Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Дупница ЕКСТРИЙМ - HARD Enduro Team!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Дупница ЕКСТРИЙМ - HARD Enduro Team!

    Нещо не му ходи на Будин тази червена ледокопна машина,ама пък откри гейзер в ледник през август.Какво ли гледа назад?.............Чинела на сноуборд???

    Коментар


    • От: Дупница ЕКСТРИЙМ - HARD Enduro Team!

      Днес си контузих очите и сега съм пират с превръзка, затова се налага да диктувам на комшийката.
      Карах без очила, на едно място с висока скорост един коловоз ме прати върху един бор и после 1 час ми вадиха иглички от очите в Исул.
      Между другото, само там има дежурен очен лекар ако не дай боже ви се наложи..


      Както и да е, комшийката каза, че за без пари толкова...само ще ви покажа една снимка от днес...
      Това е синята акула от водопада, вчера и беше първо каране и днес вече беше гладна..


      Представяте ли си какво ни очаква като открият ловния сезон на есен.


      Няма да мога да пиша още поне 4-5 дни, така каза лекарката в Исул...ще чакате, заслужава си вервайте ми.

      Коментар


      • От: Дупница ЕКСТРИЙМ - HARD Enduro Team!

        Лоша работа!!! Това да ни е за урок на всички.Дано се оправиш по- скоро приятелю.

        Коментар


        • От: Дупница ЕКСТРИЙМ - HARD Enduro Team!

          Първоначално публикуван от Chinela Преглед на мнение
          Днес поради големите жеги вместо ендуро, решихме да покараме ски.
          Има много снимки естествено, и репортаж ще има, но не днес, уморен съм от пързалянето.
          Чинела ,може да направиш на фотошоп ,че караш на задна гума , като вземеш тази снимка че май нямаш такава снимка
          KTM sx-f 350 2011
          Honda Montesa Cota 250
          KTM exc 450 Supermoto

          Коментар


          • От: Дупница ЕКСТРИЙМ - HARD Enduro Team!

            Чинел, аз точно в този момент изкачвах билото към О...шки връх и си мислех, че не е възможно баш вие да се наиграете в тая пряспа и то в час пик за туристите.

            Даже се чудих дали няма да стане конфликт, защото от върха слизаше една бойна група туристи (около 10 човека) дето се заканваха на "мотористите долу, дето тровят въздуха"

            П.С. Обаче си майстор-фотограф....тая ми ти малка пряспа изглежда като, че ли е Хинтертукс глетчер
            Ако няма къде да отидеш, ела на себе си!

            Коментар


            • От: Дупница ЕКСТРИЙМ - HARD Enduro Team!

              Първоначално публикуван от Ади Преглед на мнение
              Чинела ,може да направиш на фотошоп ,че караш на задна гума , като вземеш тази снимка че май нямаш такава снимка
              Ади, нали знаеш, че твоето желание е закон за мен.


              Първоначално публикуван от Чичка Преглед на мнение
              Чинел, аз точно в този момент изкачвах билото към О...шки връх и си мислех, че не е възможно баш вие да се наиграете в тая пряспа и то в час пик за туристите.

              Даже се чудих дали няма да стане конфликт, защото от върха слизаше една бойна група туристи (около 10 човека) дето се заканваха на "мотористите долу, дето тровят въздуха"

              П.С. Обаче си майстор-фотограф....тая ми ти малка пряспа изглежда като, че ли е Хинтертукс глетчер
              Чичка, що не се обади. Я виж какво бяхме заровили в снега да се поизстуди малко.


              А преспите не са хич малки, поне над декар са, да не кажа и повече. Ето и снимка която ни направиха туристите.
              Тези хора са местни и са ни приятели, другите които не познаваме си седят долу в ниското и нито ни виждат, нито ни чуват.


              Никога не минаваме там където има туристи, никога или поне от 3-4 години е така.
              Там излязохме по една нова пътека която не можахме да качим преди около месец заради мъгла.
              Справка пост номер 676 по назад в темата.
              Последно редактирано от Chinela; 26-07-10, 18:13.

              Коментар


              • От: Дупница ЕКСТРИЙМ - HARD Enduro Team!

                Така и Тате знае
                KTM sx-f 350 2011
                Honda Montesa Cota 250
                KTM exc 450 Supermoto

                Коментар


                • От: Дупница ЕКСТРИЙМ - HARD Enduro Team!

