Обява

Свий
Няма добавени обяви.

"Плевен Дг"-темата за общи приказки, майтапи и закачки

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: "Плевен Дг"-темата за общи приказки, майтапи и закачки

    И при вас ли вали, бре?
    Таман се връщам от Средногорец прогизнал
    Искаш ли да получиш умен отговор-питай умно!
    0894328706

    Коментар


    • От: "Плевен Дг"-темата за общи приказки, майтапи и закачки

      Първоначално публикуван от Жоро Йорданов Преглед на мнение
      И при вас ли вали, бре?
      :
      При мен не вали, ама шефа живее в долната улица и при него не е спирало цял ден . Айде да лгаме, че Пачароза ще си отчака

      Коментар


      • От: "Плевен Дг"-темата за общи приказки, майтапи и закачки

        Данчо, нека се преместим тука , за да не разваляме темата на чичко Фър. Като казах за фурнаджийските номера, имах в предвид, да се предотвратят, а не че ти правиш такива, а ти Данчо като си недоволен от мен имай доблестта да ми кажеш от какво по точно си недоволен.
        Относно понеделниците. Нямам какво да си кажа с хората събиращи се там, а който ми трябва съм го намерил и съм му казал каквото съм имал да му казвам.
        Дали ще карам сам ? Това си е лично мой проблем и мисля че си се затъжил напразно. Все още има къде да ида и с кой да карам в територията на цялата страна. Ти ми кажи къде ще караш , като тепърва ще започваш да си изграждаш връзките ?

        Коментар


        • От: "Плевен Дг"-темата за общи приказки, майтапи и закачки

          Сладури!!! Наи вече оня Аматиор дет му викате Шефа!!! Къф шеф мои дай тои бре?? Що ли? Ами щот ората на него се надяват в трудни моменти а тя ква стана?? Нистига че дал на чиляка фашлива,да ФАШЛИВА верига ами и един чук да де даде на чиляка да си я занити!!! Ама и ти Витлиемов си такава мека Мария че ако наистина се жена ,гащите ти не до коляното ами с ислути крачоли ша бъдат!!!! Абе оставиго в наи дилилеиското дере пък да видим кой е КОНЪР МАКЛАУД
          Ама нищо има време!!! А що не си казал че си таквас фурнаджииска лопата и когат спазари моторетката на набора само 300 лв спазари а на моя мълча като дърта комуняга!!! ЪЪЪ??? Баи Фил от кога търси таквис лопати,и като не намери мина на лента!!! Ъхъъъ Аматиори таквис !!! И не ми са обясняваите!!! Честит празник!!!!
          Най-добре е да имаш богати приятели!!!
          Ако не ти дадат, барем няма да ти искат!!!

          Коментар


          • От: "Плевен Дг"-темата за общи приказки, майтапи и закачки

            [QUOTE=Чичко Фър;1270351]..... и когат спазари моторетката на набора само 300 лв.. [QUOTE]


            То беше отдавна и е загубило давност. Сега съм фурнаджийска лопата, но няма идея защо. Пък и никой не ми казва. Ама и хората с право са казали: Направи добро, да ядеш....... дебелия . Нищо. Аз не искам уважение от нокой и не давам уважение на този който не го заслужава. Пък за самостоятелното каране, нека така си мисли. Незнайно защо обаче всички теми в плевенска група, са от мои карания, все там където са ме канили. Изобщо нямам идея, защо се паля от изявите на професионалист, като аз самият съм аматИОр .
            Последно редактирано от Жоро Витлиемоф; 09-09-10, 21:20.

            Коментар


            • От: "Плевен Дг"-темата за общи приказки, майтапи и закачки

              [QUOTE=Жоро Витлиемоф;1270409][QUOTE=Чичко Фър;1270351]..... и когат спазари моторетката на набора само 300 лв..


