Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Чат, спам, спорове и препирни в раздел Карлово ендуро

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Чат, спам, спорове и препирни в раздел Карлово ендуро

    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:klr.jpg
Прегледи:39
Размер:183.0 КБ
ID:5250414Чух аз че избръмчахте някъде над лифта,ама не бях сигурен кой е бил.Имало е и група към средна гора днес,но нямам информация до къде са опряли.Ама вие щом сте опряли на калето работата е сериозна,трябва да се замислите за някаква експедиция ендуро в хималаите

    Коментар


    • От: Чат, спам, спорове и препирни в раздел Карлово ендуро

      Мисля че е време да започнем организация за предстоящият в събота голям буркан във Енина,със какво и колко човека ще ходим,да направим малко размисли и страсти.

      Коментар


      • От: Чат, спам, спорове и препирни в раздел Карлово ендуро

        Там сме!

        Коментар


        • От: Чат, спам, спорове и препирни в раздел Карлово ендуро

          За заинтересованите,на 12.02.11г в 8.00 от Сушица се тръгва на ход до Енина,за сега сме 4ма,който мисли да идва допълнително трябва да бъде точен,защото ще се тръгне точно в упоменатото време за да стигнем на време за състезанието,като километри са около 70 в едната посока.За допълнителна информация тел 0888784283.

          Коментар


          • От: Чат, спам, спорове и препирни в раздел Карлово ендуро

            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:klr.jpg
Прегледи:39
Размер:183.0 КБ
ID:5251313Между другото и в Сопот ще има банкет на манастирска поляна.Аз лично бих предпочел Енина,но така или иначе няма да съм нито на едното нито на другото място поради службни ангажименти.На ентусиастите пожелавам късмет,на Пачароза пожелавам челно място,на всички останали където и да са приятен и слънчев уикенд.А от бат Жоро Йорданов чакаме репортажи!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

            Коментар


            • От: Чат, спам, спорове и препирни в раздел Карлово ендуро

              Първоначално публикуван от KIMO77 Преглед на мнение
              [ATTACH=CONFIG]299469[/ATTACH]Между другото и в Сопот ще има банкет на манастирска поляна.Аз лично бих предпочел Енина,но така или иначе няма да съм нито на едното нито на другото място поради службни ангажименти.На ентусиастите пожелавам късмет,на Пачароза пожелавам челно място,на всички останали където и да са приятен и слънчев уикенд.А от бат Жоро Йорданов чакаме репортажи!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

              Благодаря но виното в големия буркан било кисело.
              МОТОРА ТРЯБВА ТИ ДА ГО КАРАШ А НЕ ТОЙ ТЕБ 0888984256

              Коментар


              • От: Чат, спам, спорове и препирни в раздел Карлово ендуро

                Абе ти го спечели пък и шикер ша ти турим!!!АматИОр такъв!!
                Най-добре е да имаш богати приятели!!!
                Ако не ти дадат, барем няма да ти искат!!!

                Коментар


                • От: Чат, спам, спорове и препирни в раздел Карлово ендуро

                  Има ли живи.

                  Коментар


                  • От: Чат, спам, спорове и препирни в раздел Карлово ендуро

                    Първоначално публикуван от hristo jivota Преглед на мнение
                    Има ли живи.
                    Има
                    0888 074 049

                    Коментар


                    • От: Чат, спам, спорове и препирни в раздел Карлово ендуро

                      Зная,зная само проверявам.Като гледам какво е времето тази седмица май ще пропуснем каране.Или пък не.

                      Коментар


                      • От: Чат, спам, спорове и препирни в раздел Карлово ендуро

                        На тоя студ, ако аз имах такова хубаво вино като твоето, никога нямаше и да си помисля за каране..

                        Коментар


                        • От: Чат, спам, спорове и препирни в раздел Карлово ендуро

                          Аз си цопкам муцунката редовно,ама се притеснявам че свършва,но това е нормално,като се стопли времето вино не върви,когато ходихме на Певчанската хижа го изстудявахме на чешмата иначе не се пиеше.

                          Коментар


                          • От: Чат, спам, спорове и препирни в раздел Карлово ендуро

                            А добрутро на всички. Гледам снощи вино сте пили, как съм ви изтървал да жулна и аз един тас То не че не опрасках една каничка от Бай Мойсеевото/на Светльо баща му/ и то от червеното - мноооого арно! Да е жив и здрав!

                            А за студа, Ванка - той не ни пречи. Освен ако маслото в двигателя е станало на грес и водата в бензина е замръзнала, ама и за това има чалъми. Откакто се научих сутрин да поливам карба и ДВГто с вряла вода- пали най-много от третия път. После не се оставя да изстине и готово. А пък ядерения ускорител регулира телесната температура - само мерак да има.

                            Днес е по-скоро малко мокро, ама ако има мераклии за накоя по-близка дестинация - да свиркат, аз съм за
                            Искаш ли да получиш умен отговор-питай умно!
                            0894328706

                            Коментар


                            • От: Чат, спам, спорове и препирни в раздел Карлово ендуро

                              Момчета, а си сгрейте по една ракия, че не остана...скоро ще стане супер време за каране и за ледено пломари.
                              Сега си е мъка, кой каквото ще да ми разправя, на тоя студ аз и на комшийката не обръщам внимание, освен ако не държи джезве с греяна ракия в ръце..

                              Коментар


                              • От: Чат, спам, спорове и препирни в раздел Карлово ендуро

                                ДНЕС СЕ НАВЪРШВАТ 138 ГОДИНИ ОТ ОБЕСВАНЕТО от турците АПОСТОЛ НА СВОБОДАТА ВАСИЛ ЛЕВСКИ.ПОКЛОН ПРЕД ПАМЕТТА МУ.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X