Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Дупница ЕКСТРИЙМ - HARD Enduro Team!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Дупница ЕКСТРИЙМ - HARD Enduro Team!

    Първоначално публикуван от Krasimir Djantov Преглед на мнение
    Аз пак се ЗАГУБИХ ха ха ха ха ха. Не съществува место на което да не мога да се изгубя.
    Ха, да не сте карали една школа по ориентиране с Пачароза
    Той се ориентира по Кърнарския комин, а ти по кулата на Гривица ли
    Искаш ли да получиш умен отговор-питай умно!
    0894328706

    Коментар


    • От: Дупница ЕКСТРИЙМ - HARD Enduro Team!

      Групата не е като да не караме редовно, но нещо със снимането взе да ни домързява, защото минаваме все по публикувани вече трасета.
      За сметка на това изминалият уикенд беше запомнящ се, или по-точно най-запомнящият се за годината.
      В събота тръгнахме много хора за една пътечка която последно се мъчихме с Милко, но за съжаление там останахме само 3-ма, аз, Будин и естествено Гаргата.
      Криво ляво изнесохме моторите и на полянката /това е за Мики64/ завихме надясно, какво бе учудването ни когато след доста мъки се добрахме до черен път, по който за мое съжаление трябваше да се върнем, защото спуках гума.

      Както и да е, спуснахме се по една не карана досега много екстремна пътека, която едва ли бихме могли да качим.
      Залепихме гумата в работилницата на Будин и денят приключи още в 16:00 часа.
      Отидох си, измих мотора и се замечтах как в неделя само ще лежа и пърдя....но той дявола си няма работа и ............!!!!!!!!!!!!!

      Звъна ми Диан от магазина на ул. Козлодуй и ми заяви, утре идвам с 5 човека от Враца, идвай да ни водиш на езерата.
      Отговорът ми естествено беше твърдо "НЕ", добре тогава, измисли маршрут по който да накараме тези хора да си намразят моторите.
      Викам му, що бе пари ли ти дължат или ....не, каза, много са добри и искат ХАРД екстрийм.

      Май се разписах много, и така, маршрута беше:

      Сапарева баня, Дупница, Вангеловата чешма, Смочевската вада /където извира/, връх малък Полич, връх голям Полич, язовир Калин, язовир Кара гьол, хижа Иван Вазов, Урдините езера, Раздела, седемте Рилски езера /над всичките седем по билото/, после спускане по пътеката която Милко се опита да качи за около час и нещо, после връх Кабул, Паничище, Сапарева баня.
      И разбира се прибрахме се на фарове.
      Спускането от Кара гьол до хижа Иван Вазов е около 2км само хард камънак и е най-трудният участък от целият маршрут.
      Гостите го по преминаха за около час и половина. Спускането на милковата пътека за около час. !!!
      Кадри имам много малко понеже снимах с около 4-5 апарата все на гостите, всеки един беше с апарат.

      Това беше най-екстремното преживяване и за нас през тази година, нещо взехме да се уморяваме от екстрийм и е време да си сменим името на групата.

      Няколкото кадъра по-късно.
      Щях да забравя, по такъв терен карах за първи път без Реклуз и с КТМ, беше невероятно удоволствие, наистина КТМ-а е направен за траял трасета без грешка.
      Не успях да закъсам никъде, даже перката ми се включи само веднъж, уникална машина е това ей, как не съм знаел по-рано.

      Коментар


      • От: Дупница ЕКСТРИЙМ - HARD Enduro Team!

        К'ва пътека на Милко бе...Аз минах 50 метра от 500 възможни...нагоре. Ади може и да я качи за един цял ден с технически екип и 4-5 мотора за чупене.
        Mitsubishi L200 DobbleCab

        KTM XC 450 RW 2009
        KTM 350 SX 2011

        Коментар


        • От: Дупница ЕКСТРИЙМ - HARD Enduro Team!

          Тези кадри, макар и оскъдни са от събота.




