Обява

Свий
Няма добавени обяви.

КАРАНЕ ВЪВ ВРАЧАНСКИЯ БАЛКАН

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: КАРАНЕ ВЪВ ВРАЧАНСКИЯ БАЛКАН

    Коментар


    • От: КАРАНЕ ВЪВ ВРАЧАНСКИЯ БАЛКАН

      Първоначално публикуван от asenzdravkov Преглед на мнение
      Стига се подсмихвай само ми се готви за втори тур.
      Аз съм българче.Обичам наще планини зелени.

      Коментар


      • От: КАРАНЕ ВЪВ ВРАЧАНСКИЯ БАЛКАН

        Ще е по интересно този път . Шефа е с нови настроики часовници кормила поне две едно резервно
        Живей така,че като умреш и дявола да ти запали свещ ......: )))))))))))

        Коментар


        • От: КАРАНЕ ВЪВ ВРАЧАНСКИЯ БАЛКАН

          Първоначално публикуван от Tpunep Преглед на мнение
          ДоооооооообрЕ едвам ма нави, да взема па да дойда да позяпам меренето на пикочните ви инструменти между Абичи и Аматьори.

          п.п. По нашенско се казва "Елементарна частица" а не че си Прост, некакси по изтънчено е...
          Пламене. Ами що пък не вземеш да дойдеш. Винаги съм подозирал вашата изтънченост, тя е един от водещите ви фактори при каране в гората. Изтънчено и нахендрящо, за да има после снимков и филмов материал със ехидни коментарчета. ха ха ха.
          За предпочитане е да паднеш на тревата или в калта, отколкото на асфалта!

          Коментар


          • От: КАРАНЕ ВЪВ ВРАЧАНСКИЯ БАЛКАН

            Първоначално публикуван от Krasimir Djantov Преглед на мнение
            Пламене. Ами що пък не вземеш да дойдеш. Винаги съм подозирал вашата изтънченост, тя е един от водещите ви фактори при каране в гората. Изтънчено и нахендрящо, за да има после снимков и филмов материал със ехидни коментарчета. ха ха ха.
            Aми за сега се оформят два броя тракторчета от наша страна и вече е почти на 100% че идеме, тъй да се каже да ви дигнеме самочуствието че нещо Абичите ви се опъват във сверяването на часовниците поне нас да накажете.
            Съвеста ми е чиста, просто защото не я използвам.

            Коментар


            • От: КАРАНЕ ВЪВ ВРАЧАНСКИЯ БАЛКАН

              Е ми ние ниЩо друго не можем да направим освен да ви "ЧАКАМЕ" .

              Коментар


              • От: КАРАНЕ ВЪВ ВРАЧАНСКИЯ БАЛКАН

                След хубавата новина, че ще идва Пламен-Трипера със нас на Враца неочаквано получих НЕВЕРОЯТНО обаждане. ВНИМАНИЕ !!!!!!! УТРЕ ЦЕЦО МЕЛНИЦАТА ПЪРВО ИЗЛИЗАНЕ В ГОРАТА И ТО НА ВРАЦА !!!!!!. """"""Няма да е голям купон, въобще""""" Келеметора най накрая се смели над него и ще му даде мотор.
                За предпочитане е да паднеш на тревата или в калта, отколкото на асфалта!

                Коментар


                • КАРАНЕ ВЪВ ВРАЧАНСКИЯ БАЛКАН

                  Утре ще е много интересно каране на Враца .

                  Джанджи трябва да снимаме мотора на Мелницата преди и след карането. И въпроса е да открием десетте разлики в снимките ..........хахаха
                  Последно редактирано от nickbochev; 02-07-11, 23:08. Причина: Сливане
                  Живей така,че като умреш и дявола да ти запали свещ ......: )))))))))))

                  Коментар


                  • От: КАРАНЕ ВЪВ ВРАЧАНСКИЯ БАЛКАН

                    Kачнете некое фото, имаше бая снимачи оня ден пък сега нищо...
                    Джаниии ша та взема у "Локо Мездра" или "Уевски Перник" да тренираш за вратарче че следващию път нема кой да ти гони каската.
                    Съвеста ми е чиста, просто защото не я използвам.

                    Коментар


                    • От: КАРАНЕ ВЪВ ВРАЧАНСКИЯ БАЛКАН

                      Да качиме добре ама фотото се е удавило и е останало само кал, някой друг с водоустоичев да се намеси та да се види колко ни беше убаво!!!!!!
                      И да знаете който търси намира къде петолевки къде десетаци,аз събрах баят ама има още останаха и за другия път!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

                      Коментар


                      • От: КАРАНЕ ВЪВ ВРАЧАНСКИЯ БАЛКАН

                        Първоначално публикуван от Tpunep Преглед на мнение
                        Kачнете некое фото, имаше бая снимачи оня ден пък сега нищо...
                        Джаниии ша та взема у "Локо Мездра" или "Уевски Перник" да тренираш за вратарче че следващию път нема кой да ти гони каската.
                        Ще тренирам Баце. Явно си требе и вратарска намеса от време на време, поне видях как става. Учителят ми е добър, спаси положението, ще е пие бира ГОЛЯМА. Може и на уйски да заседнем ако отидем някъде за два дни. Нашата група има клуб на ПИЯНИЦИТЕ. Иван Келеметора му е Шефа, но ти го познаваш закъсвали сте по състезания заедно на маса. Аз съм свестен ха ха ха.
                        За предпочитане е да паднеш на тревата или в калта, отколкото на асфалта!

                        Коментар


                        • От: КАРАНЕ ВЪВ ВРАЧАНСКИЯ БАЛКАН

                          Е верно , аз пропуснах карането в неделя че в събота имахме сбирка на клуба , и лошо финиширах ама щом е за пиене на бира или виски нема проблем с кои къде или кога . Ама тая седмица мисля да сам на линия че съм с нова гума и требе да я пробвам.

                          Коментар


                          • От: КАРАНЕ ВЪВ ВРАЧАНСКИЯ БАЛКАН

                            Първоначално публикуван от kelemetora Преглед на мнение
                            Е верно , аз пропуснах карането в неделя че в събота имахме сбирка на клуба , и лошо финиширах ама щом е за пиене на бира или виски нема проблем с кои къде или кога . Ама тая седмица мисля да сам на линия че съм с нова гума и требе да я пробвам.
                            Ти си пияница и нищо повече ако щеш не гума нова а цял мотор да вземеш пияница ще си останиш.Ние се точим и правим планове че ще караме тои нашия хубавец се напил па и вика като някои АБИЧ че в дъж и кал некарал ми как да кара като си е немоико
                            За да оцелееш в нашия спорт трябва да се страхуваш Помага ти да се състезаваш и живееш по дълго

                            Коментар


                            • От: КАРАНЕ ВЪВ ВРАЧАНСКИЯ БАЛКАН

                              Живей така,че като умреш и дявола да ти запали свещ ......: )))))))))))

                              Коментар


                              • От: КАРАНЕ ВЪВ ВРАЧАНСКИЯ БАЛКАН

                                Филипе дъжд кал идеално време си беше и покарах ме добре и се окалях ме добре какво да искаме повече .......ахахаха
                                Живей така,че като умреш и дявола да ти запали свещ ......: )))))))))))

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X