Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Каране в неделя, но не всяка неделя

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Каране в неделя, но не всяка неделя

    Мале като гледам тия снимки направо тръпки ме побиват като се сетя че и аз минах по този път!!!
    Пак сте минали метър при мен беше супер страшно.

    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:24062011592.jpg
Прегледи:2
Размер:125.4 КБ
ID:5311276

    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:24062011591.jpg
Прегледи:2
Размер:121.5 КБ
ID:5311277

    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:12072011602.jpg
Прегледи:1
Размер:125.7 КБ
ID:5311278

    Ако мога да бъда полезен с нещо ще се радвам,имам пресни спомени.

    Поздрави!
    Не е важно какво караш, а как го караш !

    Коментар


    • От: Каране в неделя, но не всяка неделя

      Карам почти всяка неделя, с изключение на тези, когато вали дъжд, снимам при всяко каране, но нямах желание да публикувам. Тази неделя ще ви направя съпричастни на нашето каране с Анатоли. Пристигнахме в с. Попишка, търсих табела, за да я снимам, за да видя как точно се пише, но не видяхме. Табела може да нямат, но пък имат зенитно оръдие.



      Това сме участниците в прехода



      Някъде в Балкана, още сме в началото .





      Тези дървета бяха паднали на пътя пред нас. Трябваше да ги заобиколим отдясно, където теренът беше много стръмен



      Аз успях да заобиколя дърветата. По време на преодоляването на това препятствие моторът на Анатоли се подхлъзна и тръгна право надолу. Той направи няколко неуспешни опита да се върне обратно и реши, че по-добре да продължи надолу с надеждата до открие някакъв път, за да се върне горе. По едно време го изгубих от поглед и след 20 мин. само чувах някакъв глас без да се разбира какво казва, набрах го по телефона и той ми каза да карам по пътя нагоре и ще го срещна. Минах 100-тина метра и се върнах. Чувах само викове, но той беше попаднал на място, където нямаше обхват. Реших да сляза да го търся, слизането трая поне 20 мин, на някои места и по задник. Открих го в едно дере, невъзможно беше да продължи надолу, нито на ляво, нито на дясно. Единственият изход беше нагоре- чакаха ни 100 -на метра много стръмен склон. Изкачването отне около 2 часа - бутане, влачене, скубане - никога няма да се забрави това. Когато се изкачихме горе, нямахме сили да стоим на краката си, а бяхме минали само 4 км. Минаваха ни мисли дали да продължим и да постигнем целта - да хапнем по една високоенергийна шкембе чорба на Беклемето или да се връщаме. Изядохме кой каквото си носеше докато си почивахме. Дойдоха ни силите и подпалихме моторите в посока върха.



      Това съм аз след изкачването



      Нови препятствия по пътя. Не знам как се получава, но когато падат дървета след буря винаги падат на пътя





      Първият сняг, до който достигнахме





      Пред хижа Чучул



      Близко до Беклемето - така изглежда теренът.





      Лекичко полягане в снега





      Наближаваме заветната цел





      До ски пистата





      Най-накрая успешно се добрахме до чорбата - пред заведението





      Консумираме високоенергийната чорба - какво ли не прави човек за нея



      Колега от Троян с АТВ, с когото се запознахме и добре, че беше той та се прибрахме заедно с него по римския път към града, който е доста кратък и за около 30 - 40 мин. бяхме в Троян. Ако се беше наложило да се връщаме по същия път по който дойдохме, сигурно към 19,30 ч. щяхме да сме на мястото откъдето тръгнахме, но като се има в предвид, че единият мотор е без фар, не се знае в колко часа щяхме да се приберем.



      Въпреки всички премеждия, доволни сме от прехода и успяхме да се приберем успешно и навреме. Следващата неделя, ако не вали ще повторим.
      Едно е да искаш , друго да можеш , трето - да го направиш !

      Коментар


      • От: Каране в неделя, но не всяка неделя

        Бравооо момчета, евала. Продължавайте все така. Качвайте повече снимки,че да може и ние, хората пред мониторите, да се наслаждаваме на разходките ви !!
        Поздрави и безаварийно !!!
        Знаеш името, а не историята ми ! Знаеш какво съм направил, но не и как съм го постигнал !!!

        Коментар


        • От: Каране в неделя, но не всяка неделя

          Голям майтап ,немойковците карат в балкана а карачите по полетата.Карането си беше много готино и в снега още повече.
          Другата неделя пак.

          Коментар


          • От: Каране в неделя, но не всяка неделя

            Дака забравил си да споменеш името на пича от Троян,който ни показа Римският път, и преките пътечки.

            Коментар


            • От: Каране в неделя, но не всяка неделя

              Първоначално публикуван от anatoli_petkov Преглед на мнение
              Голям майтап ,немойковците карат в балкана а карачите по полетата.Карането си беше много готино и в снега още повече.
              Другата неделя пак.
              Ако викаш на това каране ще има много да се учите докато стигнете карачите Но живота е пред ваз може скоро ако решите да не се делите и да общувате малко повече със професионалисти може и да се научите каде,кога и как се кара АМАТИОРИ
              За да оцелееш в нашия спорт трябва да се страхуваш Помага ти да се състезаваш и живееш по дълго

              Коментар


              • От: Каране в неделя, но не всяка неделя

                Ренди ти си най големия аматьор,а относно карането не ме кефи да карам цял ден 3 байра на горе на долу.

                А относно подаръка да ти е честит.