                  След няколко месечна почивка "синята акула", позната ви от водопада по-назад в темата реши, че и е време вече да излезе с нас.
                  Речено, сторено...чудихме се накъде да хванем за да му е по-леко на Краси заради все още незатихналите болки в петата.
                  И както се чудихме, жегата взе решение вместо нас. В събота беше над 34градуса и то още в 11:00 часа сабале..
                  Та решението беше да се опитаме да пробием пътеката от 676 пост в темата. Пътеката е много лека и приятна, даже взехме и Люси с нас, НО... се оказа, че на единственото по-засукано място нито Люси, нито синята Акула успяха да излязат и се наложи да помагаме.
                  Люси се отказа и направи много умно нещо, но Краси успях да го излъжа докато Будин му изкарваше мотора..

                  Тук изчакваме групата да се събере и през това време решихме да си олекотим раниците, но вижте сами..


                  За по наблюдателните ще стане ясно какво съм имал в предвид олекотяването...


                  От долу се чуваше рев на мотори, но не се виждаше никой, или се движеха над скоростта на звука, или ровеха някъде за жълъди..


                  Това е точката на пречупване, тук започва един улей с живи камъни за около 150-200 метра и се иска сериозна засилка, иначе няма качване.
                  Люси пробва няколко пъти и след като изхвърли всичката телесна течност, се съблече и легна да умира, жегата помагаше допълнително за прегряването.


                  Наистина и аз миналият път не успях да се кача веднага, наложи се да се върна и да се засиля доста, после се оставяш на камъните да те подхвърлят като кокал у празно тенджере и си горе.


                  На тази снимка се вижда как Будин е хванал синята акула на гола кука...


                  След около 4-5 километра по пътеката /най-дългата която сме карали досега/ се излиза на първи базов лагер за почивка и равносметка.


                  От тук се откри гледка която миналият път не можахме да видим заради гъстата мъгла.
                  Николайчо чертае пътя занапред...така с пръст е много лесно, навсякъде се минава..


                  Нашата цел е да се качим ей там най-горе на върха, после е лесно, газ към глетчерите и студената мастика..


                  А долу в ниското започнаха да се виждат хотелите на Паничище...


                  На много от вас това място е познато....нали???


                  А това е въпросната скала от която Николчо сочи с пръст към пътя на коприната...или на паяжината май беше..


                  И естествено неизменната снимка на Хондата...


                  След като навлязохме в частта от пътеката до която не бяхме стигали досега пред мен се откри страхотна гледка..


                  Нов ъгъл на същото място, с около километър и нещо по-напред по билото.


                  10Х зум..


                  А това предстоеше напред, Краси /синята акула/ вече споменаваше роднините ми до десето коляно, но уви...връщане назад нямаше.


                  Започна да се появява и сняг на места, GPS-а показваше вече 2450мнв.


                  Жегата започна да отстъпва място на приятната прохлада и свежият въздух който не достигаше за моторите и те се задъхваха вече.


                  Синята акула, полужив и сърдит пристига...


                  Един красив водопад със зум...


                  Пътеводителят Николайчо и ракоконосителят естествено...


                  Чичо Будин




                  Езерото което било посетено от Чичката, но не му запомних името май..


                  Специлаен поздрав за чичко Фър и компания от неверници...


                  И още една...




                  На отсрещният бряг се строеше нова магистрала.....


                  Долу в ниското кипеше живот като в мравуняк...


                  Палатките на .................бяха вече разпънати в очакване на празника


                  И след 5 минутно съзерцаване на тези красоти, беше вече време да се махаме и да оставим това място само за туристите.
                  За съжаление си позволяваме да ги навестяваме само веднъж годишно, ей така колкото да видим до къде са стигнали със строежа на магистралата.

                  Време беше да поохладим страстите и да си спомним детските години и първият сняг..


                  И настана една игра, не е истина ви казвам...а долу на места температурата надхвърляше 37градуса.






                  Познат ли ви е този герой, зимно време ходи на плаж и се къпе, лятно време ходи на ски...бе сбъркана работа ви казвам..




                  Настана време да отворим хладилника и да видим какво има вътре, няма само чичко Фър да си крие благинки я...




                  Мечтател, какво ли пък сега е намислил акулата..


                  Фризера беше зареден до дупка..


                  Водопой, много врЪла се оказа тая ракия, много вода изпи после...


                  Снимка специално за АДИ...


                  И поздрав за Краси от Севлиево...


