Обява

Свий
Няма добавени обяви.

"Плевен Дг"-темата за общи приказки, майтапи и закачки

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: "Плевен Дг"-темата за общи приказки, майтапи и закачки

    Първоначално публикуван от intruderzzz Преглед на мнение
    Абе някой да знае нещо за "хъбове" на джип какъв е смисъла от тях само разхода ли свалят или има и друг чалъм. От къде да си купя също. Искам да питам първо свой хора, че да не се излагам във форума на джипарите 4х4
    Има доста написано и подробно обяснено как действат хъбовете. Изчети темите и ще ти стане ясно , те други са питали преди теб и са им обяснили надълго и широко. И аз знаех колкото теб преди 4 години какво е това ХЪБ и има ли той заслуга за движението на Жипката......
    Искаш ли да получиш умен отговор-питай умно!
    0894328706

    Коментар


    • От: "Плевен Дг"-темата за общи приказки, майтапи и закачки

      Да не търсиш излишно:единствено свалят малко разхода и намаляват шума.
      Това са просто "ключалки",които отделят колелото от полуоската и при движение предния диференциал и кардана към него не се въртят излишно.
      Ако има и нещо друго ще се радвам да помогна доколкото мога като инфо .

      Коментар


      • От: "Плевен Дг"-темата за общи приказки, майтапи и закачки

        Първоначално публикуван от ЛЕНИН Преглед на мнение
        Да не търсиш излишно:единствено свалят малко разхода и намаляват шума.
        Това са просто "ключалки",които отделят колелото от полуоската и при движение предния диференциал и кардана към него не се въртят излишно.
        Ако има и нещо друго ще се радвам да помогна доколкото мога като инфо .
        Много благодаря, това е основното, което ме интересува дали сваля разхода на гориво. Сега остава да си намеря ръчни такива и ще съм доволен.

        Коментар


        • От: "Плевен Дг"-темата за общи приказки, майтапи и закачки

          Нема живинка тука ,някои да се интересува от off road ,да сподели нещо ,да се похвали нема такива или се лъжа?

          Коментар


          • От: "Плевен Дг"-темата за общи приказки, майтапи и закачки

            Първоначално публикуван от filip mx Преглед на мнение
            Нема живинка тука ,някои да се интересува от off road ,да сподели нещо ,да се похвали нема такива или се лъжа?
            Ами чакаме снимките, ама май скоро няма да има така както е тръгнала работата.
            Живейте и вярвайте в това в което не вярвате. Обичам природата и нейните красоти.
            0887 543 312 ,Land Rover Discovery 300 Tdi, КЛИМАУТО АВТО КЛИМАТИЦИ И ДИАГНОСТИКА.

            Коментар


            • От: "Плевен Дг"-темата за общи приказки, майтапи и закачки

              Ке има, бяхме се настроили да ходим на Габрово ама проблем откриват лова, ще измислим нов трак да не дразним ловджийте а пътеката си е там няма да избяга снимки ще има пък от кадето и да е.

              Коментар


              • От: "Плевен Дг"-темата за общи приказки, майтапи и закачки

                Важното е да покараме че нещо много почнах ме да пропуска ме.
                Аз съм българче.Обичам наще планини зелени.

                Коментар


                • От: "Плевен Дг"-темата за общи приказки, майтапи и закачки

                  И да снимате ейййй!

                  Коментар


                  • От: "Плевен Дг"-темата за общи приказки, майтапи и закачки

                    Първоначално публикуван от filip mx Преглед на мнение
                    Ке има, бяхме се настроили да ходим на Габрово ама проблем откриват лова, ще измислим нов трак да не дразним ловджийте а пътеката си е там няма да избяга снимки ще има пък от кадето и да е.
                    Ама на мен да се обади някой-няма а???
                    Да не съм прокажен да го е@а!!!
                    Последно редактирано от nickbochev; 03-10-10, 19:17. Причина: цензура

                    Коментар


                    • От: "Плевен Дг"-темата за общи приказки, майтапи и закачки

                      Айде бе, някой няма ли да каже какво е ставало с карането днес.

                      Коментар


                      • От: "Плевен Дг"-темата за общи приказки, майтапи и закачки

                        Първоначално публикуван от p.djartov Преглед на мнение
                        да го е@а!!!
                        Е-хе ама тоя Никбочев,браво.
                        Поздрави Ник,бях те забравил!

                        Коментар


                        • От: "Плевен Дг"-темата за общи приказки, майтапи и закачки

                          Първоначално публикуван от p.djartov Преглед на мнение
                          Е-хе ама тоя Никбочев,браво.
                          Поздрави Ник,бях те забравил!
                          Е, наздраве и от мен, Петьо. Как така си ме забравил, бре?
                          Ще те видим ние в Габрово някой ден - да знаеш.
                          proud founder of Anna Veith fan club Bulgaria
                          NISSAN Terrano II R20 2.7 TDi [A1 Rh+]
                          Заедно в борбата срещу злокачествените мозъчни тумори

                          Коментар


                          • От: "Плевен Дг"-темата за общи приказки, майтапи и закачки

                            Момчетата още са в Габрово.Преди малко се чухме с Филип-имало е перипетии но нека сами да ни разкажат.
                            Последно редактирано от VESO4AR; 03-10-10, 21:32.

                            Коментар


                            • От: "Плевен Дг"-темата за общи приказки, майтапи и закачки

                              Първоначално публикуван от VESO4AR Преглед на мнение
                              Момчетата още са в Габрово.Преди малко се чухме с Филип-имало е перипетии но нека сами да ни разкажат.
                              Преди 10 минути "отбора" на "Ямахите" са се прибрали по домовете си Дано наистина са снимали за да се повеселим
                              [URL]http://www.youtube.com/watch?v=sfPM77TsGaA[/URL]

                              Коментар


                              • От: "Плевен Дг"-темата за общи приказки, майтапи и закачки

                                K`во стана бе още ли спите. Къде са снимките, разказите. Фильоооооо ставайййй, че съм жаден за информация.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X