Обява

Свий
Няма добавени обяви.

"Плевен Дг"-темата за общи приказки, майтапи и закачки

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: "Плевен Дг"-темата за общи приказки, майтапи и закачки

    Първоначално публикуван от Жоро Витлиемоф Преглед на мнение
    Не само аз. Шефа гледа какво правя и не остава и секунда зад мен. Колесара който ти купи, върви в комплект с една плоскодънна лодка с чисто нов двигател.
    В такъв случай аз да вземам един пояс и да идвам.
    МОТОРА ТРЯБВА ТИ ДА ГО КАРАШ А НЕ ТОЙ ТЕБ 0888984256

    Коментар


    • От: "Плевен Дг"-темата за общи приказки, майтапи и закачки

      По молба на чичко Фър и Тъпото парче, пускам няколко снимки. Те трябваше да са в темата Тук да се похваля, но аз предпочитам да са тук.

      та нека се похваля със следното нещо. 4 декара двор от които един е гора заграден в рамките на двора на къщата. самата къща е около 150 квадрата . без гаража. всичко останало е обработваема площ. за сега. скоро ще е райграс и овощни дръвчета.







      Зад този хамбар продължават постройки с площ към 100 квадрата, които са пустеещи.



      Гордея се с придобивка.

      Коментар


      • От: "Плевен Дг"-темата за общи приказки, майтапи и закачки

        Бе, Адаш, първо кола после имот......нали се разбрахме жълтиците да не ги бараме поне една година....
        Майтап бе!
        Честито! Ама много работа те чака. Дано да не е за сметка на карането!
        Искаш ли да получиш умен отговор-питай умно!
        0894328706

        Коментар


        • От: "Плевен Дг"-темата за общи приказки, майтапи и закачки

          Че ти можеш цяла пистичка да си направиш там
          [LEFT][URL="http://ftp.domainbg.com/FreestyleR/"][COLOR=#0000ff]http://ftp.domainbg.com/FreestyleR/[/COLOR][/URL] :arrow:[/LEFT]
          [LEFT][URL]http://forum.mobile.bg/member/FreestyleR/[/URL] :arrow:[/LEFT]

          Коментар


          • От: "Плевен Дг"-темата за общи приказки, майтапи и закачки

            Ъссядеее!!! Аз мислех да се беся,пък на орта им върви!!! Решил съм го вече!!!
            Да си жив и здрав да коландриш имотя!!
            Пък кво съм решил ли!! ММммм дааа !! Подарък голям съм решил да ти направя!!!
            Мотика Осми номер!! Като я вдигнеш да копаеш да се обръщаш да викаш ААА кои ме удари изутзат???
            Най-добре е да имаш богати приятели!!!
            Ако не ти дадат, барем няма да ти искат!!!

            Коментар


            • От: "Плевен Дг"-темата за общи приказки, майтапи и закачки

              Първоначално публикуван от Чичко Фър Преглед на мнение
              Ъссядеее!!! Аз мислех да се беся,пък на орта им върви!!! Решил съм го вече!!!
              Да си жив и здрав да коландриш имотя!!
              Пък кво съм решил ли!! ММммм дааа !! Подарък голям съм решил да ти направя!!!
              Мотика Осми номер!! Като я вдигнеш да копаеш да се обръщаш да викаш ААА кои ме удари изутзат???
              Е първо до го научим как се държи мотика.
              МОТОРА ТРЯБВА ТИ ДА ГО КАРАШ А НЕ ТОЙ ТЕБ 0888984256

              Коментар


              • От: "Плевен Дг"-темата за общи приказки, майтапи и закачки

                Шефа отсече докато не направя вора ще се возя само на БРЪСНАРСКИ стол.

