Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Каране в неделя, но не всяка неделя

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Каране в неделя, но не всяка неделя

    Ренди има добри кадри ама са в Пачароза.А относно поляните те видяхме всички как се преби да падаш и да се пързаляш.

    Коментар


    • От: Каране в неделя, но не всяка неделя

      Ето го поздрава за Ренди от Данчо.
      Данчо отсечи когато Ренди се качи на Фенера да дойде да ми се обади.


      МОТОРА ТРЯБВА ТИ ДА ГО КАРАШ А НЕ ТОЙ ТЕБ 0888984256

      Коментар


      • От: Каране в неделя, но не всяка неделя

        Ей Пурко демек Стояне и настоящем Пачарозкин ти си един предател виждам че и ти си взел да ставаш полянкаджия но поне си имаш добър син които да те отсрамва
        За да оцелееш в нашия спорт трябва да се страхуваш Помага ти да се състезаваш и живееш по дълго

        Коментар


        • От: Каране в неделя, но не всяка неделя

          Първоначално публикуван от rendi_mamola Преглед на мнение
          Ей Пурко демек Стояне и настоящем Пачарозкин ти си един предател виждам че и ти си взел да ставаш полянкаджия но поне си имаш добър син които да те отсрамва
          Гледай и се учи ц.....л































          Ето човека който ще те направи за смях.

























          МОТОРА ТРЯБВА ТИ ДА ГО КАРАШ А НЕ ТОЙ ТЕБ 0888984256

          Коментар


          • От: Каране в неделя, но не всяка неделя

            Стояне не излизат снимките,защо не ползваш този сайт за качване prikachi.com

            Коментар


            • От: Каране в неделя, но не всяка неделя

              И при мен не се отварят защо се получава така
              Едно е да искаш , друго да можеш , трето - да го направиш !

              Коментар


              • От: Каране в неделя, но не всяка неделя

                В петък се чухме с Красимир от Севлиевския регион и му казах, че кракът ме наболява и да не се съобразяват с мен, защото няма да мога да карам с тях. Това беше в петък и започнах да си правя план за неделя - ще изляза на пазара да си продавам гумите от буса (продавам ги от две години ), на обяд ще си пийна ракийка с трушийка и ще полегна да почина, но ................в неделя сутринта като станах погледнах часовника, направих няколко клякания да разбера как е кракът ми и установих, че не е толкова зле.



                Погледнах термометъра през прозореца, показваше -2 , слънцето се беше показало вече и си казах: Я, да се обадя на колегите от Троян, че са най - близко, да ги питам дали ще карат, защото за Трявна и с. Музга вече бях закъснял!


                След кратък разговор вече сме в околностите на с. Бели Осъм - два мотора и едно АТВ




                Първа почивка след старта - посока Рибарица




                Лек реглаж на съединителя на Крумчовата Ямаха


                Преди да достигнем това място се разминахме с група ловци, един от които с джип караше срещу мен и се опита да ме изкара извън пътя. Късметлия е този ловец, че не можах да падна, ако наистина ме беше блъснал каквито намерения имаше, сигурно случаят щеше да се разчуе, а ловджията пострадал


                Крум вече си е вдигнал мотора, а това което се вижда отляво е лед !


                Крум и Дидо възстановяват кормилото в нормалното му положение




                В Рибарица - пред заведението, в което смятахме да похапнем


                В очакване на саламурената чорбичка - традиционно ядене за района



                Отново на път в посока с. Васильов, с цел да се изкачим до връх Васильов. На места имаше доста лед - както се вижда от снимките - преодолявахме с бутане



                Стигнахме до тук и разбрахме, че сме объркали правилния път


                След като обсъдихме ситуацията, разбрахме къде сме пропуснали отклонението и решихме да се върнем до правилния път. Карахме един след друг, аз бях първи , дистанцията между нас беше много малка - десен завой и газ нагоре към връх Васильов. Малко преди мястото за спускане към Лесидрен спрях и в продължение на 10 - 15 мин. чаках колегите да се появят, но тях ги нямаше. Спуснах се обратно до долу, пак не ги намерих, изчаках още 10 мин. дано да се появят от някъде и като не се появиха отново тръгнах да изкачвам в посока Васильов да ги чакам там.


