Обява

Свий
Няма добавени обяви.

с Любен \чичка)

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • с Любен \чичка)

    НАкратко - днес гост ни беше Любен(Alterego).Съобразявахме се с него и въпреки че минахме по няколко средни пътечки, навсякъде беше "обслужен". ДА повторим забележките си към него - ЛИПСА на екипировка!!! Кики му дане едни наколенки да не е поне "гол" там.
    Ей ни на паметника над ЛУково:

    Това е Сузи-то на "чичко"( така му викали от малък)...

    Една невероятня машинка, много добре не само за начинаещ. Мека, дърпа, има момент...абе прелест! Е...гумици като за сухо....ама стават.
    Днес тествах новата каска на KLIM, не знам дали да не напиша отделно впечатления в темата за тестови продукти.

    С лятното боне, което няма като зимното Wind-stoper", привечер, като падна температурата и като дигахме бая над 60... щеше да ми измръзне главата - вятъра влиза и го усещаш как "те реши"...

    Според Ади вече не "течало" вода от главата ми както преди.

    То днес май основен герой на репортажа е ... госта!



    ПУскаме пътечка по трасето към Тихов дол...


    Тук има кръстопът....а наляво...а надясно, та отсреща и долу!


    Я да се напна




    "Уф...що ми требеше тоа матор..."



    изораното вдясно е от него....кат забравя да стисне съединителя

    УРАААА....качих едно връхЧЕ!










    Малко ..бая бавничко, но напредва.Кой ли не е почвал така!

    Тук Кики връща слизането на пътечката към мостчето(Ябланишката ловна хижа), за да пробва слизане от друго място. Успешно!




    Край на първа част!
    Mitsubishi L200 DobbleCab

    KTM XC 450 RW 2009
    KTM 350 SX 2011

  • #2
    До: Разходките на Дефилето Ендуро Тийм

    Леле какво бойно кръщение сте му направили на момчето щом и кръвчица е пуснал
    Пия вино само по два повода: когато за вечеря има дивеч и когато няма.

    Коментар


    • #3
      До: Разходките на Дефилето Ендуро Тийм

      Втора част...
      Започваме втора част и на обучението на госта...с ябланишката пътека от мостчето нагоре към кошарата на бабата.
      Мдааа...


      Аха да го пусне в дерето

      Помощ от 1-ви приятел!






      Кики започна с "частичните изкарвания" на Сузито!


      ТУрист първи път!

      Я да пробваме оттука как шЪ стане...

      Дотук добре...

      Мдааа...ама до тук...




      Оттук натам 50 м Сузи го поех вече аз....но само до след първия завой, после пак госта!

      Макар, че на горната снимка, на това равно място вика "отиде ми душицата вече..."
      На края на първата част на пътечката вече не си помнеше и името! Беше вииир-водичка ...целият!

      И тук му викаче - абе таз ватенка кой Ша ти я открадне бе! Яаа...сваляй, че Шта изгубим за каузата



      Съгласи се - свали я ватенката...

      Тук ...че ли кон язди...


      А това е върха на пътеката, дето почва вляво до оградата на Тихов дол, по баирчето, през гората...Аз и Ади чакаме Кики и Любен.


      Киро иде...вика "ей...лоша работа некой требе да изкарва Сузукито"...

      Както и да е ...хвърлихме чоп, падна се на Ади...егати късмета бре!

      С Киро си седим и чакаме нещо да се случи...


      Опп...иде нещо отдоле...


      Ще да е Ади...


      И както си седим и чакаме ...след 10 минути се появи ...един ТУРИСТ(за втори май път).


      Събрахме се и пак по пътеките...

      Ади пак остави бетата и отиде да спасява положението...

      Еех...пак туристи!


      На предишната пътека Ади превърза разцепеното кутре на "чичката", сега пък разпраната длан...

      За което и получава ..пакет ФаФли!

      От раницата вдясно се подава и един кУрАсан....и Ади пита "Нещо друго за превързване нЕмаш ли !!?!"

      Актови "семейни" снимки...




      На Огоя Любчо реши да продължи по аХсфалта....За да имал сили и за друг път с "Дефилето...".

      С шеговития пост искам да се извиня на днешния гост, просто такОв ни е коментАро...както казва Маркан!
      Mitsubishi L200 DobbleCab

      KTM XC 450 RW 2009
      KTM 350 SX 2011

      Коментар


      • #4
        До: Разходките на Дефилето Ендуро Тийм

        Добре че сузана има стартер представям си при тези паданици колко пъти се е давила. Но вие сега да не откажете колегата от ендурот. Следващия път го давайте някакси по кебапче ендуро та да влезе в ритъм.
        KAWASAKI Let the good times roll

        Коментар


        • #5
          До: Разходките на Дефилето Ендуро Тийм

          Първоначално публикуван от GSXR Преглед на мнение
          Добре че сузана има стартер представям си при тези паданици колко пъти се е давила. Но вие сега да не откажете колегата от ендурот. Следващия път го давайте някакси по кебапче ендуро та да влезе в ритъм.
          Абе няма как да ме откажат - особено като вече знам, че ендурото успешно се съвместява с пешеходния туризъм по балкански пътеки

          Иначе много лошо, че Сузана няма кик стартер - Мики го нямаше вчера на околовръстното да заснеме "Част трета" от вчерашният ми приключенски ден. Както си карах по "Околомръсното" между отбивката за кв. Требич и с. Мрамор ми свърши бензина, отбих да превключа на резерва и....изненада - ДР-З не ще да ни да завърти ни да запали.

