Обява

Свий
Няма добавени обяви.

"Закриване" на сезона в Сопот

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #61
    До: Закриване на сезона в Сопот

    Първоначално публикуван от Димитър Преглед на мнение
    Не е много приятно да се кара на температури под нулата, а според мен е важно да има удоволствие от такава разходка.
    Днес разговарях с други хора от харманлийската група и се заформя идеята да направим "закриване" по маршрута през следващата събота и неделя (24-ти и 25-ти).
    Димитре добре сте дошли по всяко време ноо щом е казано че официално закриването ще е на 31-и тогава ще е !Ина мен много неща не ми отърват ама не се обаждам щото както беше тръгнало...
    Дисциплина му е майката да знайш

    Коментар


    • #62
      До: Закриване на сезона в Сопот

      Първоначално публикуван от Димитър Преглед на мнение
      Не е много приятно да се кара на температури под нулата, а според мен е важно да има удоволствие от такава разходка.
      Днес разговарях с други хора от харманлийската група и се заформя идеята да направим "закриване" по маршрута през следващата събота и неделя (24-ти и 25-ти).
      Пишете може да дойда да покарам с вас!
      Kawasaki KDX 220 R (Jabcho tuning)>Gas Gas EC300>Beta 300RR

      Коментар


      • #63
        До: Закриване на сезона в Сопот

        Първоначално публикуван от Николай Преглед на мнение
        Димитре добре сте дошли по всяко време ноо щом е казано че официално закриването ще е на 31-и тогава ще е !Ина мен много неща не ми отърват ама не се обаждам щото както беше тръгнало...
        Дисциплина му е майката да знайш
        Така е - трябва дисциплина.
        Ще изчакаме да видим как ще са прогнозите за времето. Дъжд и сняг да вали, само лошо време да няма и ще сме там когато е насрочено мероприятието
        2010 CRF 250 R

        Коментар


        • #64
          До: Закриване на сезона в Сопот

          бройте ме и мен,


          май ша трябва да завъртя джантите
          crf450 supermoto

          Коментар


          • #65
            До: Закриване на сезона в Сопот

            Първоначално публикуван от shumanski Преглед на мнение
            бройте ме и мен,


            май ша трябва да завъртя джантите

            Ееее, е много ще ми е драго да те видя там сори за спама
            Husqvarna WR125 94-->Honda CR125 97-->Yamaha YZ125 04-->KTM 200EXC 07-->KTM 250EXC 06-->KTM 250EXC 09

            Коментар


            • #66
              До: Закриване на сезона в Сопот

              То добре, ама тряа се направи геНерална репетиция
              Искаш ли да получиш умен отговор-питай умно!
              0894328706

              Коментар


              • #67
                До: Закриване на сезона в Сопот

                На accuweather пък дават времето на 31-1 да е слънчево с температури около 15 градуса. Определено ще е по-добре да е така.
                Husqvarna WR125 94-->Honda CR125 97-->Yamaha YZ125 04-->KTM 200EXC 07-->KTM 250EXC 06-->KTM 250EXC 09

                Коментар


                • #68
                  Закриване на сезон 2009 год.

                  Здравейте колеги,предстои закриване на сезон 2009 година.Закриването ще бъде на 31.10.2008 година(Събота).Тръгване от Лукойл гр.Сопот в 10:00 часа.Междинна среща на поляната над село Каравелово в 12:00 часа.Тръгване от поляната след събирането на всички участници и преминаване през Севрия,Фенера,Долината на смъртта- до Бяло камене.

                  За тези които закъснеят с резервациите да си търсят сами места за спане

                  Телефон на организатора Стоян Халата 0888429595

                  Ето снимки на базата в Бяло Камене:
                  Прикачени файлове

                  Коментар


                  • #69
                    До: Закриване на сезон 2009 год.

                    Аз си мислех, че сега започваме якото каране ама .........!!!
                    КЕФА ЦЕНА НЯМА! Борис Кърчев

                    Коментар


                    • #70
                      До: Закриване на сезон 2009 год.

                      Първоначално публикуван от tapotoparche Преглед на мнение
                      Аз си мислех, че сега започваме якото каране ама .........!!!
                      Не бе Борка.Търсят си повод да хапнат и пийнат.
                      ........................
                      Иван Маринов
                      CRF 250 X
                      Не шансът определя съдбата на човека,а изборът!

                      Коментар


                      • #71
                        До: Закриване на сезон 2009 год.

                        А някои и да покарат!
                        Kawasaki KDX 220 R (Jabcho tuning)>Gas Gas EC300>Beta 300RR

                        Коментар


                        • #72
                          До: Закриване на сезон 2009 год.

                          Не съм притеснен от каквото и да било, но съм длъжен да отбележа леката некоректност в темата. Сложена в подфорум "Републикански шампионат ЕНДУРО и ATV към БФМ (Комисия Ендуро)" и със заглавие "Закриване на сезон 2009 год." има маалко подвеждащ характер.
                          Последното състезание за сезон 2009год. от Републиканския шампионат ЕНДУРО и ATV към БФМ е две седмици след това което сте нарекли "Закриване на сезон 2009 год."
                          С най-добри чувства.
                          К. Кулев

                          Коментар


                          • #73
                            До: Закриване на сезон 2009 год.

                            Това което са нарекли "закриване на сезона", го има много преди форума и преди комисията по ентуро . С най-добри чувства!
                            Kawasaki KDX 220 R (Jabcho tuning)>Gas Gas EC300>Beta 300RR

                            Коментар


                            • #74
                              До: Закриване на сезон 2009 год.

                              Зная, зная. Нямам абсолютно нищо против "запиването на сезона", просто призовавам към коректност. Друг е въпроса, че сезона няма какво да се закрива. То сега тъкмо започва да става интересно в гората
                              К. Кулев

                              Коментар


                              • #75
                                До: Закриване на сезон 2009 год.

                                Първоначално публикуван от Калин Кулев Преглед на мнение
                                Зная, зная. Нямам абсолютно нищо против "запиването на сезона", просто призовавам към коректност. Друг е въпроса, че сезона няма какво да се закрива. То сега тъкмо започва да става интересно в гората
                                Така е! Сега времето е перфектно за чесане на крастата! Ела да покараме на "запиването на сезона"!
                                Kawasaki KDX 220 R (Jabcho tuning)>Gas Gas EC300>Beta 300RR

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X