Обява

Свий
Няма добавени обяви.

"Плевен Дг"-темата за общи приказки, майтапи и закачки

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: "Плевен Дг"-темата за общи приказки, майтапи и закачки

    Първоначално публикуван от FreestyleR Преглед на мнение
    А стига ве
    Няма стига. Това е положението

    Току що ми звъннаха да ми кажат, че Шефа върти из града и не може да се отскубне от трите пожарникарски коли които го гонят, за да гасят пламъците.



    Шори, колата е негова лична собственост. Не е чужда.

    Коментар


    • От: "Плевен Дг"-темата за общи приказки, майтапи и закачки

      Значи, нека и на Ренди да му е честита придобивката.
      Бре, а ние още не можем да намерим на Люси кола по неин избор, белким и я да се похвали, че е независим шофьор, защото така и не можа да свикне с габаритите на джийп-а.
      proud founder of Anna Veith fan club Bulgaria
      NISSAN Terrano II R20 2.7 TDi [A1 Rh+]
      Заедно в борбата срещу злокачествените мозъчни тумори

      Коментар


      • От: "Плевен Дг"-темата за общи приказки, майтапи и закачки

        Първоначално публикуван от Жоро Витлиемоф Преглед на мнение
        Абе Ренди, ми като вали няма ли да ти мокри седалките
        Честито и на тебе и умната.

        Коментар


        • От: "Плевен Дг"-темата за общи приказки, майтапи и закачки

          Абе, Емо, нали за мотор нямаше а се обзаведе с БМВ. Един комшия викаше на жена си -Пари за ракия няма, а ти хляб на децата си купила! Кола, мотор - важното е да си в Джаза и със здраве да я ползваш!!!/ на теб поне теглич не ти трябва/
          Искаш ли да получиш умен отговор-питай умно!
          0894328706

          Коментар


          • От: "Плевен Дг"-темата за общи приказки, майтапи и закачки

            Направо е ''ОГЪН'' BMW-то.Честито Шефе
            Аз съм българче.Обичам наще планини зелени.

            Коментар


            • От: "Плевен Дг"-темата за общи приказки, майтапи и закачки

              Е малко цветъ му е като за п.....с но на шефа му отива хаа хаа хаа.
              МОТОРА ТРЯБВА ТИ ДА ГО КАРАШ А НЕ ТОЙ ТЕБ 0888984256

              Коментар


              • От: "Плевен Дг"-темата за общи приказки, майтапи и закачки

                Абе Шефе,неможах да разбера ти канен ли си за неделя на агне за почерпката на бракувания модератор?? Щот не те чух в списъка и се притиснияам дали ще стигне салата???
                Най-добре е да имаш богати приятели!!!
                Ако не ти дадат, барем няма да ти искат!!!

                Коментар


                • От: "Плевен Дг"-темата за общи приказки, майтапи и закачки

                  Първоначално публикуван от Чичко Фър Преглед на мнение
                  Абе Шефе,неможах да разбера ти канен ли си за неделя на агне за почерпката на бракувания модератор?? Щот не те чух в списъка и се притиснияам дали ще стигне салата???

                  Николай Жоро каза че по туй време нямало агнита бре с диня щял да черпи.
                  МОТОРА ТРЯБВА ТИ ДА ГО КАРАШ А НЕ ТОЙ ТЕБ 0888984256

                  Коментар


                  • От: "Плевен Дг"-темата за общи приказки, майтапи и закачки

                    Първоначално публикуван от Чичко Фър Преглед на мнение
                    Абе Шефе,неможах да разбера ти канен ли си за неделя на агне за почерпката на бракувания модератор?? Щот не те чух в списъка и се притиснияам дали ще стигне салата???
                    Канен бях но отивам на море моито се негуби
                    За да оцелееш в нашия спорт трябва да се страхуваш Помага ти да се състезаваш и живееш по дълго

                    Коментар


                    • От: "Плевен Дг"-темата за общи приказки, майтапи и закачки

                      Първоначално публикуван от Жоро Йорданов Преглед на мнение
                      Абе, Емо, нали за мотор нямаше а се обзаведе с БМВ. Един комшия викаше на жена си -Пари за ракия няма, а ти хляб на децата си купила! Кола, мотор - важното е да си в Джаза и със здраве да я ползваш!!!/ на теб поне теглич не ти трябва/
                      Искам да си направя Вора но като няма части чакам .Нямам избор аз си го харесвам и ще си го направя
                      За да оцелееш в нашия спорт трябва да се страхуваш Помага ти да се състезаваш и живееш по дълго

                      Коментар


                      • От: "Плевен Дг"-темата за общи приказки, майтапи и закачки

                        Първоначално публикуван от Pacharoza Преглед на мнение
                        Николай Жоро каза че по туй време нямало агнита бре с диня щял да черпи.
                        Не бе Пачароз то има агнета има и дини ама на някой все още им се яде,понеже оттърваха много мероприятия,докато си плакнеха дъртите м--и.

                        Коментар


                        • От: "Плевен Дг"-темата за общи приказки, майтапи и закачки

                          Отиваме днес да пазаруваме със семейството и на паркинга пред големия жълто-червен магазин ... какво да видим - един познат сребрист Опел. Поогледахме се за Жоро, но така и не се "засякохме". В магазина не бяхме достатъчно маневрени, че ползвахме две колички. Щракнах Косьо като фотодоказателство за "срещата".
                          Наистина се вижда, че миниван-ът все още няма теглич (той и още няма постоянни рег. табели, де ) Още веднъж - много да те слуша, Жоро.

                          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC00552-1.JPG
Прегледи:1
Размер:127.4 КБ
ID:5199901
                          proud founder of Anna Veith fan club Bulgaria
                          NISSAN Terrano II R20 2.7 TDi [A1 Rh+]
                          Заедно в борбата срещу злокачествените мозъчни тумори

                          Коментар


                          • От: "Плевен Дг"-темата за общи приказки, майтапи и закачки

                            Още веднъж благодаря за пожеланията.

                            Еееееееех, коли, камиони, морета и не знам си още какво. Не ми остава време за каране на мотора, но обещавам да се завърна с гръм и трясък

                            Коментар


                            • От: "Плевен Дг"-темата за общи приказки, майтапи и закачки

                              Грамотевиците ще са стерео!!!


                              ПС
                              Днес отиваме с Живота да угаждаме на жените. Докато се препичат край рекичка ние ще препичаме мезетата на скарата
                              Искаш ли да получиш умен отговор-питай умно!
                              0894328706

                              Коментар


                              • От: "Плевен Дг"-темата за общи приказки, майтапи и закачки

                                Заразихте ме и мене аматиори такива.. та и аз съм с нова предобивка.
                                Прикачени файлове
                                МОТОРА ТРЯБВА ТИ ДА ГО КАРАШ А НЕ ТОЙ ТЕБ 0888984256

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X