          Пътеката по която се спуснахме, със спукана задна гума е смърт....


          Това е последната снимка от събота, бях побеснял, два спрея изхабихме и нищо, оказа се, че издиша от лепенката.


          Сега кадрите, но пак повтарям /оскъдни/ от неделният ХАРД преход.
          Диан и колега от Враца на връх голям Полич.






          Много, много стръмно спускане което на снимка не си личи.


          Новото име на Гаргата е "Сливовиак", произлиза от сливовицата която е употребил преди да тръгне с нас.




          Дупнишката група в очакване на гостите да се спуснат по камънака.






          Камбаните на 'Раздела"








          И нещо непубликувано досега в темата, "Урдините езера"


          Езерата са 6 на брой и са много близо до известните си братовчеди /7-те рилски езера/.










          Поради бавното темпо, вече карахме в сумрак, а ни чакаше още много път.


          Вече на Паничище в края на една любима на Бойко и Змея пътека. Спускахме я на фарове още от Кабул.
          Как я уцелихме в тъмното, още не знам.





          АКО КОЛЕГИТЕ ОТ ВРАЦА ЧЕТАТ И ПИШАТ ТУК ЩЕ ГИ ПОМОЛЯ ДА ПУБЛИКУВАТ И ТЕХНИТЕ СНИМКИ И КОМЕНТАРИ.

          Коментар


          • От: Дупница ЕКСТРИЙМ - HARD Enduro Team!

            Ейй... Евала! Това е маршрута! ИСКАМ И АЗ

            Уникално изживяване; поздрави на цялата група!

            Коментар


            • От: Дупница ЕКСТРИЙМ - HARD Enduro Team!

              Евала и от мене , за пореден път страхотен репортаж и уникално каране с невероятни гледки.....
              Направо и на мен ми се иска да съм там, дано някой ден и това стане ... Продължавайте все така !!!
              Знаеш името, а не историята ми ! Знаеш какво съм направил, но не и как съм го постигнал !!!

              Коментар


              • От: Дупница ЕКСТРИЙМ - HARD Enduro Team!

                Тоя мотор или си го носел или си носиш мокри кърпи.Много е чист брееее.

                МОТОРА ТРЯБВА ТИ ДА ГО КАРАШ А НЕ ТОЙ ТЕБ 0888984256

                Коментар


                • От: Дупница ЕКСТРИЙМ - HARD Enduro Team!

                  Първоначално публикуван от Жоро Донечки Преглед на мнение
                  Ейй... Евала! Това е маршрута! ИСКАМ И АЗ

                  Уникално изживяване; поздрави на цялата група!
                  Може Жорка, може, но да не си със служебен мотор.
                  Ходили сме навсякъде освен Урдините езера, но такъв дълъг и екстремен преход наведнъж не бяхме правили.
                  Има доста места където ако не се внимава мотора отива за скрап, абе и тая година се отчетохме, за догодина не ми се мисли.

                  Първоначално публикуван от Pacharoza Преглед на мнение
                  Тоя мотор или си го носел или си носиш мокри кърпи.Много е чист брееее.
                  Ами крайно време е да дойдеш и да провериш сам!!! Но не с цвайката, че гайдата ще си остане в Рила.

                  Коментар


                  • От: Дупница ЕКСТРИЙМ - HARD Enduro Team!

                    Нали знаеш че добрия аматИОр е винаги подготвен.

                    Има резерва.



                    МОТОРА ТРЯБВА ТИ ДА ГО КАРАШ А НЕ ТОЙ ТЕБ 0888984256

                    Коментар


                    • От: Дупница ЕКСТРИЙМ - HARD Enduro Team!

                      Хубава разходка по горната земя.Близо сте били до Додов връх,а от там глетката към Рилския манастир е чудна.

                      Коментар


                      • От: Дупница ЕКСТРИЙМ - HARD Enduro Team!

