Обява

Свий
Няма добавени обяви.

"Плевен Дг"-темата за общи приказки, майтапи и закачки

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: "Плевен Дг"-темата за общи приказки, майтапи и закачки

    Мисла че наи сетне ще мога да си направа Вора и тогава гледаите кво става никакво спиране само каране ама със хора които изкат да карат защото за бутане всеки може стига да им доставя удоволствие
    За да оцелееш в нашия спорт трябва да се страхуваш Помага ти да се състезаваш и живееш по дълго

    Коментар


    • От: "Плевен Дг"-темата за общи приказки, майтапи и закачки

      Получих отговор. Иска 18 евро за доставката. Иглените лагери били 2 типа единият 11мм другият 20мм. Твоят колко мм е?

      Коментар


      • От: "Плевен Дг"-темата за общи приказки, майтапи и закачки

        Днеска е сряда и плевенската група ще си имат сбирка и тъи като АМАТИОРСКАТА формация е сабрана само от царвули които всеки един живее на няколко стотин киломера от другия и неможе да се видим и поприказваме аз ще взема да отида довечера при плевнската група че да си поприказваме малко глупости и да видя пенсионираниа милиционер Данчо дали се е научил да кара а за другите кво да кажа те никога неса можели и за това си изпродадоха моторите само Джантов маааааалко се старае и се хварля като риба на сухо но то си неставааааааааааа трябва и акъл а то си го нема и затова АЗ като наи добрия ще и дам някои безплатни уроци
        За да оцелееш в нашия спорт трябва да се страхуваш Помага ти да се състезаваш и живееш по дълго

        Коментар


        • От: "Плевен Дг"-темата за общи приказки, майтапи и закачки

          Слушай бе аматьорине, можеш ли да снимаш вала на ВОРа и да ми пратиш снимката по е-mail или да я качиш във форума. Премери също дебелината на рамената на вала за да разберем дали лагера ти е 18мм или 20мм. Този пич тука каза, че според номера на мотора трябва да е 18, но ако му е правен ремонт може да са сложили 20. И побързай, че да можеш за коледа да направиш подарък на моторетката, аматИор с аматИорите. И дай си номера на телефона, че го имам само в българския телефон и той остана в българия.
          Последно редактирано от 121; 02-12-10, 09:53. Причина: нема

          Коментар


          • От: "Плевен Дг"-темата за общи приказки, майтапи и закачки

            Пичове, я ми обяснете какви са тия точки при гласуване? Видях , че имам една точка и не знам кво да я правя... яде ли се, пие ли се еб... такова ли се?
            И защо Ренди с 258 публикации има 3 точки, а тоя аматьор джантов със 121 публикации има цели 6

            Коментар


            • От: "Плевен Дг"-темата за общи приказки, майтапи и закачки

              Първоначално публикуван от 121 Преглед на мнение
              Пичове, я ми обяснете какви са тия точки при гласуване? Видях , че имам една точка и не знам кво да я правя... яде ли се, пие ли се еб... такова ли се?
              И защо Ренди с 258 публикации има 3 точки, а тоя аматьор джантов със 121 публикации има цели 6
              Не те интересуват тия точки да ти е през х.......я за тях
              За да оцелееш в нашия спорт трябва да се страхуваш Помага ти да се състезаваш и живееш по дълго

              Коментар


              • От: "Плевен Дг"-темата за общи приказки, майтапи и закачки

                Първоначално публикуван от 121 Преглед на мнение
                Пичове, я ми обяснете какви са тия точки при гласуване? Видях , че имам една точка и не знам кво да я правя... яде ли се, пие ли се еб... такова ли се?
                И защо Ренди с 258 публикации има 3 точки, а тоя аматьор джантов със 121 публикации има цели 6
                Който чете най-важния раздел Правила, работа с форумите, FAQ, FTP ..., знае къде може да получи отговор на въпроса си: Репутация - какво е това в този портал?.
                proud founder of Anna Veith fan club Bulgaria
                NISSAN Terrano II R20 2.7 TDi [A1 Rh+]
                Заедно в борбата срещу злокачествените мозъчни тумори

                Коментар


                • От: "Плевен Дг"-темата за общи приказки, майтапи и закачки

                  Ей, к'во е т'ва мъртвило бе. Никой не пише в тоз форум. Много работите ли, що ли?
                  Аматьор Ренди Мамуля, к'во стана с измерванията валовни? Давай, че по коледа си идвам и искам да пробваме ВОР-еца!!!!!!!!!!!!!!!
                  Към кого да се обърна за една тениска на плевенската група за Елена?

