Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Харманли Екстрийм Ендуро

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Харманли Екстрийм Ендуро

    Баща и син изпращялници

    Коментар


    • До: Харманли Екстрийм Ендуро

      Ето и малко снимки от нашата писта
      Прикачени файлове
      [COLOR=Blue]Yamaha Yz250F [/COLOR]и [COLOR=Blue]Kawasaki KLX 400 [/COLOR]:shock:

      Коментар


      • До: Харманли Екстрийм Ендуро

        Да хубави уикенди са напоследък Ето и от мен малко снимки



        ..Иво- шеф на "пържол -вин -бензин" Логистиката



        -големи софри се заформят





        ..Ванката -врътнал коляното и сега е с...Барбекюто.. Но нищо, пак е уред с вътрешно горене



        женичката му Дидка Не се лъжете от външния вид-дидка е -желязна лейди с "германски" характер Шефката е с немско местожителство и характер..Наложи ред и дисциплина в хаоса и дори и аз за малко не получих червен картон от трасето ..Добре, че Ванката ми е приятел, та ми се размина



        Митков джуниар





        ..и дъртия..





        не минава и без ендуро




































        Баирът е разоран



        ..но и пълен с купонджии ..Дори и в най-забитите дерета пушат огньове



        добри хора..често се случва да ни почерпят...да са живи и здрави !!




        ..след почерпките.понякога.пътя на обратно..се намира трудно ..и тогава на помощт идва добрият стар асвалт
        Последно редактирано от mitkov; 28-12-09, 23:15.

        Коментар


        • До: Харманли Екстрийм Ендуро

          А ето малко предновогодишни снимки и от нас . днес решихме набързо да направим едно бързо ендуро около града и се навряхме в едно дере докато пържолите станеха ние малко да се изпотим. има и клип но митака ще го пусне по-късно
          Прикачени файлове

          Коментар


          • До: Харманли Екстрийм Ендуро

            и още малко
            Прикачени файлове

            Коментар


            • До: Харманли Екстрийм Ендуро

              браво бе..
              що не се обадихте
              ..после излязох и минах от там да ви търся..изровили сте хубавата пътечка


              ..днес 1 ви също стана интересно каране..ама тр да прегледам снимките и ако има някоя що годе станала ще кача

              ..друг път..призванявайте като ходите тук около града

              Коментар


              • До: Харманли Екстрийм Ендуро

                Последния ден на 2009г. ровихме пътечките, че да се вписваме в екстрим темата, но на първия ден от 2010г. бяха останали сили само за лек мотокрос
                2010 CRF 250 R

                Коментар


                • До: Харманли Екстрийм Ендуро

                  Днес времето беше по-хладничко и само трима от най-мераклиите за каране решихме да пробваме едно дере, на което отдавна му имах мерак. Стана много яко, че чак и се поизпотихме. В този студ бяхме се понавлякли като се притеснявахме да не би да измръзнем, ама адреналина топлел бе. Попаднахме и на рекички, които до скоро се минавахме на задна, а сега едвам ги минахме. Водата беше почти до филтърната кутия. За малко да удавим машините. Не че на едно място не изпуснах моя в реката и след това ауспухът ми пушеше пара половин час, но най-важното за което много ме е яд, че нямахме фотоапарат пък и на тел. в тоя студ им паднаха батериите и не можахме да документираме прехода, а имаше какво да се снима особено в реките
                  Последно редактирано от viki terzieva; 18-01-10, 21:18. Причина: правопис

                  Коментар


                  • До: Харманли Екстрийм Ендуро

                    Абе хора кво ви става на никои ли не му се кара днеска... Единия бил болен втори каде отивал трети пак уморен ... Аиде тая неделя пак я пропуснах
                    [COLOR=Blue]Yamaha Yz250F [/COLOR]и [COLOR=Blue]Kawasaki KLX 400 [/COLOR]:shock:

                    Коментар


                    • До: Харманли Екстрийм Ендуро

                      Днес реших да пробвам и на четири колела та оставих мотора в гаража и с приятели които карат джипове отидахме на гости на старозагорските офроудажий. Покарахме и стана добре и всичко завърши по-живо по-здраво и без аварий,а ето и малко снимки.
                      Прикачени файлове

                      Коментар


                      • До: Харманли Екстрийм Ендуро

                        няколко клипчета от днес
                        ..поопитах се да обиколя стадиона ни по външния кръг на задна гума
                        клиповете снимаха едни момчета от братската ромска тайфа..и малко трудно се разбрахме за синхрона но..








