Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Избор на Модератор на групата

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Избор на Модератор на групата

    Уважаеми колеги, вашата група в момента няма Модератор. Ако сметнете за необходимо, моля изберете такъв...

    Моля всеки който би се кандидатирал предварително да е наясно с изискванията към него, а именно:

    Кодекс на модератора

    1. Модераторът се старае чрез минимално вмешателство да осигури качествен диалог и правилно оформени теми.

    2. Модераторът със собствените си мнения и участие дава пример на останалите и винаги се старае да бъде точен и коректен.

    3. Модераторът се старае да намира мост между противоположностите и да охлажда прекалените страсти.

    4. Модераторът винаги държи на добрия тон и никога не ругае, заплашва или нагрубява другите участници под каквато и да е форма.

    5. Модераторът е безпристрастен към другите участници и независимо от собствените си убеждения винаги осигурява равен шанс на другите да представят мнението си.

    6. Модераторът независимо от възможните укори отправени от други участници винаги спазва горните правила и не прави изключения за никого.

    7. Модераторът предупреждава съответния участник и ако е необходимо предприема съответните мерки включително и изгонването му, ако съответния участник не спазва правилата на портала и преднамерено и системно ги нарушава.
    VPetrov.photography

  • #2
    От: Избор на Модератор на групата

    Аз съм за ВИТЛИЕМОВ върнете го.

    Коментар


    • #3
      От: Избор на Модератор на групата

      ВИТЛИЕМОВ
      МОТОРА ТРЯБВА ТИ ДА ГО КАРАШ А НЕ ТОЙ ТЕБ 0888984256

      Коментар


      • #4
        От: Избор на Модератор на групата

        Първоначално публикуван от d.6orca Преглед на мнение
        Аз съм за ВИТЛИЕМОВ върнете го.
        Първоначално публикуван от Pacharoza Преглед на мнение
        ВИТЛИЕМОВ
        То, хубаво отговаряте, но както виждате, плевенчанин още не се е оповестил тук.
        Интересно ми е - кой би се наел или кого биха посочили местните? А и трябва да има необходимите време и способности за това, нали?
        proud founder of Anna Veith fan club Bulgaria
        NISSAN Terrano II R20 2.7 TDi [A1 Rh+]
        Заедно в борбата срещу злокачествените мозъчни тумори

        Коментар


        • #5
          От: Избор на Модератор на групата

          Първоначално публикуван от nickbochev Преглед на мнение
          То, хубаво отговаряте, но както виждате, плевенчанин още не се е оповестил тук.
          Интересно ми е - кой би се наел или кого биха посочили местните? А и трябва да има необходимите време и способности за това, нали?
          невиждам по добър от Витлемов поне в нашата група пък и няма да има ВЪРНАТЕ ГО
          За да оцелееш в нашия спорт трябва да се страхуваш Помага ти да се състезаваш и живееш по дълго

          Коментар


          • #6
            От: Избор на Модератор на групата

            Първоначално публикуван от nickbochev Преглед на мнение
            То, хубаво отговаряте, но както виждате, плевенчанин още не се е оповестил тук.
            Интересно ми е - кой би се наел или кого биха посочили местните? А и трябва да има необходимите време и способности за това, нали?
            Аз съм ЗА отключване профила на Жоро, но против модераторските му преимущества. Ники ти не може ли да поемеш модерирането на групата ?

            Коментар


            • #7
              От: Избор на Модератор на групата

              Жоро Витлеемов е сгрешил, наказан е, и ще си понесе наказанието такова каквото е! Той не е от пансион за благородни девици, тъй че нужда от молби и сълзи няма..., нито от застъпничество... Сериозните мъже, както могат да грешат, така може и да си понасят наказанието...!
              Тъй че Жоро не може да ви е Модератор сега, ако не искате друг не си избирайте, междувременно някой ще Модерира служебно тук...
              VPetrov.photography

