Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Харманли Екстрийм Ендуро

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Харманли Екстрийм Ендуро

    тази неделя времето ни остави по гаражите и вместо профилактика на моторите набарзо спретнахме такава на вътрешните органи с домашна отлежала и свинско вратле та ето и малко фото от деня за ремонти
    Прикачени файлове
    Последно редактирано от Димитър; 22-03-09, 21:39.

    Коментар


    • До: Харманли Екстрийм Ендуро

      Първоначално публикуван от danail.t.d Преглед на мнение
      тази неделя времето ни остави по гаражите и вместо профилактика на моторите набарзо спретнахме такава на вътрешните органи с домашна отлежала и свинско вратле та ето и малко фото от деня за ремонти
      Браво бе пичове,това се казва сериозна тренировка!!!

      Коментар


      • До: Харманли Екстрийм Ендуро

        Митков нали щеше да идваш в Варна гледах гледах и никаде не та видях ти си си останал в гаража, много изтарва

        Коментар


        • До: Харманли Екстрийм Ендуро

          Запил се е най-вероятно!
          offroad фен
          1983 XL500R ->1996 XR600R ->2004 WR450F ->2008 KLX450R ->2009 BETA 450RR Factory ->2009 KTM 990 Adventure + 2013 Husaberg FE450
          TOYOTA Hilux 3.0 D-4D

          Коментар


          • До: Харманли Екстрийм Ендуро


            ..нито съм се напил..нито съм се изгубил
            .. а на тия маси и софри хич не СЪМ И СТЪПНАЛ ..
            ..хвана ме много гаден грип.. ..такова лежане не бях удрял от ..10 години сигурно..
            -за съжаления и малкият и той се разболя и лежахме ..заедно ..миналата седмица цяла седмица тази вече започвам да се съвземам и подобрявам ..добре поне че времето е гадно та да не ме е яд толкова ..
            ..покрай лежането обаче стана така че пък ми попаднаха едни стари снимки от преди може би 25 години
            я да видим ще го познаете ли е тоя














            ...


            ТА..това бе сценария тия дни..лежане температури..ама някои хора веднага взеха да пишат простотии..напил съм се бил ..що не съм бил в аксаково..луда работа..между другото кофти стана с аксаково , съпругата дори бе направила резервации на едно хотелче в аксаково и ..така си и изгоряха..малкият също е обезсърчен..много му бе мерак да участва не е още на това ниво но все пак..мислех да го записвам и в голдън таер купата да се радва...язък вместо това..участва заедно с мен в .."голямото лежане" ..
            нооо вчера вече не се сдържах а и се почуствах по добре..и докато си бъбрехме с бай димитър тайно от жените припалих триалката та покарах за пръв път от вече много време..за сега само около блока където живея












            ето и малко видео
            https://htftp.offroad-bulgaria.com/m...5032009004.mp4

            ..запишете го и го отворете после с медия плаер..не знам защо но някои машинки го възприемат като музикален файл..като го отвориш с медията обаче се вижда и картината
            Последно редактирано от mitkov; 26-03-09, 14:15.

            Коментар


            • До: Харманли Екстрийм Ендуро

              още сме малко грипави но пък
              с малкия направихме няколко видеота край блока

              завъртане
              https://htftp.offroad-bulgaria.com/mitkov/h%20e...o/MOV00030.3gp

              още едно
              https://htftp.offroad-bulgaria.com/mitkov/h%20e...o/MOV00027.3gp

              https://htftp.offroad-bulgaria.com/mitkov/h%20e...o/MOV00026.3gp



              и..прословутото стоене на място

              1 ви опит за загряване
              https://htftp.offroad-bulgaria.com/mitkov/h%20e...o/MOV00020.3gp

              и...вече ХАСЪЛ стоене
              https://htftp.offroad-bulgaria.com/m...o/MOV00021.3gp


              пробвах триалката и с гпс а каква скорост ще вдигне..да ви кажа ..върви си пробата бе на права от около 200метра..макс засечена скорост по гпс -80 км/час ..ако има още малко място ..мисля че и до 90 ще хване

              и още няколко интересни маршрута с триалката
























              ..всъщтност от..най интересните места ..няма снимки ..че на тях няма как да се закрепи човек до толкова че да снима
              а..никой не ще да кара с мен по чукарите
              Последно редактирано от mitkov; 31-03-09, 09:18.

              Коментар


              • До: Харманли Екстрийм Ендуро

                Браво Митак, силно съм впечатлен..., но защо вече не виждам снимки на дъщеря ти с траялката,
                доколкото си спомням май беше я купил за нея.. или греша...

                Коментар


                • До: Харманли Екстрийм Ендуро

                  Докато Митков изпитва възможностите на триалката, групата за дълги дистанции се натовари на буса и новия колесар и хвана пътя за с.Долно Черковище.


                  Тука сме вече в къщата в селото. Времето беше по поръчка слънчево и приятно.


                  Тук вече сме по импровизирания маршрут, излизащ на един връх който си набелязахме наблизо. Доста е стръмно и каменисто. Доло се вижда най-младия член на групата Георги с Хонда 80сс.


                  КТМ LC4. Не е лесно да се кара това чудо по камънаците нагоре.

                  Дидо с КЛХ650 беше първи на върха с малка преднина пред лекото ми ЕХС125.


                  За моя изненада цялата група успя да стигне до горе без проблеми, а качването не беше никак леко.


