Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Закриване на ендуро сезона 2010

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Закриване на ендуро сезона 2010

    Първоначално публикуван от pe6o74 Преглед на мнение
    Екстра време - тъкмо повечето участници да не се уплашат .
    Какво да се плашат те направо не могат да карат в кал и сняг,но и за плашенето си прав,страх ги е да падне температурата под 10 градуса защото са ливадни манекени,по ливадите където карат от юни до септември температурите са все положителни,през другите месеци на годината мотора прибран на сухо и проветриво място.

    Коментар


    • От: Закриване на ендуро сезона 2010

      Според мен трябва да съботираме това закриване!!!! Да извикаме горски, падари, подвижни охрани, милиции, вестници, политици, министри, президенти ...мрезиденти.... Да опорочим това събитие!!! Как някой си ще организира подобно нещо!!??? "Кой съм аз, че няма да го спра!!! "

      Предлагам за назидание да идем да изядем няколко агнета на връх Ботев!!!!!!!!!!
      Kawasaki KDX 220 R (Jabcho tuning)>Gas Gas EC300>Beta 300RR

      Коментар


      • От: Закриване на ендуро сезона 2010

        Аз от кога чакам да дойде зимата,че да не умирам от жега.Кал,сняг,листа каша и киша Зимата поне като ти стане жежко сваляш дрехи!Нямам търпение да падне някой дъжд и да се окалям като див нерез!!Ник'во закриване ей
        Yamaha Dt 125 R > Suzuki DRZ 400 E > Beta Rev 3 "06" > KTM 520 EXC

        Коментар


        • От: Закриване на ендуро сезона 2010

          Какво значение има на коя дата е така нареченото закриване на сезона? Така или иначе, почти никой не закрива и никога не се е закривал. Моторите се карат целогодишно, закриването е просто повод да се съберем повече хора, да се повозим и да се видим!
          Yamaha WR 200

          Коментар


          • От: Закриване на ендуро сезона 2010

            Първоначално публикуван от speedrifter Преглед на мнение
            Какво значение има на коя дата е така нареченото закриване на сезона? Така или иначе, почти никой не закрива и никога не се е закривал. Моторите се карат целогодишно, закриването е просто повод да се съберем повече хора, да се повозим и да се видим!
            Как какво значение има,това е закриване прави се когато падне сняг и времето изстине,а не лятото,и как да се съглася да ми прави закриване стоян Халата,където хал хъбер си няма понятие от Ендуро.

            Коментар


            • От: Закриване на ендуро сезона 2010

              Първоначално публикуван от Ivan Minkov Преглед на мнение
              Според мен трябва да съботираме това закриване!!!! Да извикаме горски, падари, подвижни охрани, милиции, вестници, политици, министри, президенти ...мрезиденти.... Да опорочим това събитие!!! Как някой си ще организира подобно нещо!!??? "Кой съм аз, че няма да го спра!!! "

              Предлагам за назидание да идем да изядем няколко агнета на връх Ботев!!!!!!!!!!
              Съгласен съм Ванка,нека да им пратим цялата възможна власт,да си върнем жеста, а ние ще джиткаме в НПЦБ,нали така стана на състезанието в Кърнаре,трябва да научим коя база ще се ползва,защото чух нещо за хижа Бунтовна,но те крият всичко,не се споменават тел за резервации,единствено има пусната тема във Фейсбук за датата,другото е тъмна Индия кой го организира,къде ще е,нищо.
              Последно редактирано от hristo jivota; 20-10-12, 20:01.

              Коментар


              • От: Закриване на ендуро сезона 2010

                Първоначално публикуван от hristo jivota Преглед на мнение
                Съгласен съм Ванка,нека да им пратим цялата възможна власт,да си върнем жеста, а ние ще джиткаме в НПЦБ,нали така стана на състезанието в Кърнаре,трябва да научим коя база ще се ползва,защото чух нещо за хижа Бунтовна,но те крият всичко,не се споменават тел за резервации,единствено има пусната тема във Фейсбук за датата,другото е тъмна Индия кой го организира,къде ще е,нищо.
                Какво толкова крият?Аз разбрах,че ще е на Бяло Камене.
                На състезанието в Кърнаре,ние с мои 2-ма приятели качвахме вр.Ботев и 2 пъти ни спираха горските стражари.Веднъж от юг и веднъж от север!
                YAMAHA WR450F