                МОТОРА ТРЯБВА ТИ ДА ГО КАРАШ А НЕ ТОЙ ТЕБ 0888984256

                Коментар


                • От: "Плевен Дг"-темата за общи приказки, майтапи и закачки

                  Първоначално публикуван от Pacharoza Преглед на мнение
                  Заразихте ме и мене аматиори такива.. та и аз съм с нова предобивка.
                  Гледам освен джипа и на аватара си се ориентирал към правилното МПС

                  Коментар


                  • От: "Плевен Дг"-темата за общи приказки, майтапи и закачки

                    Първоначално публикуван от intruderzzz Преглед на мнение
                    Гледам освен джипа и на аватара си се ориентирал към правилното МПС
                    Той и много лесно ги привежда в правилното им състояние тези МПСта

                    Искаш ли да получиш умен отговор-питай умно!
                    0894328706

                    Коментар


                    • От: "Плевен Дг"-темата за общи приказки, майтапи и закачки

                      Първоначално публикуван от intruderzzz Преглед на мнение
                      Гледам освен джипа и на аватара си се ориентирал към правилното МПС

                      Само когато ходя за дърва.
                      МОТОРА ТРЯБВА ТИ ДА ГО КАРАШ А НЕ ТОЙ ТЕБ 0888984256

                      Коментар


                      • От: "Плевен Дг"-темата за общи приказки, майтапи и закачки

                        Пичове, да ви се оплача ръката ми се оказа счупена в китката, а аз 2 месеца се чудя що не ми минава. Не стига другото ами ми обясняват, че такова счупване се ремонтира с операция и костици от бедрото ми.
                        Забравих да спомена най-тъпото в цялата работа, че си я счупих на футбол правете си изводи

                        Коментар


                        • От: "Плевен Дг"-темата за общи приказки, майтапи и закачки

                          Бате.. с тия неща шега не бива. Като малък имах подобна травма. Оправяй се овреме. Дано случиш на доктор и клиника! Стискам ти палци!
                          Оффтопик: имах приятел, парашутист. Тежко приземяване. Щеше да осакатее от подмятания по болници. На края го вдигнаха на крака (в пряк смисъл) в София, Дианабат. Едно време имаше клиника за спортен травматизъм, не знам как се казва сега. Лепиха му кракът кост по кост. Сега е като нов!
                          Пожелавам ти и ти да станеш като с нова ръка!
                          Последно редактирано от p-pleven; 31-08-10, 17:26.
                          Публикувайте отговор

                          Коментар


                          • От: "Плевен Дг"-темата за общи приказки, майтапи и закачки

                            Първоначално публикуван от intruderzzz Преглед на мнение
                            Пичове, да ви се оплача ръката ми се оказа счупена в китката:
                            Умиране има оттърване няма. Мога да предположа, че са ти казали, че е костта на палеца. Когато не могат да открият какво е , винаги нея оперират. И да ти кажа: Стягай се от сега. На мен когато ми махнаха гипса и конците, доктора ми каза " Момче, леко раздвижване . " , а аз с Веско Гърков на другият ден бяхме на Ботев .
                            Успехи. Който и да те оперира, все ще те среже.

                            Коментар


                            • От: "Плевен Дг"-темата за общи приказки, майтапи и закачки

                              Първоначално публикуван от intruderzzz Преглед на мнение
                              Пичове, да ви се оплача ръката ми се оказа счупена в китката, а аз 2 месеца се чудя що не ми минава. Не стига другото ами ми обясняват, че такова счупване се ремонтира с операция и костици от бедрото ми.
                              Забравих да спомена най-тъпото в цялата работа, че си я счупих на футбол правете си изводи
                              Абе дивчо ти защо неси отишъл да се снимаш веднага ми си чакал толкоз време.Ти каза че е навехната само,а пък то какво излезе.
                              Аз съм българче.Обичам наще планини зелени.

                              Коментар


                              • От: "Плевен Дг"-темата за общи приказки, майтапи и закачки

                                Няма да се плашиш аз съм със крак дефектен Келеметора със пръсти дефекни кво нека да си имаме и китка лошо нема
                                За да оцелееш в нашия спорт трябва да се страхуваш Помага ти да се състезаваш и живееш по дълго

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X