Обява

Свий
Няма добавени обяви.

"Плевен Дг"-темата за общи приказки, майтапи и закачки

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Плевенска група Д`ге-Общи приказки-темата за разговорки

    Има много хляб да ядеш докато станеш старши учасник.Сега си утвърден но е голям напредък.
    Аз съм българче.Обичам наще планини зелени.

    Коментар


    • До: Плевенска група Д`ге-Общи приказки-темата за разговорки

      Първоначално публикуван от krik4e Преглед на мнение
      Има много хляб да ядеш докато станеш старши учасник.Сега си утвърден но е голям напредък.
      еи българче няма дасе шашкаш ми от утре изкам да правиш по един час каране за да му свикнеш на кози кон иначе те разжалвам и ти го отнемам в полза на мен
      За да оцелееш в нашия спорт трябва да се страхуваш Помага ти да се състезаваш и живееш по дълго

      Коментар


      • До: Плевенска група Д`ге-Общи приказки-темата за разговорки

        Първоначално публикуван от rendi_mamola Преглед на мнение
        еи българче няма дасе шашкаш ми от утре изкам да правиш по един час каране за да му свикнеш на кози кон иначе те разжалвам и ти го отнемам в полза на мен
        Слушам Шефе.
        Аз съм българче.Обичам наще планини зелени.

        Коментар


        • До: Плевенска група Д`ге-Общи приказки-темата за разговорки

          Първоначално публикуван от gulio_dr Преглед на мнение
          връзкар
          Няма да са заяждате с моя идол щото ша го насъскам срещу вас аматиори татива

          Коментар


          • До: Плевенска група Д`ге-Общи приказки-темата за разговорки

            Първоначално публикуван от d.6orca Преглед на мнение

            Няма да са заяждате с моя идол щото ша го насъскам срещу вас аматиори татива
            шефа е и мой идол

            Коментар


            • До: Плевенска група Д`ге-Общи приказки-темата за разговорки

              Ако ще бъдем група с две лога , донесете и на мен стикери от логото на "групата на шефа" да си ги лепна на мотора
              Едно е да искаш , друго да можеш , трето - да го направиш !

              Коментар


              • До: Плевенска група Д`ге-Общи приказки-темата за разговорки

                Моля ви се помогнете, че Шефа ще откачи. Сега се прибираме от Търново. Щефа толкова се натъжи и разочарова, че не осъществихме бартера . Направо му се срина света. На излизане от Търново , полицаите метнаха с палката и той ги подмина като пътен знак На въпроса ми " Защо не спря ?" ме попита защо да спирам . Така се беше улисал в размисли и страсти, че не видял полицая .
                Утре рано рано, всъщност днеска рано рано тръгваме за Клисура. Моля ви стискайте зъби ; палци; нокти; косми, които каквото има, да се усъществи бартера, че Шефа иначе го губим от групата .

                Коментар


                • До: Плевенска група Д`ге-Общи приказки-темата за разговорки

                  Давай Ренди, ние сме с теб. Ако не стане бартера ще сложим двигателя от Голфа на Вора и гледай какво става
                  Между другото стартовете в клас 2WD и 4WD на ATV challеnge cup в събота или неделя са?
                  Последно редактирано от intruderzzz; 09-04-10, 06:42.

                  Коментар


                  • До: Плевенска група Д`ге-Общи приказки-темата за разговорки

                    Първоначално публикуван от Жоро Витлиемоф Преглед на мнение
                    Моля ви се помогнете, че Шефа ще откачи. Сега се прибираме от Търново. Щефа толкова се натъжи и разочарова, че не осъществихме бартера . Направо му се срина света. На излизане от Търново , полицаите метнаха с палката и той ги подмина като пътен знак На въпроса ми " Защо не спря ?" ме попита защо да спирам . Така се беше улисал в размисли и страсти, че не видял полицая .
                    Утре рано рано, всъщност днеска рано рано тръгваме за Клисура. Моля ви стискайте зъби ; палци; нокти; косми, които каквото има, да се усъществи бартера, че Шефа иначе го губим от групата .
                    еи момци кво дави кажа бетата беше хубава ама изкат и пари а пари няма
                    За да оцелееш в нашия спорт трябва да се страхуваш Помага ти да се състезаваш и живееш по дълго

                    Коментар


                    • До: Плевенска група Д`ге-Общи приказки-темата за разговорки

                      Първоначално публикуван от intruderzzz Преглед на мнение
                      Давай Ренди, ние сме с теб. Ако не стане бартера ще сложим двигателя от Голфа на Вора и гледай какво става
                      Между другото стартовете в клас 2WD и 4WD на ATV challеnge cup в събота или неделя са?
                      Петък 9 април

                      10-19 часа Записване и технически преглед

                      Събота 10 април



                      Неделя 11 април.



                      За този кръг ще въведем една нова екстра за състезателите
                      В pit-stop зоната ще бъде разположен монитор, който е свързан със системата за времеизмерване.
                      По време на квалификациите всеки състезател ще има възможност да види как се движи спрямо конкурентите си и дали е необходимо да върти още обиколки.
                      Информацията ще се излъчва и от специален рутер, за който ще получите настройките и ще можете да гледате времената и на компютрите на асистенция или team manager-а Това е програмата и щем нещем трябва да ходим защото няма да го излъват по никоя TV

                      Коментар


                      • До: Плевенска група Д`ге-Общи приказки-темата за разговорки

                        Първоначално публикуван от rendi_mamola Преглед на мнение
                        еи момци кво дави кажа бетата беше хубава ама изкат и пари а пари няма
                        Стискам палци за днес успех в Клисура

                        Коментар


                        • До: Плевенска група Д`ге-Общи приказки-темата за разговорки

                          Първоначално публикуван от rendi_mamola Преглед на мнение
                          еи момци кво дави кажа бетата беше хубава ама изкат и пари а пари няма
                          Тя Бетата че хубава хубава, ама човека не иска пари, ами иска МНООООООООГО пари.
                          Спрете да стискате, че докато стигнем ще ви посинеят палците . След половин час тръгваме , а след час и половина ще сме там. Тогава стискайте

                          Коментар


                          • До: Плевенска група Д`ге-Общи приказки-темата за разговорки

                            Ренди , да ти дам Хускварната поне да си откараш на Хубъв мотор.Айде късмет с избора на мотор.

                            п.п Радвам се че най после се пое по верния път в една група.Дано вече всичко да е както трябва,поздрави .
                            Последно редактирано от pepimotos; 09-04-10, 11:18.
                            Живейте и вярвайте в това в което не вярвате. Обичам природата и нейните красоти.
                            0887 543 312 ,Land Rover Discovery 300 Tdi, КЛИМАУТО АВТО КЛИМАТИЦИ И ДИАГНОСТИКА.

                            Коментар


                            • До: Плевенска група Д`ге-Общи приказки-темата за разговорки

                              Аз ли не разбирам вев1е или не виждам къде са ни сми1иците от последното излизане?????????????? Моля отг.
                              [URL="http://img696.imageshack.us/img696/1013/logoavataro.jpg"][SIGPIC][/SIGPIC] [/URL]

                              Коментар


                              • До: Плевенска група Д`ге-Общи приказки-темата за разговорки

                                Първоначално публикуван от blago_fox Преглед на мнение
                                Аз ли не разбирам вев1е или не виждам къде са ни сми1иците от последното излизане?????????????? Моля отг.
                                http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...=41982&page=13
                                Голям си ахмак и буквата Ч се намира отляво на 1

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X