Обява

Свий
Няма добавени обяви.

"Плевен Дг"-темата за общи приказки, майтапи и закачки

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Трябва Ви водач ? Обадете се на Пачароза.

    Аз и Шефа ръчкаме мотори а снимките ги ръчкат аматиорииииии.
    МОТОРА ТРЯБВА ТИ ДА ГО КАРАШ А НЕ ТОЙ ТЕБ 0888984256

    Коментар


    • От: Трябва Ви водач ? Обадете се на Пачароза.

      Първоначално публикуван от Pacharoza Преглед на мнение
      Аз и Шефа ръчкаме мотори а снимките ги ръчкат аматиорииииии.
      Щом като ще е в рими, така да бъде.

      За да прехвърля камъните в твоя двор,
      снимките от твоя телефон са, аматИОр !
      А пък за шефа к'во да кажа ? С тоя Вор,
      не съществуваа друг такъв аматИОр.
      Сега Шефа кара друг мотор,
      щото неговият Вор, гръмна като топ.
      после търсехме и поп и заровихме го в гроб,
      щото няма такъв позор,
      някой да те пита к'ъв е кросовият ти мотор
      ти да отговориш : Вор.
      Последно редактирано от Жоро Витлиемоф; 02-06-10, 16:46.

      Коментар


      • От: Трябва Ви водач ? Обадете се на Пачароза.

        Еиии тоя Поп не възприема и туито!! Ама още малко да стъпче джибрите пък ша са наложи на място да ми са обяснява!!! Само да не бутне прасето грездея!!
        Най-добре е да имаш богати приятели!!!
        Ако не ти дадат, барем няма да ти искат!!!

        Коментар


        • От: Плевенска група Д`ге-Общи приказки-темата за разговорки

          Имам перфектна ямаха ХТ 600 Или да идем да пробваме вече завършената пътека на адаша Жоро Йорданов ?

          Ъъъъ тя за там шай баш!!!
          Най-добре е да имаш богати приятели!!!
          Ако не ти дадат, барем няма да ти искат!!!

          Коментар


          • От: Плевенска група Д`ге-Общи приказки-темата за разговорки

            Първоначално публикуван от Чичко Фър Преглед на мнение
            Ъъъъ тя за там шай баш!!!
            Не бе чичко Фър. Ставаше на въпрос, че е перфектна за около града, с тия гладки гуми. Ама тя ямахата теб чака току виж, на третият път като дойдеш, да я купиш . И ти си станал като Живко дето викаш като го грабне нещо, го обикаля на няколко пъти, пък тогава го взема .

            Крикчеееее, публикувай ония невероятен клип от телефона ти " Лесидрен- там е приказка ".
            Оф като се сетя и започвам да се смея сам.

            Коментар


            • От: Плевенска група Д`ге-Общи приказки-темата за разговорки

              Първоначално публикуван от Жоро Витлиемоф Преглед на мнение
              П.П. Или да идем да пробваме вече завършената пътека на адаша Жоро Йорданов ?
              Адаш, това че отразих ремонта на съществувалата някога пътека не я прави моя. Напротив, аз дори не съм се качвал по не я с мотор.
              Главните виновници да го има това екстриймче са Николай и Христо Живота. Всъщност така и я нарекохме-"Пътеката на Живота" Втората и част/не е завършена още, излиза на 2000м н.в. Аз съм спускал само отгоре надолу. Незнам в тоя живот ще мога ли да я кача. Когато решите заповядайте, който не се наема да я катери ще подържа огъня за барбекюто.
              Искаш ли да получиш умен отговор-питай умно!
              0894328706

              Коментар


              • От: Плевенска група Д`ге-Общи приказки-темата за разговорки

                Първоначално публикуван от Жоро Витлиемоф Преглед на мнение
                Не бе чичко Фър. Ставаше на въпрос, че е перфектна за около града, с тия гладки гуми. Ама тя ямахата теб чака току виж, на третият път като дойдеш, да я купиш . И ти си станал като Живко дето викаш като го грабне нещо, го обикаля на няколко пъти, пък тогава го взема .

                Крикчеееее, публикувай ония невероятен клип от телефона ти " Лесидрен- там е приказка ".
                Оф като се сетя и започвам да се смея сам.
                Няма смисъл да го публикувам,който не вярва да се обеди сам за какво става на въпрос
                Аз съм българче.Обичам наще планини зелени.

                Коментар


                • От: Плевенска група Д`ге-Общи приказки-темата за разговорки

                  Първоначално публикуван от Жоро Витлиемоф Преглед на мнение
                  Поокършихме се за тази година. Добро начало, ако може да се каже начало, защото май не сме спирали от миналата година. Аз предлагам да починем тази седмица , а другата да направим една " Пътека на здравето ". Знам кои ще бъдат съгласни : Аз; Шефа; Ицко ( елека ) и Крикчето ( Крикче знам че си подготвен за пътеката. не се подценявай. с нищо не си по различен от нас. Апетита идва с яденето, а задобряването с каране. С каране на Плъзни гъз, никога няма да станеш готов за балкана. Ако мислиш да караш около града, ела до работата ми. Имам перфектна ямаха ХТ 600 на супермото ). Ми това ще сме май. Какво ще кажете ?