                  След такова потене веднага трябва да се възстанови с енергийна напитка. Кой каквато има


                  Надоло трябваше да се ползват някои специални техники защото камъните са навсякъде и подхвърлят много гадно мотора.


                  Повечето снимки са на почивките.


                  Тук сме на друг връх. За съжаление не се виждат хвойните през които трябваше да се провираме за да стигнем дотам. Много бодат


                  Какво ендуро ще е без някоя рекичка за минаване. Първо тати...


                  ... после младши.


                  И след всяко каране следва ядене и т.н.
                  Последно редактирано от Димитър; 30-03-09, 13:32.
                  2010 CRF 250 R

                  Коментар


                  • До: Харманли Екстрийм Ендуро

                    Извинявайте за спама, но къде се намира с.Долно Черковище?
                    КЕФА ЦЕНА НЯМА! Борис Кърчев

                    Коментар


                    • До: Харманли Екстрийм Ендуро

                      Първоначално публикуван от tapotoparche Преглед на мнение
                      Извинявайте за спама, но къде се намира с.Долно Черковище?
                      Ако за това става въпрос?
                      Прикачени файлове
                      Hristo Draganov
                      http://htftp.domainbg.com/HD/

                      И аз искам България чиста ! ! !

                      Коментар


                      • До: Харманли Екстрийм Ендуро

                        Първоначално публикуван от HD Преглед на мнение
                        Ако за това става въпрос?
                        Същото.

                        По това време Крейзитата също са обикаляли някъде наблизо
                        Последно редактирано от Димитър; 02-04-09, 22:11.
                        2010 CRF 250 R

                        Коментар


                        • До: Харманли Екстрийм Ендуро

                          вчера вече грипа ме отпусна почуствах се по здрав и излязох да покарам малко ендуро..
                          има един екстрем който ..всъщтност аз бих го разделил на 4 части..първата част я превземаме от доста време -тя е и всъщтност която бях завел жоро и марти да я пробват ..те знаят колко трудна е дори 1вата част въпреки че на пръв поглед изглежда елементарна



                          ..от първата част нагоре обаче следва един участък..който ..от няколко години от време на време го пробваме и до сега не бе преодолян има даже клипове темата от преди години от проби .. стигал съм до..20 сетина сантиметра преди края на 2 рия участък..и не ставаше нагоре
                          ..няма място за засилване и подготовка -тръгва се от място нагоре и след метър два е сипей с завои и трошашта се скала накрая има почти отвесен участък с оголена хлъзгава скала и няколко корена показани край нея при това е тясно ..две педи..няма бягане ни в ляво ни в дясно ..наистина кофти екстрем нашия приятел албин който е ставал 6 ти на ерзберг му го бях показвал, каза че не е сигурен дали ще може да го преодолее но че принципно е преодолим..наскоро го пробвах и с триалката..пак не става, малко не достигна..вчера обаче вече
                          ..имама радостна новина..баирчето бе покорено от първия път включая и втората си част, след нея следва и 3та част както я наричам която и накрая завършва с нещо което наричам-4 та част тя също е доста гадна защото е с почти същия наклон а е пясъчна мека почва и има и завой ..обаче така стана че както бях набрал от втората..та на скорост минах и другите и вече баирчето го обявявам за покорено ..и че влиза в официалният маршрут.. ..накрая от кеф хвърлих мотора ..та за малко да се върне на обратно ..

                          ..може би така отгоре ви изглежда лесно..но..си иска...нов съединител нова гума ,..малко триал техника и...много късмет



                          ..тук се вижда вече част от последната 4 та част





                          ..тук се вижда..втората част за която ви говорих



                          това е снимка от средата на третата част нагоре погледнато..снимката много лъже за наклона ..всъщтност е доста по-стръмно а почвата е песъклива,мека и свличаща се



                          ..тук е финала



                          ..тръгването е доло от лявата част на асвалта..където са и снимките с жоро



                          ..всъщтност..Шегувам СЕ ..не е толкова труден екстрема..
                          просто не бяхме се сетили да го пробваме скоро..а преди като сме го пробвали все е било със стари износени мотори или изтрити гуми и прочее...
                          все пак..който гост или харманлиец го качи и премине и останала та част от маршрута на Харманли екстрийм..ще му връчим от клуба..специална грамота и фланелка..както и салатка и БЕЗАЛКОХОЛНО ..в намиращият се съвсем наблизо небезизвестен ресторант Приказките
                          Последно редактирано от mitkov; 03-04-09, 13:46.

                          Коментар


                          • До: Харманли Екстрийм Ендуро

                            Първоначално публикуван от HD Преглед на мнение
                            Ако за това става въпрос?
                            точно за това става вапрос и ви казвам мнго яко каране стана има и скоростни отсечки и места които 1-вата на някои от моторите им доиде малко далга те си знаят кои а пак други се опитаха да напрвят моторите си ,,ПОДВОДНИЦИ,, ама без успех естествено то затова са физичните закони .имам и някоя и друга снимка освен предишните та ето ги.
                            Прикачени файлове

                            Коментар


                            • До: Харманли Екстрийм Ендуро

                              още малко
                              Прикачени файлове

                              Коментар


                              • До: Харманли Екстрийм Ендуро

                                Първоначално публикуван от danail.t.d Преглед на мнение
                                още малко
                                на някои от снмките се вижда че някои доста са прегрели

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X