                Като изкачих върха, се оказа, че те бяха там. попитах ги къде се разминахме


                Отговорът им бе, че на АТВ -то спирачният апарат е блокирал и то се е завъртяло, добре, че не е бил на по - сериозно място и колегата е овладял ситуацията. Откачили са целия спирачен апарат и колегата продължи да кара само на задни спирачки.


                При спускането от върха - преодоляване на бариерата



                Това е хижа Васильов





                Така изглеждаха доста участъци от маршрута



                След разговор с колегите от Трявна разбрах, че те са изминали 106 км маршрут, а ние изминахме само 86 км. Всички сме доволни, карането беше много добро
                Едно е да искаш , друго да можеш , трето - да го направиш !

                Коментар


                • От: Каране в неделя, но не всяка неделя

                  Браво ДАКА, ти поне одиш тук таме, пък нии не сме мръднали.

                  Коментар


                  • От: Каране в неделя, но не всяка неделя

                    Първоначално публикуван от d.6orca Преглед на мнение
                    Браво ДАКА, ти поне одиш тук таме, пък нии не сме мръднали.
                    За какво ви е да мърдате то от вашия балкан по убаво нема поне за мен
                    За да оцелееш в нашия спорт трябва да се страхуваш Помага ти да се състезаваш и живееш по дълго

                    Коментар


                    • От: Каране в неделя, но не всяка неделя

                      Браво Дака и тази седмица отсрамихте групата с добр репортаж.Аз по уважителни причини пропуснах карането но другата седмица ще наваксам.
                      Поздрави на всички.

                      Коментар


                      • От: Каране в неделя, но не всяка неделя

                        И тази, както и предната неделя, времето се очерта чудесно и не искахме да изпуснем възможността да покараме.Целта ни е Южна България - Средна гора. След като Дидо се обадил на колегата Румен, който ни води предното каране и се оказа, че тяхната група са карали в събота и освен това е извън района, по работа , и не може да ни води. Той предложил да караме и ако се загубим, дори да не можем да му обясним къде се намираме, той ще ни намери. Това много ни успокои и потеглихме за Южна България. Пред къщата на Крум в Троян.







                        По пътя се отбихме на Беклемето да хапнем по една високо енергийна чорбичка и продължихме към целта.


                        В с. Слатина, откъдето потеглихме и предния път, дано този път да съм улучил името.


                        Този колега, който се появи с нашето пристигане, ни указа съдействие и ни изведе от селото в посока Фенера, за което му благодарим


                        На кръстопът - успяхме да си спомним къде е правилния път и продължихме


                        Нашият водач Крум започна да се почесва, където не го сърби и ни стана ясно, че нещата няма да вървят по плана


                        След доста каране достигнахме до тук. През цялото време се надявахме да намерим хубавите улейчета, хубавите екстриймчета, по които предния път минахме, но не ги намерихме и когато се озовахме на това място стана ясно, че сме объркали пътя


                        След продължително каране стигнахме до тази хижа, направихме по някоя снимка и продължихме, защото имаше ловци, които ни гледаха на кръв


                        Вече сме пред следващата хижа.


                        Запознахме се с колеги от едно село, близо до местността


                        Малко преди излитането


                        Кратка почивка, Крум почерпи с вафлички, защото бях си забравил раничката със сандвича в Плевен


                        Лека регулировка на Крумчовата предница


                        Пред паметника на войводите. Спуснахме пътечката надолу и след това я изкачихме.