                Коментар


                • От: Закриване на ендуро сезона 2010

                  Първоначално публикуван от hristo jivota Преглед на мнение
                  и как да се съглася да ми прави закриване стоян Халата,където хал хъбер си няма понятие от Ендуро.
                  Тук си прав...
                  Yamaha WR 200

                  Коментар


                  • От: Закриване на ендуро сезона 2010

                    Така организатора на закриването се казва Стоян Голевски по прякор Халата,живущ в град Сопот,изпълнителна агенция по горите ИАГ ще му се зарадват.В закона за горите се забранява движението на офроуд машини в горския фонд.

                    Коментар


                    • От: Закриване на ендуро сезона 2010

                      Шшшшш, кво става тук ве? Човек да не иде за една семцица на почивка и размириците в ендуропространството готови...
                      Искаш ли да получиш умен отговор-питай умно!
                      0894328706

                      Коментар


                      • От: Закриване на ендуро сезона 2010

                        Размирици няма в ендуро-пространството,намесват се външни хора които нямат връзка с ендуро,как председател на рокер клуб ще организира закриване на ендуро сезон.Възползваха се че те няма и не можеш ти да го организираш и хоп готово.

                        Коментар


                        • От: Закриване на ендуро сезона 2010

                          Око за око, зъб за зъб!!!!! Трябва да се провали това закриване!!!!! Огън!!!
                          Kawasaki KDX 220 R (Jabcho tuning)>Gas Gas EC300>Beta 300RR

                          Коментар


                          • От: Закриване на ендуро сезона 2010

                            Първоначално публикуван от mureto Преглед на мнение
                            Какво толкова крият?Аз разбрах,че ще е на Бяло Камене.
                            На състезанието в Кърнаре,ние с мои 2-ма приятели качвахме вр.Ботев и 2 пъти ни спираха горските стражари.Веднъж от юг и веднъж от север!
                            Така трябва!!! Никой няма право да ходи там!!! Камо ли Халата... малата или който и да било... Как не разбрахме по-рано да ви спретнем изненада на комина.... ще ми минавате в левчанско без да питате....

                            Ако някой не е разбрал още, състезанието в Кърнаре се опитаха да провалят заради това качване на в. Ботев!!!! Аз сега питам къде е Нанко Минков да обясни кой им е дал разрешение да навлизат в резервата????? Изобщо в ГОРСКИ ФОНД! Как може да минат между ДВЕ ДЪРВЕТА?????
                            Kawasaki KDX 220 R (Jabcho tuning)>Gas Gas EC300>Beta 300RR

                            Коментар


                            • От: Закриване на ендуро сезона 2010

                              Първоначално публикуван от Ivan Minkov Преглед на мнение
                              Така трябва!!! Никой няма право да ходи там!!! Камо ли Халата... малата или който и да било... Как не разбрахме по-рано да ви спретнем изненада на комина.... ще ми минавате в левчанско без да питате....

                              Ако някой не е разбрал още, състезанието в Кърнаре се опитаха да провалят заради това качване на в. Ботев!!!! Аз сега питам къде е Нанко Минков да обясни кой им е дал разрешение да навлизат в резервата????? Изобщо в ГОРСКИ ФОНД! Как може да минат между ДВЕ ДЪРВЕТА?????
                              Добре сега, Кърнаре си било Кърнаре минало бешело!!! Закриване 2012 (наше) ,кога ще има??Защото ,като гледам в каква стара тема обсъждаме предстоящи събития за 2012 и пр......май няма да има
                              KX 450F 2008 HONDA CR-V 2000г 147к.с.

                              Коментар


                              • От: Закриване на ендуро сезона 2010

                                Първоначално публикуван от влади кх Преглед на мнение
                                Добре сега, Кърнаре си било Кърнаре минало бешело!!! Закриване 2012 (наше) ,кога ще има??Защото ,като гледам в каква стара тема обсъждаме предстоящи събития за 2012 и пр......май няма да има
                                то убооо ама ти нали сам с вятъра караш!
                                Kawasaki KDX 220 R (Jabcho tuning)>Gas Gas EC300>Beta 300RR

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X