              То беше отдавна и е загубило давност. Сега съм фурнаджийска лопата, но няма идея защо. Пък и никой не ми казва. Ама и хората с право са казали: Направи добро, да ядеш....... дебелия . Нищо. Аз не искам уважение от нокой и не давам уважение на този който не го заслужава. Пък за самостоятелното каране, нека така си мисли. Незнайно защо обаче всички теми в плевенска група, са от мои карания, все там където са ме канили. Изобщо нямам идея, защо се паля от изявите на професионалист, като аз самият съм аматИОр .
              Интересно от 20-сетина човека които караме от Плевен никой не става само ти единствения от който става нещо. Напиша един ред ти излееееш цяла страница с помия. Вече няма да ти обръщам внимание като другите от Плевен.
              Едно е да искаш , друго да можеш , трето - да го направиш !

              Коментар


              • От: "Плевен Дг"-темата за общи приказки, майтапи и закачки

                Първоначално публикуван от Жоро Витлиемоф Преглед на мнение
                Незнайно защо обаче всички теми в плевенска група, са от мои карания, все там където са ме канили.
                Жоро, дай да не запяваме старата песен на нов глас. Що търсиш конфликт не ми е ясно? Някак мегаломански гледаш на нещата.

                Коментар


                • От: "Плевен Дг"-темата за общи приказки, майтапи и закачки

                  [QUOTE=ДАКАТА - crf 250x;1271152][QUOTE=Жоро Витлиемоф;1270409]
                  Първоначално публикуван от Чичко Фър Преглед на мнение
                  ... Вече няма да ти обръщам внимание като другите от Плевен.
                  Не си спомням да съм молил някой да ми обръща внимание. А относно помията : Постът ми бе отправен към Ренди, а не към теб. Ставаше въпрос да предлага неговите услуги, а не моите. Ти си послледният с когото бих искал да ме свързват.
                  Лъчо, тая сложна дума не можах да я разбера.

                  Коментар


                  • От: "Плевен Дг"-темата за общи приказки, майтапи и закачки

                    http://rechnik.info/%D0%BC%D0%B5%D0%...BD%D0%B8%D1%8F

                    Коментар


                    • От: "Плевен Дг"-темата за общи приказки, майтапи и закачки

                      Първоначално публикуван от intruderzzz Преглед на мнение
                      Добре е, че не съм Филип, че бих се обидил много . Относно конфликта - той ще е вечен. Всъщност няма. Аз официално напускам Плевенската група, но ще нося омразата към някой членове вечно.

                      Коментар


                      • От: "Плевен Дг"-темата за общи приказки, майтапи и закачки

                        Да няма бяс в Плевен та всичкисте побиснели.Я си карайте моторетките и стига сте се джафкали.
                        МОТОРА ТРЯБВА ТИ ДА ГО КАРАШ А НЕ ТОЙ ТЕБ 0888984256

                        Коментар


                        • От: "Плевен Дг"-темата за общи приказки, майтапи и закачки

                          Първоначално публикуван от Pacharoza Преглед на мнение
                          Да няма бяс в Плевен та всичкисте побиснели.Я си карайте моторетките и стига сте се джафкали.
                          Ей Пачароз, лесно ви е на вас, всичките сте си авери. Тук ситуацията е друга малко като предаването "По-по-най"

                          Коментар


                          • От: "Плевен Дг"-темата за общи приказки, майтапи и закачки

                            Лъчо , а защо ли е всичко това.Можеше групата да е голяма и сплотена.
                            Живейте и вярвайте в това в което не вярвате. Обичам природата и нейните красоти.
                            0887 543 312 ,Land Rover Discovery 300 Tdi, КЛИМАУТО АВТО КЛИМАТИЦИ И ДИАГНОСТИКА.

                            Коментар


                            • От: "Плевен Дг"-темата за общи приказки, майтапи и закачки

                              Първоначално публикуван от pepimotos Преглед на мнение
                              Лъчо , а защо ли е всичко това.Можеше групата да е голяма и сплотена.
                              Не се притеснявай, групата си е същата и в нея проблеми няма.

                              Коментар


                              • От: "Плевен Дг"-темата за общи приказки, майтапи и закачки

                                Аз съм РОКЕР
                                За да оцелееш в нашия спорт трябва да се страхуваш Помага ти да се състезаваш и живееш по дълго

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X