Обява

Свий
Няма добавени обяви.

"Закриване" на сезона в Сопот

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    До: Закриване на сезона в Сопот

    даите некоя снимка от закриването в копривщица..

    Коментар


    • #47
      До: Закриване на сезона в Сопот

      Ето малко снимки от мен! Не е кой знае какво. То и самото мероприятие си беше обречено от самото начало! Жалко че нямам снимки от "подготовката" на закриването вечерта в кръчмата и после отвън...пилене на гуми ... free style и още нещо....






      Втората полянка (на първата никой не бе останал, поради късно тръгване и проблем с yamaha ).









      Ето ни и на Средногорец









      Някъде загубени в мъглата се озовахме на това "купонче".





      На масата е време за борба.....

      Героя си топли г..а на огъня!


      Предвидливо сложил каска за снимката...

      Това е за тези които се оплакваха, че нямат гума и недойдоха!


      Реликва....


      Купона продължи на отсрещния огън..... с бира, вино и ракия много мезета, а уж щяхме да си ходим!


      Най-важното пособие за да се получи добре един моабет.


      Героя от предната вечер сега е с ново амплоа!!!!


      Някъде след около 1 час и много уговорки тръгнахме надолу по пътеката с водач ИЖ-а от снимката по-горе за Богдан, а от там кой по кръчми и кой от къде е с благополучен край без инциденти в 22:30!
      Kawasaki KDX 220 R (Jabcho tuning)>Gas Gas EC300>Beta 300RR

      Коментар


      • #48
        До: Закриване на сезона в Сопот

        в това хубаво време може да се спретне още едно закриване и така цяла зима
        Оправданието е като гъз-всеки го носи със себеси !

        Коментар


        • #49
          До: ОТКРИВАНЕ НА СЕЗОНА В СОПОТ

          Някои знае ли кога е закриването
          0888 074 049

          Коментар


          • #50
            До: ОТКРИВАНЕ НА СЕЗОНА В СОПОТ

            Първоначално публикуван от Nasko_Petkov Преглед на мнение
            Някои знае ли кога е закриването
            Много бързаш бе! Чакай да си покараме още малко!
            Kawasaki KDX 220 R (Jabcho tuning)>Gas Gas EC300>Beta 300RR

            Коментар


            • #51
              До: ОТКРИВАНЕ НА СЕЗОНА В СОПОТ

              Първоначално публикуван от Nasko_Petkov Преглед на мнение
              Някои знае ли кога е закриването
              Абе момчета то маи вече закриване и откриване е само за купона!!!!
              То зинмо време маи стават по хубави карания,няма прах няма жега има свинско винско,абе с две думи купони и буркани!!
              Най-добре е да имаш богати приятели!!!
              Ако не ти дадат, барем няма да ти искат!!!

              Коментар


              • #52
                До: ОТКРИВАНЕ НА СЕЗОНА В СОПОТ

                Първоначално публикуван от Чичко Фър Преглед на мнение
                Абе момчета то маи вече закриване и откриване е само за купона!!!!
                То зинмо време маи стават по хубави карания,няма прах няма жега има свинско винско,абе с две думи купони и буркани!!
                Много си прав тука закриването не значи че ще затворя мотора в гаража просто самото мероприятие ме интересува кога ще е

                Ванка грешно си ме разбрал
                0888 074 049

                Коментар


                • #53
                  До: ОТКРИВАНЕ НА СЕЗОНА В СОПОТ

                  Дано да не е тази седмица, че още чакам биела за моето ренде
                  На рокерското закриване хвърлих биелен лагер, но не мисля да закривам сезона
                  Искаш ли да получиш умен отговор-питай умно!
                  0894328706

                  Коментар


                  • #54
                    До: ОТКРИВАНЕ НА СЕЗОНА В СОПОТ

                    По скоро трябва да се закрие сезона, за да може да се открие зимният .
                    Карането от край време си е целогодишно, така че на мероприятието може да му бъде сменено името, но да си остане като мероприятие. Може да е просто ендуро събор.

                    Минков върни газта, че ще излезнеш от снимката на аватара .

                    Коментар


                    • #55
                      До: ОТКРИВАНЕ НА СЕЗОНА В СОПОТ

                      Първоначално публикуван от gorosop Преглед на мнение
                      Дано да не е тази седмица, че още чакам биела за моето ренде
                      На рокерското закриване хвърлих биелен лагер, но не мисля да закривам сезона
                      Мисля че ще е на 17,18 или на 24 25
                      [COLOR=Blue]Yamaha Yz250F [/COLOR]и [COLOR=Blue]Kawasaki KLX 400 [/COLOR]:shock:

                      Коментар


                      • #56
                        До: ОТКРИВАНЕ НА СЕЗОНА В СОПОТ

                        Колеги ,какво става с това закриване?Нещо дата.Времето вече е подходящо,дъжд,сняг според прогнозите да има емоций,а да видим и кои са сериозните.
                        Когато няма друг изход- използвай централния вход!

                        Коментар


                        • #57
                          До: Закриване на сезона в Сопот

                          Здравейте колеги вчера говорих сьс Стоян Халата от Сопот и ми каза,че са решили закриването на сезона да е на 31.10.2009г на хижа Бяло камьне.Тел му е 0888429595 за резерваций
                          КОЛАТА ВОЗИ ТЯЛОТО,А МОТОРА ДУШАТА!!!
                          (YAMAHA DT 125-1981,SUZUKI DR 650R-1992,SUZUKI DR 600R-1989,HONDA CRF 450R-08,HONDA CRF 450R-09,KAWASAKI KFX 700-08).KTM EXC 250-06.

                          Коментар


                          • #58
                            До: Закриване на сезона в Сопот

                            Първоначално публикуван от valiaka7 Преглед на мнение
                            Здравейте колеги вчера говорих сьс Стоян Халата от Сопот и ми каза,че са решили закриването на сезона да е на 31.10.2009г на хижа Бяло камьне.Тел му е 0888429595 за резерваций
                            Хубаво ама като поразгледах прогнозите за времето към края на месеца го дават около нулата и то доло в Сопот http://www.hmn.ru/index.php?index=51&value=15746
                            Следващата събота и неделя ще са много по-подходящи според мен за каране по планината.
                            2010 CRF 250 R

                            Коментар


                            • #59
                              До: Закриване на сезона в Сопот

                              никой не се плаши дори и да е доста под нулата или има сняг закриване ще има защото това е празник за всички мотористи и ще се носи много вино и ракия

                              Коментар


                              • #60
                                До: Закриване на сезона в Сопот

                                Първоначално публикуван от hristo jivota Преглед на мнение
                                никой не се плаши дори и да е доста под нулата или има сняг закриване ще има защото това е празник за всички мотористи и ще се носи много вино и ракия
                                Не е много приятно да се кара на температури под нулата, а според мен е важно да има удоволствие от такава разходка.
                                Днес разговарях с други хора от харманлийската група и се заформя идеята да направим "закриване" по маршрута през следващата събота и неделя (24-ти и 25-ти).
                                2010 CRF 250 R

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X