          Но бързо си спомних най-важният урок за деня "Не се оплаквай, а продължавай, че няма накъде другаде да отидеш" и чинно започнах да си бутам моторетката няколко км докато не ми писна, звъннах на Неволята и един приятел с баничарка дойде да го натовари за към паркинга

          P.S. Спасе, кръвчицата беше от тъпотия вторият път, а първият от неправилно паркиране в "синя зона" между дърветата
          Ако няма къде да отидеш, ела на себе си!

          Коментар


          • #6
            До: Разходките на Дефилето Ендуро Тийм

            Първоначално публикуван от alterego Преглед на мнение
            Абе няма как да ме откажат - особено като вече знам, че ендурото успешно се съвместява с пешеходния туризъм по балкански пътеки

            Иначе много лошо, че Сузана няма кик стартер - Мики го нямаше вчера на околовръстното да заснеме "Част трета" от вчерашният ми приключенски ден. Както си карах по "Околомръсното" между отбивката за кв. Требич и с. Мрамор ми свърши бензина, отбих да превключа на резерва и....изненада - ДР-З не ще да ни да завърти ни да запали.

            Но бързо си спомних най-важният урок за деня "Не се оплаквай, а продължавай, че няма накъде другаде да отидеш" и чинно започнах да си бутам моторетката няколко км докато не ми писна, звъннах на Неволята и един приятел с баничарка дойде да го натовари за към паркинга

            P.S. Спасе, кръвчицата беше от тъпотия вторият път, а първият от неправилно паркиране в "синя зона" между дърветата
            Добре се е получило бойното ти кръщение

            От тук на там ще е по-лесно
            Пия вино само по два повода: когато за вечеря има дивеч и когато няма.

            Коментар


            • #7
              До: Разходките на Дефилето Ендуро Тийм

              Чичка, "облечи" се както трябва, че като те гледамлошо ми става
              sigpic

              Коментар


              • #8
                До: Разходките на Дефилето Ендуро Тийм

                Първоначално публикуван от Zdravko.M Преглед на мнение
                Чичка, "облечи" се както трябва, че като те гледамлошо ми става
                Като видях и аз снимките си казах: "Лилииии...как се бият цветовете на якето за сноуборд с камуфлажа в комбинация с каска за ски". Като показах снимките на обективните ми колеги ме оприличиха на "Дезертирал, изпаднал германски пилот от втората световна, подвизаващ се под амплоа на български горски тип и ловец съм и рибар съм."

                Вчера ми липсваха само свестни ботуши, които чакам да ми дойдат след месец-два с останалите неща (каска, протектори, наколенки, ръкавици) и ми остав да купя само панталон и тениска
                Ако няма къде да отидеш, ела на себе си!

                Коментар


                • #9
                  До: Разходките на Дефилето Ендуро Тийм

                  Първоначално публикуван от Zdravko.M Преглед на мнение
                  Чичка, "облечи" се както трябва, че като те гледамлошо ми става
                  Той беше тръгнал и без наколенкиКато знам по какви каменисти и мокри пътеки минаваме, и той как кара.......
                  Ама вика-наколенките ще ми дойдат след месец и половина, нема страшно
                  0888794435, 0878171117- VP44 Simulator
                  Дизел сервиз, BOSCH- VP44, Zexel VRZ (Pajero 3.2DID),комън-рейл.
                  Суперскан България www.decbg.com
                  Машинно почистване на DPF/FAP филтър

                  Коментар


                  • #10
                    До: Разходките на Дефилето Ендуро Тийм

                    Евала за разходката смял съм се с глас децата ме гледаха и се чудеха какво става ,ама то Милко така е изкоментирал всичко,че какво друго да правиш ,честито бойно кръщение на колегата и да не се откажеш ей това е кефа по пътеките Водача си го бива знам аз
                    Кавазаки КЛХ 300 04г
                    Кавазаки КХ 65 04г
                    Опел Астра 94г
                    Мерцедес 124 91г

                    Коментар


                    • #11
                      До: Разходките на Дефилето Ендуро Тийм

                      Той най-хубавите пътеки и сипеи над Огоя ги пропусна, нищо, другия път
                      0888794435, 0878171117- VP44 Simulator
                      Дизел сервиз, BOSCH- VP44, Zexel VRZ (Pajero 3.2DID),комън-рейл.
                      Суперскан България www.decbg.com
                      Машинно почистване на DPF/FAP филтър

                      Коментар


                      • #12
                        До: Разходките на Дефилето Ендуро Тийм

                        Кво е било тва полегнало ендуро незнам. Все пак много добре сте си прекарали .
                        '05 Suzuki RM 250

                        Коментар


                        • #13
                          До: Разходките на Дефилето Ендуро Тийм

                          Всяко начало е трудно но и колегата верно като турист,според мен е добре да се пооблече малко.Но както винаги сте на линия и добре си изкарвате след още някое друго излизане и на него ще му хареса.

                          Коментар


                          • #14
                            До: Разходките на Дефилето Ендуро Тийм

                            Пътеките над Огоя са страшни , много добро каране!
                            Последно редактирано от Ади; 23-09-08, 19:11.
                            KTM sx-f 350 2011
                            Honda Montesa Cota 250
                            KTM exc 450 Supermoto

                            Коментар


                            • #15
                              До: Разходките на Дефилето Ендуро Тийм

                              Първоначално публикуван от Ади Преглед на мнение
                              Пътеките над огоя са страшни , много добро каране!
                              Ей, добре, че съм аз да ви отворя очите, а колко неоткрити има още
                              Пия вино само по два повода: когато за вечеря има дивеч и когато няма.

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X