                        Еми поне си заслужаваше чакането,докато се поднови темата.Невероятен маршрут,минавал съм го пеш преди много време и някой ако ми беше казал,че някога от там ще минават с мотори,щях да му се изсмея.Железна е дупнишката група,дано и гостите публикуват целият материал в наличност.Поздрави от нас,които си взехме моторите в тия маймунски земи,дето забраните са тотални и точиме лиги тук във форума(но нищо,август ще дойде и ще си караме на воля).
                        Beta 450 RR-Factory
                        0039 3206052599

                        Коментар


                        • От: Дупница ЕКСТРИЙМ - HARD Enduro Team!

                          Чинел, не знам за коя пътека намекваш - аз любими пътеки в Рила нямам

                          Па тъй като гледам, имал съм честта да карам с част от гостите ти - представители на софт - течението от Враца, за които дългите каменисти преходи не са нещо непознато

                          Суперлативите, с които обсипваш КТМ-а ме карат да бъда все по - нетърпелив за тест-райд на тази машинка

                          Коментар


                          • От: Дупница ЕКСТРИЙМ - HARD Enduro Team!

                            Първоначално публикуван от ВЕНЦИ КЛЮЧ Преглед на мнение
                            Хубава разходка по горната земя.Близо сте били до Додов връх,а от там глетката към Рилския манастир е чудна.
                            Редовно следя и аз вашите преходи, само не знам защо не пишете и в ендуро раздела???
                            Толкова сме близо, а досега нито веднъж не сме карали заедно, или поне по бира да разменим някъде.

                            Първоначално публикуван от ЗМЕЙ Преглед на мнение
                            Чинел, не знам за коя пътека намекваш - аз любими пътеки в Рила нямам

                            Па тъй като гледам, имал съм честта да карам с част от гостите ти - представители на софт - течението от Враца, за които дългите каменисти преходи не са нещо непознато

                            Суперлативите, с които обсипваш КТМ-а ме карат да бъда все по - нетърпелив за тест-райд на тази машинка
                            Имате, имате "любима" пътека, тази по която си се качил с Жоро Донечки последният път.
                            Не вярвам толкова бързо да си я забравил.
                            А за гостите от Враца и аз останах много учуден, момчетата се справиха блестящо, е имаше само Кавазаки на което не му беше мястото там, но всичко е добре щом свърши добре.

                            Тест драйв май най-рано може да направиш на междугалактическото състезание ако дойдеш, ако ли не, идваш пак при мен да си поправя двойката от хотела, ще ги попилея, ВЕРВАЙ ми.

                            Коментар


                            • От: Дупница ЕКСТРИЙМ - HARD Enduro Team!

                              Миналата година едни пичаги от Дупница ни водиха от Вангеловата чешма по една козя пътечка горе до билото.Повечето сме с пълен крос та добре си поврехме.Миналия месец карахме от х.Вазов покрай птичи връх-х.отовица-Самураново.Инересува ме тая пътека някой карал ли я е на горе,че ми се видя много зла.

                              Коментар


                              • От: Дупница ЕКСТРИЙМ - HARD Enduro Team!

                                Първоначално публикуван от ВЕНЦИ КЛЮЧ Преглед на мнение
                                Миналата година едни пичаги от Дупница ни водиха от Вангеловата чешма по една козя пътечка горе до билото.Повечето сме с пълен крос та добре си поврехме.Миналия месец карахме от х.Вазов покрай птичи връх-х.отовица-Самураново.Инересува ме тая пътека някой карал ли я е на горе,че ми се видя много зла.
                                И ние излязохме по тая пътека от Вангеловата чешма нагоре, вече ни е песен, научихме я наизуст, но едно време там си продавах чисто новия мотор за 1000лева.
                                Виж другата дето сте се спускали от Отовишки връх към Самораново, не сме си и помисляли да я качваме, поне не и с наши мотори.

                                П.П. Но пък знае ли човек, какъв акъл ще ни дойде догодина????

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X