

                              Благодаря ви предварително!
                              Прикачени файлове
                              Последно редактирано от HD; 07-01-09, 10:27.
                              Hristo Draganov
                              http://htftp.domainbg.com/HD/

                              И аз искам България чиста ! ! !

                              Коментар


                              • До: Общи приказки и простотии !

                                Нямам възражения
                                0888932647

                                Никога не се страхувай да правиш това, което не умееш. Помни, че Ноевият ковчег е направен от любители. Професионалистите са построили "Титаник".

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X