Обява

Свий
Няма добавени обяви.

"Плевен Дг"-темата за общи приказки, майтапи и закачки

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: "Плевен Дг"-темата за общи приказки, майтапи и закачки

    Първоначално публикуван от rendi_mamola Преглед на мнение
    Аз съм РОКЕР
    ми къде ти е бръснарския стол?

    Коментар


    • От: "Плевен Дг"-темата за общи приказки, майтапи и закачки

      Първоначално публикуван от intruderzzz Преглед на мнение
      ми къде ти е бръснарския стол?
      Ооооо рано ми е за чопър още сам във добра форма да язда необяздени коне.Но като почна да остарявам обещавам да си купя
      За да оцелееш в нашия спорт трябва да се страхуваш Помага ти да се състезаваш и живееш по дълго

      Коментар


      • От: "Плевен Дг"-темата за общи приказки, майтапи и закачки

        Първоначално публикуван от pepimotos Преглед на мнение
        Лъчо , а защо ли е всичко това.Можеше групата да е голяма и сплотена.
        Да приятелю много работи можеха да станат ама откаде тръгна всичко ПОМИСЛИ.

        Коментар


        • От: "Плевен Дг"-темата за общи приказки, майтапи и закачки

          Утре ще дойде ли един Аатйор поне в Габрово????
          Да го е*а ли, или да ви е*а???
          Последно редактирано от nickbochev; 17-09-10, 01:06. Причина: цензура

          Коментар


          • От: "Плевен Дг"-темата за общи приказки, майтапи и закачки

            Първоначално публикуван от d.6orca Преглед на мнение
            Да приятелю много работи можеха да станат ама откаде тръгна всичко ПОМИСЛИ.
            Ами и да го мисля и да не го мисля отговора ми е ясен ,но няма да влизам в детайли че миналата година горе долу по това време направихме Плевенската тема най посещавана .Има харатери и характери,а има и хора сеирджии които също помагат малко или много за разгарянето на някой скандали ако всички малко или много си дадем сметка какво в същност става ще се замислим дали изобщо има смисъл да делиш едно или друго.Лошото е че манията за величие побърква човек и го прави неконтролируем понякога.
            Живейте и вярвайте в това в което не вярвате. Обичам природата и нейните красоти.
            0887 543 312 ,Land Rover Discovery 300 Tdi, КЛИМАУТО АВТО КЛИМАТИЦИ И ДИАГНОСТИКА.

            Коментар


            • От: "Плевен Дг"-темата за общи приказки, майтапи и закачки

              Eййй прав в бил народа казвайки че Гората ражда комити а полето,,,,,??
              Ся ша кажете Фъре не си прав? Абе прав не прав тя постепенно излиза на яве? мам чуството че и привас е обявен свещен джихад .Самоче към какво още немога да разбера? Едикоиси обяви че на 11 септември ще изгори демонстративно корана,а тя ква стана ?? Огъня на омразата пламнал на 12 и изпепелил една от светините на Плевенската група! Дано тоя огън да е езпепелил всичко лошо в това моторджииско общество !! Пожелавам ви бъдеще без интриги и кавги караите кои де муе кеф и твае!!! Аиде забравяите кой кой е!!!
              Най-добре е да имаш богати приятели!!!
              Ако не ти дадат, барем няма да ти искат!!!

              Коментар


              • От: "Плевен Дг"-темата за общи приказки, майтапи и закачки

                Да чичко Фър. Аз направих изпепелението, като публично си запалих Плевенската фанелка и плевенските лепенки, което за мен не е загуба.

                За всички които уважават темите ми аматьорите--сборна формация е темата където за напред се местя с останалите аматИОри. Тук място нямам.

                Днес получих дългоочакваното писмо от администрацията, в което ми бе обяснено че много скоро ще сме удостоени със собствен раздел.
                Това беше от мен в този раздел.
                Желая на всички попътен вятър.

                Коментар


                • От: "Плевен Дг"-темата за общи приказки, майтапи и закачки

                  Първоначално публикуван от Жоро Витлиемоф Преглед на мнение
                  Аз направих изпепелението, като публично си запалих Плевенската фанелка и плевенските лепенки, което за мен не е загуба.
                  Никой няма да обяви "ден на траур" по случея. Голямо писане изписа по въпроса с раздялата ти (ако изобщо е имало събиране) с Плевенската група. В крайна сметка това си е твое решение и никой няма намерение да те спира. Голяма трагедия как Жоро Витлиемов си запалил тениската и видиш ли плевенчани ще хвърлят боб за него. Поста го пиша абсолютно равнодушно и нямам намерени да започвам безсмислен спор за напред.

                  Коментар


                  • От: "Плевен Дг"-темата за общи приказки, майтапи и закачки

                    Първоначално публикуван от Чичко Фър Преглед на мнение
                    Eййй прав в бил народа казвайки че Гората ражда комити а полето,,,,,??


                    Абе то ГОРА има и около Плевен ,така че май приказката е "БАЛКАНА ражда ХОРА ,а ПОЛЕТО ТИКВИ" .....и наистина е така
                    Последно редактирано от nickbochev; 17-09-10, 09:51. Причина: оформяне на цитат
                    [URL]http://www.youtube.com/watch?v=sfPM77TsGaA[/URL]

                    Коментар


                    • От: "Плевен Дг"-темата за общи приказки, майтапи и закачки

                      Първоначално публикуван от Navitaka74 Преглед на мнение

                      Абе то ГОРА има и около Плевен ,така че май приказката е "БАЛКАНА ражда ХОРА ,а ПОЛЕТО ТИКВИ" .....и наистина е така
                      Кажи бе тиквеник с тиквеник такъв

                      Коментар


                      • От: "Плевен Дг"-темата за общи приказки, майтапи и закачки

                        От балкан до гора има многоооооо разлика.
                        МОТОРА ТРЯБВА ТИ ДА ГО КАРАШ А НЕ ТОЙ ТЕБ 0888984256

                        Коментар


                        • От: "Плевен Дг"-темата за общи приказки, майтапи и закачки

                          За гората има друга приказка. "На ти горо говеда"
                          Искаш ли да получиш умен отговор-питай умно!
                          0894328706

                          Коментар


                          • От: "Плевен Дг"-темата за общи приказки, майтапи и закачки

                            Първоначално публикуван от Жоро Йорданов Преглед на мнение
                            За гората има друга приказка. "На ти горо говеда"
                            Аз сам АМАТИОР това звучи гордо
                            За да оцелееш в нашия спорт трябва да се страхуваш Помага ти да се състезаваш и живееш по дълго

                            Коментар


                            • От: "Плевен Дг"-темата за общи приказки, майтапи и закачки

                              Абе някой да знае нещо за "хъбове" на джип какъв е смисъла от тях само разхода ли свалят или има и друг чалъм. От къде да си купя също. Искам да питам първо свой хора, че да не се излагам във форума на джипарите 4х4

                              Коментар


                              • От: "Плевен Дг"-темата за общи приказки, майтапи и закачки

                                Едно птиче ми каза ,че от Плевен миналата събота две групи са карали в троянския балкан. Едната смесена 4 човека от Плевен 2 от Троян , а другата 4 човека от Плевен които в събота срещу неделя са нощували в хижа в планината ,на другия ден са покарали и са се прибрали.
                                Няма ли да видим някоя снимка или да прочетем някое разказче ?
                                Едно е да искаш , друго да можеш , трето - да го направиш !

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 0 потребители онлайн. 0 потребители и 0 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X