Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Плевенската група. Обединението прави силата

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #91
    До: Плевенската група-Разходка до Гарван дол и разни други места

    Една - две снимчици от вчерашното каране . Обикновенно се връщам от каране с 200-250 снимки, но вчера беше доста скромно.
    Сборен пункт Лукоил Враца.

    Идиотщината се почва рано рано.

    Абе какво да ви говоря.....

    Филип нещо се е наежил.

    Понеже непознавам раьона, не си позволих да спирам да снимам. Причината е една: Нямаше да ме изчакат и цял ден щях да си карам сам. Поради този факт се пренасяме направо на поляната пред Леденика. А имаше какво да се снима



    Тук най-хубавият мотор ( VOR ) се счупи.

    Странни възли от ръце.

    Цецо и Филип скучаят.

    Ето я и нашата кръчмичка " дядо Йоцо "



    Моторите. Като се замисля това май е единствената снимка на моторите.

    Цялата група. Имаме си и дамско присъствие.

    Малко компромати. Келеметора да прощава, ама май остава без жена.


    Ами това беше . Много, ама много скромно. Другият път ще се поправя.

    Коментар


    • #92
      До: Плевенската група-Разходка до Гарван дол и разни други места

      Браво бе Пичове,е как е бе Жорка като гледам нее имало от какво да те е страхАм чи то като гледам Врачанските каманаци то маи беше по добре да бяхте забили по някои пирон на заслона Маринка???
      А нерде Търново нерде Враца?Тая звезда небесна как падна там??Ама то тъи то на тоя плеибои Ренди мош ли му устои.
      Аз имам да ви покажа наи новия модел Гармин произведен от раздел ЖабоциАма това друг път че тръгвам за гьоля
      Най-добре е да имаш богати приятели!!!
      Ако не ти дадат, барем няма да ти искат!!!

      Коментар


      • #93
        До: Плевенската група-Разходка до Гарван дол и разни други места

        Първоначално публикуван от Жоро Витлиемоф Преглед на мнение
        Една - две снимчици от вчерашното каране . Обикновенно се връщам от каране с 200-250 снимки, но вчера беше доста скромно....
        Ами това беше . Много, ама много скромно. Другият път ще се поправя.
        Бравус бе Жоре откъде го намерихте този красавец .Ама като го гледам и на ПЛЕИБОИ ми мяза вижте как му ходи мацето
        Последно редактирано от cveti; 25-07-09, 14:07.

        Коментар


        • #94
          До: Плевенската група-Разходка до Гарван дол и разни други места

          Eдин УЙкенд с Петьо Джартов и семействата.
          Петък следобед. На път към Чифлика. Когато човек ( Джартов ) има много деца, се чуди къде да ги вози.

          Ето ни на хижа Зора. Местенцето е перфектно.

          Обяснението за рекордните жеги. Невероятно но факт. Джартов пие вода.

          Резиденцията на сем. Джартови.

          Времето напредва, жегата също. Няма друго спасение освен басейна.





          Щом децата и жените са щастливи, значи всичко е ок.

          Гледката от терасата на Зора. След като се прибрахме от басейна, направихме едно бързо излетче с моторите, но няма снимки, защото забравих фотоапарата. Снимки от вечерята също няма. Фотографът беше пиян.

          Събота сутрин на кафе. Не с Гала, а с Джартов.

          Тука се сбогувам с дъщерята и трябва да отнасяме, че скоро щеше да стане непоносима жега.

          Тръгваме.

          Първа спирка. Лошото е, че все още сме в ниското и с екипите е зор.



          Ветрогенераторите на Васильов, но ние сме в обратна посока.

          Я и аз да се щракна.



          След като навлязохме в тази горичка, Джартата неискаше да излезне. На сянка му било по добре.





          Трябваше да продължим. Понеже решихме да използваме друг път за качване, който не бях ползвал до сега се узовахме тук. На чешмата пътят свърши . Имаше някъква пародия на пътека, но не се знаеше как е по нататък.







          Тръгнах пеша на разознаване.

          Беше поносима.





          Джартов някъде насред нищото.

          Оставаха ни още около 100 км.Ако знаех, как ще завърши денят щях да се върна.
          Следва продължение.

          Коментар


          • #95
            До: Плевенската група-Разходка до Гарван дол и разни други места

            Продължението:


            Добре че бях аз, да заведа Джартов на Орлово гнездо.

            Заслона.

            Навсякъде е осеяно с навеси и барбекюта.

            Приятно местенце.

            Гледката от тераската на заслона.

            Вътрешен интериор.

            Не си търкайте очите. Да вярно е. Джартата пие кола.





            На старопланинските езера.



            Пренасям ви направо на х. Дерменка, по старо му Дерменкая.

            Тук ядохме като за последно.

            Може ли майсор на спорта да не се снима до това знаме.

            Това е маршрутът ни по карта.

            Гледката към връх Анбарица. Последният в дъното. От там минава и пътят ни.

            Среща със съфорумец в гората преди връх Гердека. Колегата "gorosop"

            Вече на самият връх.



            От Гердека направо на хижа Добрила. Върхът падащ се зад гърба на Джартата е връх Добрила.


            Следва продължение........

            Коментар


            • #96
              До: Плевенската група-Разходка до Гарван дол и разни други места

              Продължението:

              От хижата директно на вр. Анбарица ( Васил Левски ). Мъжът с джипа, дойде с думите: Хайде момчета барът е отворен . Бръкна в една хладилна чанта и извади бира .





