Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Избор на Модератор на групата

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Избор на Модератор на групата

    Първоначално публикуван от giorgio Преглед на мнение
    @ rendi_mamola, то за това е форум... Всеки има право да си изрази мнението. Ако се опитате да пишете малко по грамотно, с някоя друга главна буква, точка, запетайка, да ползвате всички букви, примерно "Ъ" и да изписвате думите правилно, може би ще Ви разбираме по-добре...
    Ами кълна се, имам основно образование и бях много лош ученик във всяко едно отношение и затова много неразбирам на тези компютри, а вие като сте отличници, ни поправяйте без да ни сьветвате.

    Модератор: За започване на ново изречение с главна буква и завършването му с точка, или друг препинателен знак, не се изисква кой знае какво усилие. Това е последно, неофициално предупреждение, за главните букви и точките!
    Бъдете така добър, да си добавите липсващите точки в подписа!
    Последно редактирано от giorgio; 06-06-10, 16:46.
    За да оцелееш в нашия спорт трябва да се страхуваш Помага ти да се състезаваш и живееш по дълго

    Коментар


    • #17
      От: Избор на Модератор на групата

      Първоначално публикуван от VESO4AR Преглед на мнение
      Болшинството от Плевенската група сега кара в троянския балкан.Според мен дискусията трябва да се проведе с тях след като се приберат все пак темата е на Плевенчани.
      Простете за намесата но не се сдържах.
      няма проблем Весо нали знаеш че сме печени може да говориш каквото си изкаш ТРЯБВА СВОБОДА НА СЛОВОТО ДА ИМА а колкото до групичката която кара в момента нека кара има да наваксва
      За да оцелееш в нашия спорт трябва да се страхуваш Помага ти да се състезаваш и живееш по дълго

      Коментар


      • #18
        От: Избор на Модератор на групата

        Предлагам Ник Бочев за модератор.Сигорен съм ,че ще си върши работа добре.
        Едно е да искаш , друго да можеш , трето - да го направиш !

        Коментар


        • #19
          От: Избор на Модератор на групата

          Аз съм ЗА, Ник Бочев да стане модератор!
          [img]http://img696.imageshack.us/img696/1013/logoavataro.jpg[/img]

          Коментар


          • #20
            От: Избор на Модератор на групата

            Първоначално публикуван от viper4o Преглед на мнение
            Аз съм ЗА, Ник Бочев да стане модератор!
            Най-добре за всички да Ник Бочев!!!
            [URL]http://www.youtube.com/watch?v=sfPM77TsGaA[/URL]

            Коментар


            • #21
              От: Избор на Модератор на групата

              И аз съм с двете ръце за Ники Бочев

              Коментар


              • #22
                От: Избор на Модератор на групата

                Глас и от мен за кандидатурата на Ник Бочев!
                333 Just Half Evil

                Коментар


                • #23
                  От: Избор на Модератор на групата

                  Боже, чуй народният глас.
                  И аз съм за Ники, по простата причина, че ако ми с върнат правата в клубове и групи, ще усетите какво означава устав и всички ще са недоволни. Въпреки че намерихме един език между повечето членове.

                  Ники !

                  Коментар


                  • #24
                    От: Избор на Модератор на групата

                    Първоначално публикуван от Goblin Преглед на мнение
                    Доста трудно ще е да се разбере какво искате да си кажете ако и следващия модератор ви подменя мненията с каквото му скимне.
                    БРАВО. Много умни думи от страна на Гоблин. В този ред на мисли и поради тази ПРИЧИНА според мен да си остане модератор на Плевенската група Гецата Витлиемов, защото се е поучил от ГРЕШКАТА си на 100% и невярвам това да се повтори или потрети, защото това ще е краят на съществуването му във този форум, а за него Оффроуда и форума значат страшно много те са начин на живот. Човек се учи от грешките си.
                    За предпочитане е да паднеш на тревата или в калта, отколкото на асфалта!

