Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Чат, спам, спорове и препирни в раздел Карлово ендуро

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Чат, спам, спорове и препирни в раздел Карлово ендуро

    От все сърце ви благодаря за топлите думи и хубавите пожелания.

    Коментар


    • От: Чат, спам, спорове и препирни в раздел Карлово ендуро

      Честит рожден ден! Жив и здрав, и още много безавариини км.
      Some call it a hobby, we call it a way of life!
      Това че срещу теб са най-добрите, не означава, че трябва да се отказваш!

      Коментар


      • От: Чат, спам, спорове и препирни в раздел Карлово ендуро

        Ицеее ,, абе бая гледах днес да те видя минаваики край вашто село ,че да почерпиш ама неми доде на акъла да погледна нагоре към говедарнята!Може би там да посрещаш?? А да си ми жуф и здраф!!
        Най-добре е да имаш богати приятели!!!
        Ако не ти дадат, барем няма да ти искат!!!

        Коментар


        • От: Чат, спам, спорове и препирни в раздел Карлово ендуро

          Закъснях с минута, две, но все пак честит празник! Много здраве ти пожелавам!
          Yamaha WR 200

          Коментар


          • От: Чат, спам, спорове и препирни в раздел Карлово ендуро

            Някой може ли да ми каже къде греша във качването на снимки защото явно съм много тъп,фтп и разни други екстри нямам,предният път когато качвах ставаше чрез управление на прикачени файлове,добавям снимката чрез добавяне на файл от долу където пише прикачени,след това цъкам добави в текста но не излиза снимка както преди излизаше а излиза АТТАСН СОNFIG 341894 АТАСН.
            Прикачени файлове

            Коментар


            • От: Чат, спам, спорове и препирни в раздел Карлово ендуро

              М да явно участниците във форума нещо са позаспали,е да сме живи и здрави другото се оправя.

              Коментар


              • От: Чат, спам, спорове и препирни в раздел Карлово ендуро

                Не бе Иче, няма заспали, ама тоя пиниз дето се мъчиш да го направиш не става със снимки от твоя компир.
                Снимката трябва да е качена на сървър. За теб най-удобния начин е да си направиш албум и от него да копираш ВВ кода на снимките.
                Искаш ли да получиш умен отговор-питай умно!
                0894328706

                Коментар


                • От: Чат, спам, спорове и препирни в раздел Карлово ендуро

                  Аз не мога да разбера къде е проблема, щом си качил веднъж, не виждам причина да не може пак, освен ако ти не си забравил как става!!!
                  ФТП-то не е екстра, има я всеки участник който е поискал, пишеш Лично на Венци Петров и ти прави, но там не е по-лесно качването.
                  Без да се сърдиш, проблема си е в теб, ти грешиш някъде, аз за толкова години никога не съм имал проблем, а качвам снимки по 4 различни начина и всичките работят.!!!

                  Коментар


                  • От: Чат, спам, спорове и препирни в раздел Карлово ендуро

                    Колкото и да опитвам това се получава.
                    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC05426.JPG
Прегледи:2
Размер:240.6 КБ
ID:5286773
                    Последно редактирано от Chinela; 21-06-11, 19:50.

                    Коментар


                    • От: Чат, спам, спорове и препирни в раздел Карлово ендуро

                      Ами да, това е начина, но само кликни върху моливчето и определи размера на снимката!!!

                      Коментар


                      • От: Чат, спам, спорове и препирни в раздел Карлово ендуро

                        Първоначално публикуван от Chinela Преглед на мнение
                        Ами да, това е начина, но само кликни върху моливчето и определи размера на снимката!!!
                        Знам но там е работата че когато добавя снимката във текста не излиза малка с моливче а излиза само като букви и цифри и след като натисна публикация тогава я виждам но вече е малка и не мога да я оправя,преди си излизаше в текста малка с моливче и преди да ги публикувам си ги правих с пълен размер и ставаше.

                        Коментар


                        • От: Чат, спам, спорове и препирни в раздел Карлово ендуро

                          Първоначално публикуван от hristo jivota Преглед на мнение
                          Знам но там е работата че когато добавя снимката във текста не излиза малка с моливче а излиза само като букви и цифри и след като натисна публикация тогава я виждам но вече е малка и не мога да я оправя,преди си излизаше в текста малка с моливче и преди да ги публикувам си ги правих с пълен размер и ставаше.
                          В дясно горе имаш ето този бутон кликни върху него и нещата ще се наредят!
                          Пък и след като ги публикуваш, имаш още 15мин възможност да редактираш поста си тогава ги прави и ВОАЛА.

                          Коментар


                          • От: Чат, спам, спорове и препирни в раздел Карлово ендуро

                            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC05379.JPG
Прегледи:1
Размер:169.4 КБ
ID:5286794 На този бутон има червен хикс и не се премахва,слагам стрелката на мишката на него цъкам и пак си стои.Всички други бутони до един действат само този не иска червения хикс си стои.
                            Последно редактирано от hristo jivota; 21-06-11, 21:06.

                            Коментар


                            • От: Чат, спам, спорове и препирни в раздел Карлово ендуро

                              Така се оплетах с качването на снимки като героят от клипчето

                              Коментар


                              • От: Чат, спам, спорове и препирни в раздел Карлово ендуро

                                След шест дни открих топлата вода,намерих сайт за качване на снимки,очаквайте репортаж във Старопланински пътеки.
                                Последно редактирано от hristo jivota; 24-06-11, 20:48.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X