Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Ендуро Севлиево - раздумки

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Ендуро Севлиево - раздумки

    Срамота ,ако караме както ядем!!!!!!!!! Остана полувин казан чорба и две тави с шаран.Риба да не виждам до края на годината.Добре че са двете лаещи прасета та помогнаха

    Коментар


    • До: Ендуро Севлиево - раздумки

      първо и аз да благодаря на никитата дето ПОЧЕРПИХА
      МЕРСИ НИКИТА да сте живи и здрави още 100 никулдена
      сега да честитя на всички ви и първия сняг.и да видим на кой му стиска да кара в него.аз съм от бъзльовците,защото миналата година бях смелчяга и ядох голямата глава на зимата.очяквам тази година някой да ме замести достойно в яденето на уьо.и главички . ама и да си го покаже.
      Да се откажеш е лесно,да успееш е трудно.

      Коментар


      • До: Ендуро Севлиево - раздумки

        Карайте момчета ,сега е най-големия кеф

        Коментар


        • До: Ендуро Севлиево - раздумки

          АММИИИИИИ БЪРКАш СА
          аз и светльо ,миналата година се накарахме в сняг
          веско ни каза че това не било каране ами мото мазохизам и аз си взех поука от цялата тази история
          мога да покарам в сняг ама да е мек а не мокър
          а и да е поне +25градоса на вън
          Да се откажеш е лесно,да успееш е трудно.

          Коментар


          • До: Ендуро Севлиево - раздумки

            Драгоооооооо, остаряваш. Какви 25 градуса, няма да ходим на сафари. С господин Бакалов това ни беше любимия сезон, за жалост до април е инвалид, а аз чакам кита на 440. Сега разбирам ,какво ти е било без мотор.
            Подочух за едно пет етажно обектче с двайсетина котлета за след нова година

            Коментар


            • До: Ендуро Севлиево - раздумки

              охооо 440 я виж ти
              кога кога
              Husqvarna WR125 94-->Honda CR125 97-->Yamaha YZ125 04-->KTM 200EXC 07-->KTM 250EXC 06-->KTM 250EXC 09

              Коментар


              • До: Ендуро Севлиево - раздумки

                Бакалов ме натиска за440 ,аз все още се чудя,имам два дни за размисъл.Приемам съвети.

                Коментар


                • До: Ендуро Севлиево - раздумки

                  Първоначално публикуван от ibri Преглед на мнение
                  Бакалов ме натиска за440 ,аз все още се чудя,имам два дни за размисъл.Приемам съвети.
                  Ако позволиш да ти дам съвет-ЦРФ450.Не се занимавай с кръжока направи си сам.Ако избереш варианта с 440 като му посвикнеш малко пак ще ти се вижда слаб и пак отиваме на ЦРФ.Тъкмо като му ремонтираш двигателния отсек някой младеж ще си откара след теб.

                  Коментар


                  • До: Ендуро Севлиево - раздумки

                    Веско на моите години само CRF ми трябва. ХР си е много добър и достатъчно мощен ,трябва му само малко по съвременен карбуратор.Жоро хр600 ми даде един съвет,и сега ще видим

                    Коментар


                    • До: Ендуро Севлиево - раздумки

                      какъв CRF бре тва за гората си е живо наказание, виж за трасе е дурга работа, макар че и там доста хора се усетиха че 450 е много силен, но за сметка на това по тежък
                      XR-a на Кайо си му е 6, а и 6 ще го направи до напролет
                      Husqvarna WR125 94-->Honda CR125 97-->Yamaha YZ125 04-->KTM 200EXC 07-->KTM 250EXC 06-->KTM 250EXC 09

                      Коментар


                      • До: Ендуро Севлиево - раздумки

                        Много харесвам и КТМ на Краси ,само да не карам след него,че заприличвам на пушена скумрия

                        Коментар


                        • До: Ендуро Севлиево - раздумки

                          Бакалов се е вманиачил на темата китове ,сега иска да сменя цилиндъра и буталото на ВР с по големи ,явно навлиза в критическата.Ама и аз да не съм карал няколко месеца,ще съм сигурно на неговото дередже
                          Последно редактирано от viki terzieva; 18-12-09, 20:06.

                          Коментар


                          • До: Ендуро Севлиево - раздумки

                            Какво какво, китове или скумрии , я пак
                            Husqvarna WR125 94-->Honda CR125 97-->Yamaha YZ125 04-->KTM 200EXC 07-->KTM 250EXC 06-->KTM 250EXC 09

                            Коментар


                            • До: Ендуро Севлиево - раздумки

                              Всъщност,ако аз ти карам мотора ще е кит на КТМ,а ако карам отзад ще е пушен кит .Нещо не се вписвам в категория скумрия.Ако бях с 20 кг.по лек вече щях да съм чирус на КТМ защото щях да съм го купил твоя отдавна

                              Коментар


                              • До: Ендуро Севлиево - раздумки

                                Ники много си е хубава Хондата ти.Я вземи я нагласи тунинг тук там пък напролет мога да я купя от теб да си откарам.Едно птиче ми подсказа нещо за някакво АТВ Кавазаки-някой знае ли нещо?

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X