Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Ендуро Севлиево - раздумки

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Ендуро Севлиево - раздумки

    Първоначално публикуван от ibri Преглед на мнение
    Хубаво каране с много кал
    хи-хи
    Прикачени файлове
    на сушата и град помага

    Коментар


    • До: Ендуро Севлиево - раздумки

      Жената изяви желание следващия път да доиде с нас,само малко гумите не са подходящи
      Прикачени файлове
      на сушата и град помага

      Коментар


      • До: Ендуро Севлиево - раздумки

        Първоначално публикуван от robocop Преглед на мнение
        Жената изяви желание следващия път да доиде с нас,само малко гумите не са подходящи
        С този мотор в гората няма да стигне далеко.Но за шосейни разходки е направо мечта.Задното му окачване е пневматично и вози като лодка. На снимките не се вижда но боята му е бял хамелион.Направо е мечта за асфалтовите мотористи!

        Коментар


        • До: Ендуро Севлиево - раздумки

          Веско,днес защо не беше в час,имаш неизвинено отсъствие
          на сушата и град помага

          Коментар


          • До: Ендуро Севлиево - раздумки

            Приемам справедливата другарска критика.Мотора беше разглобен за лека профилактика.Не ми дойдоха навреме накладките и въздушният фитър е изпран но не е изсъхнал.Другата седмица мисля да съм на мотокрос в неделя но събота може да ги лъзнем.

            Коментар


            • До: Ендуро Севлиево - раздумки

              Чесно да си призная ,на мотокрос издържам до час,след това ми се докарва .Така,че в неделя със сигурност ще се кара.Дано вали до тогава

              Коментар


              • До: Ендуро Севлиево - раздумки

                Снимки от Българене?? Очакваме репортаж от групата"Ники и Ники".

                Коментар


                • До: Ендуро Севлиево - раздумки

                  Я!!!!!!!!!! пак дошла неделя,лоша работа ,пак ще цапаме моторите.Ако някой желае да звънка,иначе пак ще трябва да карам само с безпътния изрод АДАША. Дака, жив ли си?..... пиши

                  Коментар


                  • До: Ендуро Севлиево - раздумки

                    -ПАК САМ КАРАХ,на какво ли се дължи не смея да гадая
                    .Другата неделя ще нося няколко тарелки с кебапчета за примамка Пишете поне, кой, какво пие .Аз започвам да правя ремарке за мотора,той и без това е повече трактор отколкото мотор

                    Коментар


                    • До: Ендуро Севлиево - раздумки

                      Първоначално публикуван от ibri Преглед на мнение
                      -ПАК САМ КАРАХ,на какво ли се дължи не смея да гадая
                      .Другата неделя ще нося няколко тарелки с кебапчета за примамка Пишете поне, кой, какво пие .Аз започвам да правя ремарке за мотора,той и без това е повече трактор отколкото мотор
                      С кебапчета не можеш ме подмами!! Помисли за някоя чукана пъжола пък дали свинска или пилешка няма да мрънкаме.Днес мотора го извадих колкото да се разпиша че съм карал.Ходих до пистата на брадъра.Направих няколко леки кръгчета и го прибрах.Ти като си карал повече защо не снима?

                      Коментар


                      • До: Ендуро Севлиево - раздумки

                        Като излезем от кризата и пържоли ще има,за сега само кебапчета.Ми тя кризата май само за мене,щом не ви съблазних

                        Коментар


                        • До: Ендуро Севлиево - раздумки

                          Утре

                          Коментар


                          • До: Ендуро Севлиево - раздумки

                            Веско, ние с Бакалов отпадаме за неделя.Като му казах ,че ще трябва да се спира за обяд и запой ,ме изгледа лошо. Така ,че докато вие си хапвате ,ние ще се рием в калта. Желая ВИ хубаво изкарване на Енинската биседка

                            Коментар


                            • От: До: Ендуро Севлиево - раздумки

                              Утре ........? Мераклии ,за сега сме трима

                              Коментар


                              • От: До: Ендуро Севлиево - раздумки

                                какво ги мамиш с кебапчета бе,какви мотористи са като карат само с примамка , следващия път ги примами с бензин сигорно няма да откажат ще има много мераклии
                                YAMAHA YZ450F / Mitsubishi Pajero 3000 V6 / Opel Astra/ suzuki samurai 1.3i

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X