                    Коментар


                    • #25
                      От: Избор на Модератор на групата

                      Първоначално публикуван от Krasimir Djantov Преглед на мнение
                      БРАВО. Много умни думи от страна на Гоблин. В този ред на мисли и поради тази ПРИЧИНА според мен да си остане модератор на Плевенската група Гецата Витлиемов, защото се е поучил от ГРЕШКАТА си на 100% и невярвам това да се повтори или потрети, защото това ще е краят на съществуването му във този форум, а за него Оффроуда и форума значат страшно много те са начин на живот. Човек се учи от грешките си.
                      Абе така си е да остане Жоро
                      За да оцелееш в нашия спорт трябва да се страхуваш Помага ти да се състезаваш и живееш по дълго

                      Коментар


                      • #26
                        От: Избор на Модератор на групата

                        От днес Модератор на Вашата група е: nickbochev
                        VPetrov.photography

                        Коментар


                        • #27
                          От: Избор на Модератор на групата

                          Глас за Жоро кавото да е направил има прошка.

                          БРАВО. Много умни думи от страна на Гоблин. В този ред на мисли и поради тази ПРИЧИНА според мен да си остане модератор на Плевенската група Гецата Витлиемов, защото се е поучил от ГРЕШКАТА си на 100% и невярвам това да се повтори или потрети, защото това ще е краят на съществуването му във този форум, а за него Оффроуда и форума значат страшно много те са начин на живот. Човек се учи от грешките си.

                          Коментар


                          • #28
                            От: Избор на Модератор на групата

                            Сега ако не си бях дал гласът за Бочев, щях да се обадя и аз .

                            Момчета, вижте сега. Изборът вече е направен и си имаме нов модератор. Освен това, аз нямам желание да изпълнявам тази длъжност. Длъжността модератор е безмислено пропиляно време , до скоро без никакви облаги в полза на изпълняващият. Всичко е за едната слава и за доброто развиване на форума. Но тук вина няма никой. Модератор не се става по задължение, а по лична преценка.
                            Както и да е. Радвам се, че вече съм вън от играта. Доста по спокойно ми е, а и ми беше трудно да подтискам буйният си нрав, за да давам пример на останалите ( това беше реклама ).

                            На новият отговорник пожелавам минимална намеса и съм сигурен , че ще е така след като поизгладихме личните си взаимоотношения в "Плевенската група "

                            Не е лошо темата да бъде заключена!!!

                            Коментар


                            • #29
                              От: Избор на Модератор на групата

                              Айде честит ви Модератор!!!
                              От тук нататък се сапекасвайте какви ги плещите, да не заиграе гьостерицата
                              Бате Шефе, ти си най-кротък от сички, ама вземи си една начална учителка да ти прави редакция, че ако БатНики та изплющи още един път за правопис- само на връот на Балканя ще можем да си комуникираме/ или по водомера/

                              Първоначално публикуван от Жоро Витлиемоф Преглед на мнение

                              Не е лошо темата да бъде заключена!!!


                              ПС
                              Успях да се изкажа преди ключа
                              Последно редактирано от Жоро Йорданов; 17-06-10, 14:12.
                              Искаш ли да получиш умен отговор-питай умно!
                              0894328706

                              Коментар


                              • #30
                                От: Избор на Модератор на групата

                                Добра вечер на всички.
                                Може да се каже, че плевенчани отново ще създадем прецедент - модератор на групата на "моторджиите" да бъде участник, който няма нищо общо с моторите, а е от участниците с 'жипки.
                                Надявам се, колегите от плевенската група да не роптаят срещу това - един участник, който не е член на групата, да модерира темите в този раздел.
                                Иска ми се, колкото се може, по-рядко да имам "участие" в дискусиите тук, а още по-малко - да прибягвам до инструментите за модерация.
                                За сега - нещата ще бъдат за известно време в досегашния си вид, за да видим - как ще потръгнат отношенията помежду ви, след настъпилата промяна.
                                Ако не се отива към подобрение, ще се наложи да се въвеждат допълнителни правила и тук.
                                Призовавам всички, да се насочат към градивност, а не към генериране на конфликти от какъвто и да е род.
                                Времето е достатъчно хубаво, за да можете да карате, когато пожелаете - заедно или пък - на определени по-малки групи.
                                Не се опитвайте изкуствено, чрез клавиатурите, да подкопавате донякъде постигнатите положителни резултати при преките контакти.
                                Настоящата тема беше заключена, за да не се пълни с излишни коментари, така и ще остане след това мнение.
                                proud founder of Anna Veith fan club Bulgaria
                                NISSAN Terrano II R20 2.7 TDi [A1 Rh+]
                                Заедно в борбата срещу злокачествените мозъчни тумори

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X