                  Коментар


                  • От: "Плевен Дг"-темата за общи приказки, майтапи и закачки

                    Първоначално публикуван от 121 Преглед на мнение
                    Слушай бе аматьорине, можеш ли да снимаш вала на ВОРа и да ми пратиш снимката по е-mail или да я качиш във форума. Премери също дебелината на рамената на вала за да разберем дали лагера ти е 18мм или 20мм. Този пич тука каза, че според номера на мотора трябва да е 18, но ако му е правен ремонт може да са сложили 20. И побързай, че да можеш за коледа да направиш подарък на моторетката, аматИор с аматИорите. И дай си номера на телефона, че го имам само в българския телефон и той остана в българия.
                    Да 18мм е нее му правен ремонт взимаи биелата че неиздържам
                    За да оцелееш в нашия спорт трябва да се страхуваш Помага ти да се състезаваш и живееш по дълго

                    Коментар


                    • От: "Плевен Дг"-темата за общи приказки, майтапи и закачки

                      Първоначално публикуван от 121 Преглед на мнение
                      Ей, к'во е т'ва мъртвило бе. Никой не пише в тоз форум. Много работите ли, що ли?
                      Аматьор Ренди Мамуля, к'во стана с измерванията валовни? Давай, че по коледа си идвам и искам да пробваме ВОР-еца!!!!!!!!!!!!!!!
                      Към кого да се обърна за една тениска на плевенската група за Елена?
                      На Елена мога да дам моита тениска но на гърба пише моито име тъкмо ще ми прави реклама.Но мисля че като я облече може да я почуства като рокличка защото е ХХХХХХХЛ ХА ХА ХА ХА ХА
                      За да оцелееш в нашия спорт трябва да се страхуваш Помага ти да се състезаваш и живееш по дълго

                      Коментар


                      • От: "Плевен Дг"-темата за общи приказки, майтапи и закачки

                        Първоначално публикуван от rendi_mamola Преглед на мнение
                        На Елена мога да дам моита тениска но на гърба пише моито име тъкмо ще ми прави реклама.Но мисля че като я облече може да я почуства като рокличка защото е ХХХХХХХЛ ХА ХА ХА ХА ХА
                        Мерси, много си ларж...ей, ренди, тука имам един стар двигател от пежо 106 дизел. Що ли не ти дам една от биелите да си я сложиш на ВОР-а

                        Коментар


                        • От: "Плевен Дг"-темата за общи приказки, майтапи и закачки

                          Може и да му стане.

                          Коментар


                          • От: "Плевен Дг"-темата за общи приказки, майтапи и закачки

                            Я, имали сме рожденик днес?
                            Ето и поздравителна темичка по случая: ЧРД на kelemetora.
                            Да се готви - да почерпи.
                            proud founder of Anna Veith fan club Bulgaria
                            NISSAN Terrano II R20 2.7 TDi [A1 Rh+]
                            Заедно в борбата срещу злокачествените мозъчни тумори

                            Коментар


                            • От: "Плевен Дг"-темата за общи приказки, майтапи и закачки

                              Ренди намерил съм един двигател за Вор 503 целия комплект.Единственото което има мотора е счупена пружина на манивелата за палене,но не мисля че това е голям проблем.А ко те интересува в понеденлник вечерта ще говоря пак с човека за двигатела.Казва че е в много добро състояние и когато говоря пак с него ще ми каже пари какво що.
                              Живейте и вярвайте в това в което не вярвате. Обичам природата и нейните красоти.
                              0887 543 312 ,Land Rover Discovery 300 Tdi, КЛИМАУТО АВТО КЛИМАТИЦИ И ДИАГНОСТИКА.

                              Коментар


                              • От: "Плевен Дг"-темата за общи приказки, майтапи и закачки

                                От кон на магаре.
                                Честито крикче.
                                Прикачени файлове
                                МОТОРА ТРЯБВА ТИ ДА ГО КАРАШ А НЕ ТОЙ ТЕБ 0888984256

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X