                  Пихме, мезихме, спахме и си тръгнахмЕ....


                  На акулата този камънак хич не и допадна...






                  Ми то къде се е чуло и видяло риба на сухо...






                  Това беше от неделята, слязохме на Паничище да си доядем и допием, после пУна газ и go home.
                  За неделята после, ма там е малко и много мъгливо..
                  Последно редактирано от Chinela; 27-07-10, 10:25.

                  Коментар


                  • От: Дупница ЕКСТРИЙМ - HARD Enduro Team!

                    Eййй мерси мерси!!! Аз отдавна съм ти фанал вяра! А при толкус зареден хладилник и такъв климатик що бързахте да се връщате? Аааа ся се сетих, нали Кака туи онуи, странство?? А то Исул и неприятни неща! Не слушаш докторските съвети, или бързо си усвоил Брайловата азбука??? Ха ха шило ф турбъ сидили???
                    Най-добре е да имаш богати приятели!!!
                    Ако не ти дадат, барем няма да ти искат!!!

                    Коментар


                    • От: Дупница ЕКСТРИЙМ - HARD Enduro Team!

                      Чичка, що не се обади. Я виж какво бяхме заровили в снега да се поизстуди малко.
                      Ааа спокойно - и аз бях заредил раницата със същото гориво, ама ползвах фризера на дядо Вазов

                      Иначе щях да се обадя, но като дойдохте вече бяхме достатъно нанагоре, че с мъка да различа цветовете на моторите В крайна сметка различих Хондата, но от взирането по нея (или от жаркото слънцето горе) сега врата ми е същия цвят.

                      П.С. Езерото е 8-то
                      Ако няма къде да отидеш, ела на себе си!

                      Коментар


                      • От: Дупница ЕКСТРИЙМ - HARD Enduro Team!

                        Страхотен репортаж отново!
                        Чичка ти къде си одил там по теа чукари бре мискин ?!
                        8-то чудо ?
                        WR400-in-in-in...
                        LZ1RAO

                        Коментар


                        • От: Дупница ЕКСТРИЙМ - HARD Enduro Team!

                          Като не мога на две гуми...съм на два крака Важното е дейност да има!
                          Ако няма къде да отидеш, ела на себе си!

                          Коментар


                          • От: Дупница ЕКСТРИЙМ - HARD Enduro Team!

                            Чак сега ми остана време да пусна супер-мини-лимитираната серия от една снимка, от неделното каране..
                            В неделя беше третият и последен ден от 3кръг на РШ за джипки, Баха България и плана беше да ходим и да гледаме на едно засукано спускане.

                            Но уви аз от бързане си контузих очите и снимки почти няма...., е все пак щракнах една две с едно око..
                            В очакване на джипките които така и не се появиха, спрели са ги на първата обиколка заради гъстата мъгла и опасност от катастрофи.




                            На връщане синята акула била огладняла и беше захапала едно врабче по време на полет.. как е станало и Краси даже не е разбрал.
                            Абе знаех си, че след 5 часов престой във водовъртежа нищо хубаво няма да извадим, ма па чак толкова не съм очаквал.


                            И последната снимка е много показателна за новата пътека която открихме с гостите от Севлиево.
                            Дори и траялката на Газ Газ 250, не можа да не хвърли водите, камо ли аз който се събличам гол на нея и така я карам.


                            Това беше, другото е трудно прибиране към София с половин око и благодарности на дежурния екип в ИСУЛ.

                            Коментар


                            • От: Дупница ЕКСТРИЙМ - HARD Enduro Team!

                              Днес имахме гости от Испания, или по-точно от една испанска фирма която получи нашето огромно уважение след видяното.
                              Няма да пиша много днес защото сега пък съм си контузил пръста и почерка ми е много нечетлив.


                              Атакувахме така познатата ви пътека от миналата събота, решили сме да я правим туристическа атракция и това си е.


                              Такава голяма група не се бяхме събирали откак Гаргата беше казал, че ще черпи на Вазов.


                              Сега ще ви представя гостите и после отивам да гледам картун нетуорк.
                              Гост номер едно.


                              Гост номер две.


                              Гост номер три.


                              И резултата, пък другото после.


                              Лека нощ.

                              Коментар


                              • От: Дупница ЕКСТРИЙМ - HARD Enduro Team!

                                Най-обичам да имам читав интернет и да е писал Чинела в темата. Много хубаво, много.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X