                Коментар


                • От: Каране в неделя, но не всяка неделя

                  Първоначално публикуван от anatoli_petkov Преглед на мнение
                  Ренди ти си най големия аматьор,а относно карането не ме кефи да карам цял ден 3 байра на горе на долу.

                  А относно подаръка да ти е честит.
                  Съгласен съм сас теб и на мен неми харесва да карам цял ден 3 баира но в интерез на истината не практикуваме такова каране.Ние знаеш за кои става на вапроз караме офроуд а вие правите разхотки по коларските пътища и затова групата ви се стопи това си е пенсионерска работа но няма нищо лошо така ви харесва така си правите.А относно подаръка много се радвам винаги съм мечтал за такъв полов член и то черен със изпъкнали вени И че сам наи големия аматиор също е верно то затова на профила ми пише че да знаят такива като теб дето немогат да четат
                  За да оцелееш в нашия спорт трябва да се страхуваш Помага ти да се състезаваш и живееш по дълго

                  Коментар


                  • От: Каране в неделя, но не всяка неделя

                    Първоначално публикуван от anatoli_petkov Преглед на мнение
                    Голям майтап ,немойковците карат в балкана а карачите по полетата.Карането си беше много готино и в снега още повече.
                    Другата неделя пак.
                    Не дели на немоиковци и карачи ми даи в неделя да се съберем и да покараме заедно.

                    Коментар


                    • От: Каране в неделя, но не всяка неделя

                      Първоначално публикуван от asenzdravkov Преглед на мнение
                      Не дели на немоиковци и карачи ми даи в неделя да се съберем и да покараме заедно.
                      Да бе да никога няма да доидат а случаино ако доидат малеееее голям материал за снимане ще има
                      За да оцелееш в нашия спорт трябва да се страхуваш Помага ти да се състезаваш и живееш по дълго

                      Коментар


                      • От: Каране в неделя, но не всяка неделя

                        Е ще ви подготвя нещичко.
                        МОТОРА ТРЯБВА ТИ ДА ГО КАРАШ А НЕ ТОЙ ТЕБ 0888984256

                        Коментар


                        • От: Каране в неделя, но не всяка неделя

                          Първоначално публикуван от asenzdravkov Преглед на мнение
                          Не дели на немоиковци и карачи ми даи в неделя да се съберем и да покараме заедно.
                          Ми организирайте нещо за неделя аз съм навит.

                          Коментар


                          • От: Каране в неделя, но не всяка неделя

                            Идеята е добра идвам и аз

                            Коментар


                            • От: Каране в неделя, но не всяка неделя

                              Ми организирайте нещо за неделя аз съм навит.В неделя сме на Троян и от там ще слезнем в южна България. Ше тръгнем от Плевен към 8 и 30 часа ако ще идваш с нас кажи къде ще се чакаме.

                              Коментар


                              • От: Каране в неделя, но не всяка неделя

                                Миналата неделя пропуснахме по уважителни причини, но тази - не. Стартът е пред гаража на Венци от Севлиево, участниците сме аз, Анатоли и Венци.





                                Решихме да не тръгваме на самоход от Севлиево защото в ниското има ловци и не искахме да създаваме конфликти. Затова се придвижихме с ремаркетата до това село.





                                Докато се екипирахме изведнъж чухме звук от мотори и след малко се появиха може би 7 - 8 човека ендураджии.




                                Набързо се запознахме и те нямаха нищо напротив да караме заедно. Първият , с когото се запознах беше Римката и от него разбрах, че групата е от с. Музга.





                                Първа спирка за почивка и за по някоя приказка.






                                В сравнение с предишното каране в Трявна тук падналите дървета бяха много по - малко, с колективни усилия лесно ги преодоляхме.







                                Венци, който караше преди мен и се чудих какво става с този човек - толкова несигурно да се движи, в един момент се оказа, че се е дължало на предна спукана гума. Студ, кал, коловози и предна спукана гума почти в началото




                                Благодарение на Анатоли, който извади вълшебна тубичка, с която надухме и залепихме гумата без да я сваляме и така тя изкара до края на карането , без да се налага повторно използване на тубичката


                                Най младият участник в разходката, който е на 14 години и се справя много добре с трудните условия











                                По-добрите поеха по по-екстремната пътечка от това място, а някои като мен предпочетохме да заобиколим и в един момент пътищата ни се събраха.




                                След изкачването на екстремната пътечка , по незнайни причини, колегата с Хонда 450 получи на радиатора си 3 дупчици , които пръскаха като спринцовки. Явно колегите бяха подготвени за всичко, защото един от тях извади едно жълто шишенце и наля нещо в радиатора и след това без никакви проблеми моторът издържа до края на карането.






                                Всички в очакване на ефекта от жълтото шишенце, изпробван на място радиаторът вече не течеше и продължихме.



                                Пред хижа Партизанска песен - сняг нямаше, но един от хижарите каза, че температурата е -7 и аз съм склонен да му вярвам, защото ботушите ми се одървиха




                                Вече сме вътре в хижата, с цел да хапнем по една чорбичка и хапнахме.






                                Тук се засякохме с колеги от Габрово



                                Няколко снимки малко преди връщането ни към старт - финала.








                                Много сме доволни от колегите - групата от с. Музга, с които случайно се запознахме и карахме заедно. За в бъдеще ще имаме нови съвместни разходки




                                Едно е да искаш , друго да можеш , трето - да го направиш !

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X