Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Ендуро Севлиево - раздумки

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Ендуро Севлиево - раздумки

    ей сега ходих да видя зеления звяр.запалих го ,стоплих го ,направих 2е кръгчета зад гаража ,умрях от студ и го прибрах.ех тази зима няма ли да се свършва и да се стопля ,че да има калища по баирите .
    Да се откажеш е лесно,да успееш е трудно.

    Коментар


    • До: Ендуро Севлиево - раздумки

      Първоначално публикуван от dragorip Преглед на мнение
      ей сега ходих да видя зеления звяр.запалих го ,стоплих го ,направих 2е кръгчета зад гаража ,умрях от студ и го прибрах.ех тази зима няма ли да се свършва и да се стопля ,че да има калища по баирите .
      На нас не може да ни се угоди! Зимата ни е студено лятото горещо и т.н. Точно сега е време за каране няма пепел,няма мухички в очите и дори не се потиш.На лято всеки може. Аз така преди две години с мерак изкарах мотора на един хубав лед и сняг и..... Станах пациент на ортопедията! От тогава на сняг мотор не карам.
      П.П.- Заради едно кръгче не си струва да загубиш цял сезон!Като ти се кара да палим колата и на балкана да наемем моторна шейна.

      Коментар


      • До: Ендуро Севлиево - раздумки

        и аз вчера покарах,само че на сина ми балканчето
        на сушата и град помага

        Коментар


        • До: Ендуро Севлиево - раздумки

          Току що се прибирам, покарах три часа в горите на Горна Росица. Толкова много скоро не се бях потил. Паднах един път и то накрая пред халето, степенките ми бяха заледени. Много съм доволен от гумата, не ме остави никъде. Ако е хубаво времето, тия дни ще покарам пак
          Последно редактирано от viki terzieva; 05-02-10, 16:55.

          Коментар


          • До: Ендуро Севлиево - раздумки

            За неделя пак ли сам ще ме оставите Е аз по принцип никога не оставам сам , ама този другия, който е все с мен ,не иска да тика

            Коментар


            • До: Ендуро Севлиево - раздумки

              обещай му топъл чай с ром след карането(тикането)и съм сигурен че ще е съгласен
              Да се откажеш е лесно,да успееш е трудно.

              Коментар


              • До: Ендуро Севлиево - раздумки

                А то като сте двама и да тикате ще ви е лесно.Да му мислят тези дето са сами ама те май не карат мотор и то зимата.

                Коментар


                • До: Ендуро Севлиево - раздумки

                  Ники, утре ще бутаме ли трима (ако и аз си взема втория с мен, ще сме четирима). Струва ми се, че ще е хубаво да се повозим
                  Последно редактирано от viki terzieva; 31-01-10, 20:02.
                  Да се откажеш е лесно,да успееш е трудно.

                  Коментар


                  • До: Ендуро Севлиево - раздумки

                    Да ме извиняват модераторите, ама днес направо се НАСРАХ от кеф. Като изключим, че си удавих мотора и не можах да го запаля половин час(не се инатете като ви казват да смените свещта) и че на половината ми разходка се наложи да ходя до гумаджията и да лепя гума. И че си карах сам, всичко друго беше ба.и и КЕФА. Така мощен не бях си чуствал мотора от миналата зима . И понеже си бях сам, нямам снимки, ама видях групичката, с която трябваше да се намерим. Ама си бях забравил и тела в колата от мерак за каране, та дано те да имат някое фото или клипове с новите камери
                    Последно редактирано от viki terzieva; 31-01-10, 20:01.
                    Да се откажеш е лесно,да успееш е трудно.

                    Коментар


                    • До: Ендуро Севлиево - раздумки

                      Драго, знаеш ли къде ги качват
                      Последно редактирано от viki terzieva; 03-02-10, 09:22. Причина: правопис

                      Коментар


                      • До: Ендуро Севлиево - раздумки

                        В нашите редици вече има нов член Манчо Турбото...макар и само с две участия в републиканския шампионат по Ендуро Джуниър...

                        http://www.youtube.com/watch?v=RJlR-jwy7GQ

                        Коментар


                        • До: Ендуро Севлиево - раздумки

                          лелеееееее така не бях се смял от мноооого отдавна
                          Да се откажеш е лесно,да успееш е трудно.

                          Коментар


                          • До: Ендуро Севлиево - раздумки

                            Ще има продължение,вече с екип

                            Коментар


                            • До: Ендуро Севлиево - раздумки

                              Пускай да гледаме!

                              Коментар


                              • До: Ендуро Севлиево - раздумки

                                И аз се посмях.Ако обуе ски и се подпира с тях ще стигне по-далеко
                                Последно редактирано от viki terzieva; 05-02-10, 16:56.
                                на сушата и град помага

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X