Обява

Свий
Няма добавени обяви.

с Любен \чичка)

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    До: Разходките на Дефилето Ендуро Тийм

    според мен на човка му трябва една 4тактова 125 и ще му е песен, е сега като е савсем начинаещ няма да му е чак песен, но никой друг мотор не можеш да се научиш така! знам го от опит
    Бог обича смелите!

    Коментар


    • #17
      До: Разходките на Дефилето Ендуро Тийм

      Важното е че усмивката не слиза от лицето му ...пот и кръв ..Чичката няма да се откаже ,ще става ендурист... Само да не го префорсирате още в началото.
      Стефан Дянков

      Коментар


      • #18
        До: Разходките на Дефилето Ендуро Тийм

        Първоначално публикуван от Ади Преглед на мнение
        Пътеките над Огоя са страшни , много добро каране!
        Ади, почти съжалявам, че не се качих с вас над Огоя.
        Казвам "почти", защото винения кебап с маринованите люти чушлета в Огоя беше просто превъзходен

        Само да не чуе Кики, че сигурно още съжалява за хапването

        Първоначално публикуван от hobi Преглед на мнение
        според мен на човка му трябва една 4тактова 125 и ще му е песен, е сега като е савсем начинаещ няма да му е чак песен, но никой друг мотор не можеш да се научиш така! знам го от опит
        Стига бе човек - с мойте 80+ кг. с 125 по т.нар. "пътеки средна трудност" единственото полезно би било да имам по-лек мотор за бутане, ама бутането ще преобладава пред карането
        Ако няма къде да отидеш, ела на себе си!

        Коментар


        • #19
          До: Разходките на Дефилето Ендуро Тийм

          Eх как ми се иска някой ден и аз да доида на гости на дефилето Но и това ще стане. След някоя друга седмица. Ще изтормозя баща ми да закачи ремаркето и да ме стовари. Та и аз да пробвам пустото му ядене по стара планина. На витоша ги знам местата за хапване ама ми писнаха вече.
          KAWASAKI Let the good times roll

          Коментар


          • #20
            До: Разходките на Дефилето Ендуро Тийм

            Първоначално публикуван от alterego Преглед на мнение
            Ади, почти съжалявам, че не се качих с вас над Огоя.
            Казвам "почти", защото винения кебап с маринованите люти чушлета в Огоя беше просто превъзходен

            Само да не чуе Кики, че сигурно още съжалява за хапването



            Стига бе човек - с мойте 80+ кг. с 125 по т.нар. "пътеки средна трудност" единственото полезно би било да имам по-лек мотор за бутане, ама бутането ще преобладава пред карането
            Я кажете, кой ви нагости с този кебап Баба ви Филка от кафето предполагам за половин час изпуснахте това:
            Прикачени файлове
            Пия вино само по два повода: когато за вечеря има дивеч и когато няма.

            Коментар


            • #21
              До: Разходките на Дефилето Ендуро Тийм

              Баба Филка rulzzzzz
              Обаче нагости само мене, че Милко бързаше, а Кики в последствие съжаляваше

              Има и син Николай, който се пръкна с еднa много стара априлия, може би от 80-те, с която пърпори по байрите там. Имаше желание да ме изпрати, ама мотора нещо не запали и поех сам към Батулия.
              Ако няма къде да отидеш, ела на себе си!

              Коментар


              • #22
                До: Разходките на Дефилето Ендуро Тийм

                Чиче, ако в събота ще караш пак заначи всичко е ок
                Пия вино само по два повода: когато за вечеря има дивеч и когато няма.

                Коментар

                Активност за темата

                Свий

                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                Зареждам...
                X