              Естествено благодарихме му от сърце за ободряващата напитка. Друг е въпросът, че половината от моят дял го получи Джартов .

              Поговорихме на дълго и на широко за джипове и мотори.

              Незнам защо на снимките всичко изглежда наопъки. Когато е баир изглежда нанадолнище, а когато сме с еднакво калпави гуми се струва, че имат доста грайфер

              От тук на сетне снимките са повече картички.

              Ако следващите две снимки ви се сторят еднакви, значи не сте наблюдателни. На втората има моторджия. Джартов.



              Ако пък следващите ви се сторят еднакви, значи сте на принципът: От камъни и дървета, никаква природа неможах да видя.













              Хижа Анбарица х10 зум. Ако не бях със съпунерка можеше да я видите по добре.

              Джартата е щастлив. В дъното между боровете се белее покривът на хижа Анбарица.

              И аз съм щастлив, защото незнам какво ме чака.
              На слизане в Черни Осъм спуках задна лява гума. Тези които са се вързали, не са виждали мотор през животът си. Та се наложи последните 15-20 километра да ги измина със спукана гума. През 5 максимум 6 минути споменавах "майката" и изобщо не се сещах за снимки. Така завърши, иначе на глед хубавият УЙкенд.

              Вече в Плевен.
              Абе друго си е когато имаш помощник.

              Коментар


              • #97
                До: Плевенската група-Разходка до Гарван дол и разни други места

                Ох молодец такъв,веднъж гума пукнал и опсувал де що мои,бая ляп имаш да ядеш ко кат се включиш в Чичко Фърово-Чинелова класация но за това друг път яваш яваш
                Най-добре е да имаш богати приятели!!!
                Ако не ти дадат, барем няма да ти искат!!!

                Коментар


                • #98
                  До: Плевенската група-Разходка до Гарван дол и разни други места

                  Искам да отбележа нещо.Лично мнение!
                  Ренди е човек с исключително голяма воля и желание да кара мотор.
                  Този човек е достоен за уважение.Аз карах зад него и видях кави усилия полага да кара ендуро,и успява .Мога да кажа отговорно че го прави доста по добре от хора който нямат здравословни проблеми.
                  Мойте уважения Ренди!!!!!!!!

                  Коментар


                  • #99
                    До: Плевенската група-Разходка до Гарван дол и разни други места

                    Първоначално публикуван от Krasimir Djantov Преглед на мнение
                    Геца, няма ли снимки от последното каране
                    Има, ама каране е силна дума. По точната е бутане http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...postcount=3063 http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...postcount=3064 http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...postcount=3065 http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...postcount=3066

                    Коментар


                    • До: Плевенската група-Разходка до Гарван дол и разни други места

                      Една две снимки от вчера.

                      - Ще вали ли ?
                      - Да.
                      - Ами защо не идем да се понамокрим ?

                      Това беше късият диалог и тръгнахме. 70 бързи колометра около градът в търсене на пътеки.
                      Тук си въобразяваме, че сме се скрили от дъжда.



                      Ако знаете само как завиждам на хора живеещи около планините. Ако имахме нещичко за каране по на близо, поне на 50 км. цена нямаше да има. Покрай Плевен има само ниви с жита, лозя и тен подобни отвратителни терени, в които неможе да се кара. Нищо чудно да пусна тема: РАзходка покрай лозовият масив на Пещерска гроздова
                      НАмерихме си една пътека, която свърши 50 м. по нагоре пред една лисича дупка.


                      Ето го и краят на пътеката. Като видях краят, чак ми се замъгли обектива на телефона.


                      Ами това е. . Малко, но от сърце.

                      Коментар


                      • До: Плевенската група-Разходка до Гарван дол и разни други места

                        ако не ти представлява трудност покажи от къде си минал на google earth .
                        [img]http://img696.imageshack.us/img696/1013/logoavataro.jpg[/img]

                        Коментар


                        • До: Плевенската група-Разходка до Гарван дол и разни други места

                          Жоре , за вашия район направо сте открили Еверест.
                          Можеш да изгубиш, само това което не можеш да си купиш.

                          Коментар


                          • До: Плевенската група-Разходка до Гарван дол и разни други места

                            Първоначално публикуван от iskrenhristov Преглед на мнение
                            Жоре , за вашия район направо сте открили Еверест.
                            Хахахааа верно е. Най големият баир е с дължина 100 метра. След него е равно 100 километра. Толкова е до най близкият балкан

                            Коментар


                            • До: Плевенската група-Разходка до Гарван дол и разни други места

                              То и при мен най-близкия Балкан е на 100м /метра/ , ама вече 3 седмици няма каране. Много работа и болки в рамото -НЕ КАРАЙТЕ БЕЗ ЕКИПИРОВКА
                              Искаш ли да получиш умен отговор-питай умно!
                              0894328706

                              Коментар


                              • До: Плевенската група-Разходка до Гарван дол и разни други места

                                Първоначално публикуван от gorosop Преглед на мнение
                                То и при мен най-близкия Балкан е на 100м /метра/ , ама вече 3 седмици няма каране. Много работа и болки в рамото -НЕ КАРАЙТЕ БЕЗ ЕКИПИРОВКА
                                Ама НИКОГА
                                Можеш да изгубиш, само това което не можеш да си купиш.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X