Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Плевенската група. Обединението прави силата

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Нещото наречено плевенска " Група "

    Все още се зареждат . Нямам търпение и пускам колминацията.

    ГЛЕДАЙТЕ ВНИМАТЕЛНО.Казвам ви няма такова шоу. За коментатора няма да казвам нищо . Немога да си давам сам отценки.

    Коментар


    • До: Нещото наречено плевенска " Група "

      Браво бе Ники, ти си като Дан Колов и Тарзан в едно как го метна със суплекс и после на четири крака

      Коментар


      • До: Нещото наречено плевенска " Група "

        Продължавам с клиповете. Няма повече падания





        След малко и снимки.

        Коментар


        • До: Нещото наречено плевенска " Група "

          Браво Жоре хората хубаво са покарели пък ти си снимаиии.И аз ги обръщам по същия начен с едно предимство дърветата го спират.
          Прикачени файлове
          МОТОРА ТРЯБВА ТИ ДА ГО КАРАШ А НЕ ТОЙ ТЕБ 0888984256

          Коментар


          • До: Нещото наречено плевенска " Група "

            E, дойде време за няколко снимчици.

            Сборен пункт при мен на Дружба.

            Данчо с новата "Катерица"

            Ники и Филип.



            Петролската бензиностанция. Тук беше срещата с джиповетеи техните водачи.

            Ренди беше довел Бисер. Незнайно защо Бисер пикае като жена

            П.огледнато от далеч

            Гостите от Кисьов авто. Андрей и Боби.

            На отсрещният тротоар.

            Едно от местата за изчакване.

            Андрей с самоделната четириколка.

            Вранглера.

            Емо с Вранглера. Имаме си и Емо ( Ренди) без вранглера.

            Моето превозно средство.

            Ренди дава наставления на Данчо.

            Ники. Той все още незнае, че ще извърши лупингът на деня, да не кажа на годината.

            В каньона цари спокойствие, но не за дълго.

            Ренди-разбивачът на женски сърца. Така каза че ги разбивал. С този инструмент.

            Хижа Капчук. Напънали са на ремонт.

            Хубавата изворна вода на чешмата пред хижата. Боби се възползва, но не знае какво разтройство го очаква от водата . Това на майтап.

            Келеметора пристига. МАлко закъснял.

            Обича да прави номера

            Така изглежда от далеч.



            Момчетата си намериха заигравка.

            Джантов.

            ХА той и вранглера можел като моторите.



            Вранглер по 45 градуса

            БАирчетата на Търнене. Това горе е Рнди или по друг начин казано Емил без вранглера.

            От Търнене се изпозагубихме . Реших да заведа Андрей да види римските гробища.

            Иманярите нямат почивен ден



            Река Вит . Жълтият бряг.

            Е тука направих сделката на живота си. Замених мотора за МАруся. Тя в началото се дърпаше, ама като усети че сме от една порода миряса.

            ДАже позирахме за снимки.

            Ами това беше от моя фотоапарат. Ето малко снимки от на Андрей фотото, на които ме има и мен.


            Коментар


            • До: Нещото наречено плевенска " Група "

              Така като гледам определено добро каране, което значи следващата седмица на Балкан,поне да се отсрамим от джипките.Нали си немоим пък и няма кой да ни гледа(аз пък ще снимам)!!!

              Коментар


              • Данчо, ето защо Боби закантари ATV-то и не падна :



                ето и обещаната снимка


                Коментар


                • До: Нещото наречено плевенска " Група "

                  Гледам в северната част на България се заражда нещо невиждано досега...офроуд тайфун..
                  Браво, браво...доста похвално е за вас и доста интересно за нас.
                  Ще следя изявите ви този сезон с огромен интерес, той Жоро знае, че за съжаление и аз съм 90% плевенчанин...

                  Коментар


                  • Първоначално публикуван от Chinela Преглед на мнение
                    той Жоро знае, че за съжаление и аз съм 90% плевенчанин...
                    Аз давам още 10% от моите и ставаш 100% плевенчанин . Ванка ти си почитен гражданин на Плевен и винаги си добре дошъл, въпреки да го правиш с нежелание . И да използвам момента да те поканя на лято да дойдеш да покараш с нас. Стига с тези баири и пътеки. Ела да покараш по равни плодородни нивя и тучни пасища. Ех че го няма Вазов, би ми завидял на написаното .

                    Първоначално публикуван от Chinela Преглед на мнение
                    Гледам в северната част на България се заражда нещо невиждано досега... тайфун..
                    Имаш в предвид язденето ми на кон нали

                    Коментар


                    • Първоначално публикуван от Жоро Витлиемоф Преглед на мнение
                      И да си дойдем на приказката. Първото интересно нещо за деня. Андрейчо направи хубаво завъртане на атv-то .
                      Браво на Андрейчо аз мога да му покажа някой номер


                      Беше много хубаво каране. Някой толкова си могат и се търкалят надолу. Няма да споменавам имена

                      Благо пиши на кирилица, че ще те санкционират.
                      Последно редактирано от Жоро Витлиемоф; 03-03-10, 19:03.
                      [URL="http://img696.imageshack.us/img696/1013/logoavataro.jpg"][SIGPIC][/SIGPIC] [/URL]

                      Коментар


                      • До: Нещото наречено плевенска " Група "

                        Първоначално публикуван от blago_fox Преглед на мнение
                        Браво на Андрейчо аз мога да му покажа някой номер


                        Беше много хубаво каране. Някой толкова си могат и се търкалят надолу. Няма да споменавам имена

                        Благо пиши на кирилица, че ще те санкционират.
                        Ти понеже си от можешти те затва заби нос в ония канал и прескочи атв-то добре,че ти се виждаха ботушите та да те видим кадеси.:

                        Коментар


                        • До: Нещото наречено плевенска " Група "

                          Първоначално публикуван от blago_fox Преглед на мнение
                          Някой толкова си могат и се търкалят надолу.
                          Че ти на всяко излизане си се търкаляш, значи най-много неможеш

                          Коментар


                          • До: Нещото наречено плевенска " Група "

                            Първоначално публикуван от intruderzzz Преглед на мнение
                            Че ти на всяко излизане си се търкаляш, значи най-много неможеш
                            Друго си е да те теглят всеки път с въженце
                            [URL="http://img696.imageshack.us/img696/1013/logoavataro.jpg"][SIGPIC][/SIGPIC] [/URL]

                            Коментар


                            • До: Нещото наречено плевенска " Група "

                              Ха тук се заформи спор кой мои кой немои, не се караите в неделя ще имате възможност за изява и ще излъчим победител. Да видим колко от вас ще счупат глупомерите!!!

                              Коментар


                              • До: Нещото наречено плевенска " Група "

                                Първоначално публикуван от filip mx Преглед на мнение
                                Ха тук се заформи спор кой мои кой немои, не се караите в неделя ще имате възможност за изява и ще излъчим победител. Да видим колко от вас ще счупат глупомерите!!!
                                Къде и в колко часа ще се кара в неделя, да видя дали ще съм се прибрал от Търново? Имам мерак да нахвърлям с кал тоя дето не може. Жоро премести тези коментари ако може да си продължим дебата, че оспамихме темата.
                                Последно редактирано от viki terzieva; 05-03-10, 08:23. Причина: Отрицателната частица "НЕ" се пише отделно от глагола - например НЕ може

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 0 потребители онлайн. 0 потребители и 0 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X