                  П.П. Или да идем да пробваме вече завършената пътека на адаша Жоро Йорданов ?
                  неми пука отиваме кадето и да е
                  За да оцелееш в нашия спорт трябва да се страхуваш Помага ти да се състезаваш и живееш по дълго

                  Коментар


                  • От: Плевенска група Д`ге-Общи приказки-темата за разговорки

                    Първоначално публикуван от Жоро Витлиемоф Преглед на мнение
                    Поокършихме се за тази година. Добро начало, ако може да се каже начало, защото май не сме спирали от миналата година. Аз предлагам да починем тази седмица , а другата да направим една " Пътека на здравето ". Знам кои ще бъдат съгласни : Аз; Шефа; Ицко ( елека ) и Крикчето ( Крикче знам че си подготвен за пътеката. не се подценявай. с нищо не си по различен от нас. Апетита идва с яденето, а задобряването с каране. С каране на Плъзни гъз, никога няма да станеш готов за балкана. Ако мислиш да караш около града, ела до работата ми. Имам перфектна ямаха ХТ 600 на супермото ). Ми това ще сме май. Какво ще кажете ?

                    П.П. Или да идем да пробваме вече завършената пътека на адаша Жоро Йорданов ?
                    Изобщо немисля да карам около града просто ми е малко зор с транспорта нищо повече.Когато има място при вас тогава
                    Аз съм българче.Обичам наще планини зелени.

                    Коментар


                    • От: Плевенска група Д`ге-Общи приказки-темата за разговорки

                      Първоначално публикуван от krik4e Преглед на мнение
                      Изобщо немисля да карам около града просто ми е малко зор с транспорта нищо повече.Когато има място при вас тогава
                      Най добре да си вземеш и туристически обувки По малко ще се измориш при изкачването пеша
                      Едно е да искаш , друго да можеш , трето - да го направиш !

                      Коментар


                      • От: Плевенска група Д`ге-Общи приказки-темата за разговорки

                        Първоначално публикуван от Dancho-crf250x Преглед на мнение
                        Най добре да си вземеш и туристически обувки По малко ще се измориш при изкачването пеша
                        Ха,ха,а за теб е най добре когато ходиш на балкана да има в групата поне едно АТВ за да може да те извозва нагоре по баирите докато другите ти искарват мотора
                        Аз съм българче.Обичам наще планини зелени.

                        Коментар


                        • От: Плевенска група Д`ге-Общи приказки-темата за разговорки

                          Първоначално публикуван от Dancho-crf250x Преглед на мнение
                          Най добре да си вземеш и туристически обувки По малко ще се измориш при изкачването пеша
                          Елате да му покажите как да не се измаря. Ама само да да не стане обратно той да ви искара моторите пък на вас да ви трябват обувки.
                          МОТОРА ТРЯБВА ТИ ДА ГО КАРАШ А НЕ ТОЙ ТЕБ 0888984256

                          Коментар


                          • От: Трябва Ви водач ? Обадете се на Пачароза.

                            Първоначално публикуван от Жоро Витлиемоф Преглед на мнение
                            Щом като ще е в рими, така да бъде.

                            За да прехвърля камъните в твоя двор,
                            снимките от твоя телефон са, аматИОр !
                            А пък за шефа к'во да кажа ? С тоя Вор,
                            не съществуваа друг такъв аматИОр.
                            Сега Шефа кара друг мотор,
                            щото неговият Вор, гръмна като топ.
                            после търсехме и поп и заровихме го в гроб,
                            щото няма такъв позор,
                            някой да те пита к'ъв е кросовият ти мотор
                            ти да отговориш : Вор.
                            говори си аматиор нами пречиш царвул такъв и първо да ти кажа моя Вор може да е счупен за сега но дори и в това състояние е 100 пъти по хубав и добър от твоя КТМ пък и прочети малко литература КОЧ такъв и второ да ти кажа не че незнаеш но като ми врътнат една операциика другия месец щте те вида колко пък си добър по пътеките дето ги размахваш тия крака и ръце като хеликоптер аматиор такъв и между другото немисли че си ми изкарал мотора защото аз те бутах да минеш камъните понеже сати здрави крачетата но аз щте те нареда самохвалко такъв аз ще ти кажа кон боб яде ли и оджа в джамия парди ли тцарвул
                            За да оцелееш в нашия спорт трябва да се страхуваш Помага ти да се състезаваш и живееш по дълго

                            Коментар


                            • От: Трябва Ви водач ? Обадете се на Пачароза.

                              Първоначално публикуван от rendi_mamola Преглед на мнение
                              говори си аматиор нами пречиш царвул такъв и първо да ти кажа моя Вор може да е счупен за сега но дори и в това състояние е 100 пъти по хубав и добър от твоя КТМ пък и прочети малко литература КОЧ такъв и второ да ти кажа не че незнаеш но като ми врътнат една операциика другия месец щте те вида колко пък си добър по пътеките дето ги размахваш тия крака и ръце като хеликоптер аматиор такъв и между другото немисли че си ми изкарал мотора защото аз те бутах да минеш камъните понеже сати здрави крачетата но аз щте те нареда самохвалко такъв аз ще ти кажа кон боб яде ли и оджа в джамия парди ли тцарвул
                              Шефе искай повторение.Ама ти да си преди него защото никой не видя кой изкара неговия маторрр
                              МОТОРА ТРЯБВА ТИ ДА ГО КАРАШ А НЕ ТОЙ ТЕБ 0888984256

                              Коментар


                              • От: Плевенска група Д`ге-Общи приказки-темата за разговорки

                                Първоначално публикуван от krik4e Преглед на мнение
                                Ха,ха,а за теб е най добре когато ходиш на балкана да има в групата поне едно АТВ за да може да те извозва нагоре по баирите докато другите ти искарват мотора
                                Да не би да си забравил че и теб те изкараха с АТВ то само че с наведена глава И не можа да стигнеш до върха на Лесидренската пътека за да разбереш за какво става въпрос
                                Едно е да искаш , друго да можеш , трето - да го направиш !

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 0 потребители онлайн. 0 потребители и 0 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X