              Коментар


              • #8
                От: Избор на Модератор на групата

                Първоначално публикуван от Венцислав Петров Преглед на мнение
                Жоро Витлеемов е сгрешил, наказан е, и ще си понесе наказанието такова каквото е! Той не е от пансион за благородни девици, тъй че нужда от молби и сълзи няма..., нито от застъпничество... Сериозните мъже, както могат да грешат, така може и да си понасят наказанието...!
                Тъй че Жоро не може да ви е Модератор сега, ако не искате друг не си избирайте, междувременно някой ще Модерира служебно тук...
                ОК нека модерира друг само че няма да може да бъде един от наз. А колкото до наща група ние пак ще си останем съсщите в всяко едно отношение и няма да допуснем някои които не ни познава няма пряк контакт със наз необщува със наз живо и неможе да разбере ние всъщнос какво изкаме да си кажем.Но е желателно да си имаме тема за интриги така се подържаме ЖИВИ а не да си говорим само комунистически разговори пък на които нему харесва да не влиза в нея. АИДЕ СЪС ЗДРАВЕ
                За да оцелееш в нашия спорт трябва да се страхуваш Помага ти да се състезаваш и живееш по дълго

                Коментар


                • #9
                  От: Избор на Модератор на групата

                  Доста трудно ще е да се разбере какво искате да си кажете ако и следващия модератор ви подменя мненията с каквото му скимне.
                  Издъних се на Тюринг теста

                  Коментар


                  • #10
                    От: Избор на Модератор на групата

                    Първоначално публикуван от Goblin Преглед на мнение
                    Доста трудно ще е да се разбере какво искате да си кажете ако и следващия модератор ви подменя мненията с каквото му скимне.
                    Съгласен съм, но там ставаше на въпрос за човек, който се вмъква в нашето семейство, ако може така да кажа и ни провокира. Аз мога да кажа, че ние не_сме влезли в никоя чужда тема, на някои от клубовете и групите и да им даваме акъл к'во да правят. Това сме ние Плевенчани и такива ще_си останем. С форум, или без него, ние пак ще караме и събираме и дракаме.
                    Последно редактирано от giorgio; 06-06-10, 08:33.
                    За да оцелееш в нашия спорт трябва да се страхуваш Помага ти да се състезаваш и живееш по дълго

                    Коментар


                    • #11
                      От: Избор на Модератор на групата

                      @ rendi_mamola, то за това е форум... Всеки има право да си изрази мнението. Ако се опитате да пишете малко по грамотно, с някоя друга главна буква, точка, запетайка, да ползвате всички букви, примерно "Ъ" и да изписвате думите правилно, може би ще Ви разбираме по-добре...
                      Land Rover Discovery I; Jeep Wrangler 4.0; Jeep Grand Cherokee 5.2.
                      Honda Transalp XL600V; Suzuki DR-Z400; BMW F800GS.

                      Коментар


                      • #12
                        От: Избор на Модератор на групата

                        Първоначално публикуван от giorgio Преглед на мнение
                        @ rendi_mamola, то за това е форум... Всеки има право да си изрази мнението. Ако се опитате да пишете малко по грамотно, с някоя друга главна буква, точка, запетайка, да ползвате всички букви, примерно "Ъ" и да изписвате думите правилно, може би ще Ви разбираме по-добре...
                        Не ГО нападайте, то и образованието МУ отговаря на правописа
                        [URL]http://www.youtube.com/watch?v=sfPM77TsGaA[/URL]

                        Коментар


                        • #13
                          От: Избор на Модератор на групата

                          Ами тогава да го направим модератор.

                          Коментар


                          • #14
                            От: Избор на Модератор на групата

                            Първоначално публикуван от p.djartov Преглед на мнение
                            Ами тогава да го направим модератор.
                            Ас съм за!!!!!!!!! Тогава панаира ще е пълен
                            P.S. Ако това стане искам класиране на рейтинга на групите
                            [URL]http://www.youtube.com/watch?v=sfPM77TsGaA[/URL]

                            Коментар


                            • #15
                              От: Избор на Модератор на групата

                              Болшинството от Плевенската група сега кара в троянския балкан.Според мен дискусията трябва да се проведе с тях след като се приберат все пак темата е на Плевенчани.
                              Простете за намесата но не се сдържах.

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X