                        След като изкачихме пътеката в посока самолета, завихме наляво и изкачихме възвишението към юг. Със зоркия си поглед (без очила) видях, че долу има язовирче и някаква голяма сграда. Другите двама гледаха - гледаха и нищо не видяха ( явно си бяха забравили очилата ), но се съгласиха да се спуснем от възвишението и да отидем да видим какво е това нещо долу, в ниското - и тръгнахме. По пътя надолу предполагам, че доста ме споменаваха, защото се набихме в една гъста гора и Дидо каза: Тук отиваме на мечката в оная работа !



                        Въпреки това успяхме да излезем на правилния път и не след дълго се озовахме пред тези къщички





                        Озовахме се пред портала и видяхме надписа над него - Бело камене и ни стана ясно, че се намираме там, където се открива и закрива ендуро сезона. В далечината се виждаха мотори и попитахме охраната това мотори ли са и откъде са. Отговори, че са 10 -на мотора, не знае откъде са, минават само да хапнат и продължават. Искаше ми се да отидем при тях и да се запознаем, но болшинството от групата реши, че не трябва да губим време, а да продължим, че не се знае дали ще намерим правилния път за връщане и искаха да разполагаме с повече време, ако се объркаме. Много, много хубаво място. Потеглихме в посоката, която пазачът ни показа.




                        Случайно се засякохме с един колега, който ни обясни, че Фенера е в еди коя си посока, но ние не искахме да рискуваме и за втори път изкачихме пътечката към мраморния паметник





                        На връщане се запознахме с други двама колеги с АТВ, които бяха от Казанлък ли, от Карлово ли, не си спомням и продължихме по много тясна ексриймна пътечка, която на много места се разклоняваше и се притеснявахме дали ще намерим мястото откъдето тръгнахме



                        Пред едно от местата, които ако бяхме пропуснали не се знаеше къде щяхме да стигнем



                        Успяхме без проблеми да стигнем до там откъдето бяхме тръгнали. Един от местните жители, който имаше голямо желание да ни почерпи със собствено производство вино, но не носеше със себе си и ни покани у тях, защото живеел съвсем на близо, по пътя ни. Като минем от там да се отбием, но някак си го пропуснахме. Гостоприемен човек, съжаляваме, че не можахме да опитаме от виното, но следващият път няма да пропуснем.



                        Нямаше как да си тръгнем без да се обадим на Пачароза. На отиване не се обадихме, за да не го притесняваме да кара с полянкаджии. Затова на тръгване се отбихме и си поговорихме за карането.



                        От северната страна на Балкана много малко места са останали, където не съм ходил, но впечатлението ми е, че от Средна гора по - хубави места за каране няма. Не съм ходил в Родопите, когато отида ще споделя впечатленията си. Може нещо да съм пропуснал или объркал, който желае може да допълни репортажа или да ме поправи. Много сме доволни от карането и най - вече от факта, че не можахме да се объркаме фатално и успяхме да се приберем на време там, откъдето сме тръгнали.
                        Едно е да искаш , друго да можеш , трето - да го направиш !

                        Коментар


                        • От: Каране в неделя, но не всяка неделя

                          Браво Дака... както всеки път всичко е представено на ниво!
                          Поздрави .
                          Не е важно какво караш, а как го караш !

                          Коментар


                          • От: Каране в неделя, но не всяка неделя

                            Хубави снимки Данчо. И ние покарахме вчера малко 90км до Енина ,набора и той излиза и се представи добре.
                            Последно редактирано от borkatasx; 05-12-11, 11:07. Причина: правописна грешка

                            Коментар


                            • От: Каране в неделя, но не всяка неделя

                              Само така наборите няма да се излагаме
                              Едно е да искаш , друго да можеш , трето - да го направиш !

                              Коментар


                              • Re: Каране в неделя, но не всяка неделя

                                Абе Данчо ти със този ли самолет качи комина или си решил да ставаш КАМИКАТЗЕ
                                За да оцелееш в нашия спорт трябва да се страхуваш Помага ти да се състезаваш и живееш по дълго

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X