                        и няколко кръгчета..






                        а снимките които обещах с цялата банда от дерето трябва да се намалят и ще ги кача скоро тези дни..обещам

                        Коментар


                        • До: Харманли Екстрийм Ендуро

                          Време е да се науча да снимам и събота и неделя в хубавото време реших и аз като хората да си нося фотото. Освен това намерихме много приятни места за които не бях и подозирал. Едното вече го виждам леко трасе за тренировки.

                          Събота. Курбан няма, хляб няма и вода даже няма. Само мотори.
                          Тръгнах по-късно и намерих групата вече загрели.

                          дидо и "мечката"


                          Като начало малко слалом между и върху камъни.

                          ..красьо озори срф а

                          Всички деренца бяха станали рекички.




                          Това качване е дежурната загрявка.





                          шпека-реже камъни с тоз туч..








                          Ето това качване ме изненада и се потъркалях надоло. Забравил съм как се пада и замалко да стане контузия.

                          дидо катери с тежкия 650клх




                          Тук пък има един праг и след него наклона е страничен. Интересно местенце на което пак се отъркалях.



                          танкера на групата-мечката с 30 литровия резервоар ..тук е дръпнал ръчната


                          Входа на сметището. "Ако не слушаш ще те оставя тука" му казах на КТМ-а


                          Малко водно препятствие което е взело жертва, ама се размотавах и не го хванах на кадър.



                          митков си пълни ботушите


                          На самоснимачка


                          Така започва неделното каране. Пак сме на гола вода (който си носи).

                          митков краде мотори от децата..или по точно бе мобилният е-стартер на таз ямаха за деня



                          дидо катери на оборот с новото -"висеко"

                          кольо реши да излезе от мотокрос трасето и..много му хареса


                          Напред към дерето.


                          Пътечката по която слизаме съм я оставил за по-сухо време да я качвам.


                          И при нас има от вървежните мотори. "гиздето" и неговия црм

                          -другият член на мотокрос групата





                          дидо -подводницата



                          -митков -"мокрият ботуш"

                          Това каменно прагче със скала отдясно е най-интересната част.


                          Може да се минава и с чалъми.





                          -малко водно охлаждане за въздухарката е добре дошло
                          А може да се минава и без чалъми




                          Споменах ли за чалъмите




                          Е това е. Пийте по една студена вода и да продължаваме.



                          групата..без най малкия и член
                          а ето го и него:
                          Някои затруднения срещна младия ендурист но..едва 7-ми или 8-ми клас е това момче.








                          красьо "стреля" с двуцевката

                          ачката е като алпинист
                          Последно редактирано от mitkov; 16-02-10, 07:51.
                          2010 CRF 250 R

                          Коментар


                          • До: Харманли Екстрийм Ендуро

                            Абе... "братчеда" нещо "нашишкавел" като мене...или е много студено и се е понавлякъл!
                            Mitsubishi L200 DobbleCab

                            KTM XC 450 RW 2009
                            KTM 350 SX 2011

                            Коментар


                            • До: Харманли Екстрийм Ендуро

                              Браво Мите хубава тренировка.Но едно ми е чудно Хондата се към водата гледа защо не я напоихте бреее.
                              МОТОРА ТРЯБВА ТИ ДА ГО КАРАШ А НЕ ТОЙ ТЕБ 0888984256

                              Коментар


                              • До: Харманли Екстрийм Ендуро

                                да много приятно каране тази седмица..позволих си да добавя и няколко шеговити коментара в репортажа на димитър ..дано не ми се расърди

                                имам и аз някакви снимки но не съм ги качил още..като цяло групата напредва много бързо и са намерили много интересни места край града..все повече се уверявам че колкото повече хора започват да карат все по интересно става..всеки открива по нещо ново и интересно..сега като сме повече е чудесно..според мен е и само въпрос на време да се сдобият някои от членовете с по свестни и правилни мотори

                                Абе... "братчеда" нещо "нашишкавел" като мене...или е много студено и се е понавлякъл!
                                ..няма такова нещо милко ..може би кило до 2 .. от последното ни виждане ..но все пак..зима е
                                Последно редактирано от mitkov; 15-02-10, 22:25.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X