Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Дефилето Ендуро Тийм-общи приказки

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Дефилето Ендуро Тийм-общи приказки

    Едва ли ще успея да кача днес всички снимки... чуствам се като парцал, прибрах се в София преди малко...
    Радо, добре че се отказа батка, по едно бреме някои ги хвана яд, че не тръгнаха с теб!
    Браво на всичко и най-вече благодаря на Спас за доброто посрещане!
    KTM Fen

    Коментар


    • До: Дефилето Ендуро Тийм-общи приказки

      да не би да чувам оплаквания от карането

      щото от софрата и гоститО при Спас няма как да се оплачИте
      Браво Спасе

      Браво и на всички ГЕРОИ само така момции нали знаете тая работа не е като оная...
      В ГОРАТА Е ИГРАТА

      Коментар


      • До: Дефилето Ендуро Тийм-общи приказки

        Първоначално публикуван от Daniel Gyorev Преглед на мнение
        Едва ли ще успея да кача днес всички снимки... чуствам се като парцал, прибрах се в София преди малко...
        Радо, добре че се отказа батка, по едно бреме някои ги хвана яд, че не тръгнаха с теб!
        Браво на всичко и най-вече благодаря на Спас за доброто посрещане!
        Дам, предценката ми все още работи добре
        Аз минах по асФалта понеже съм замръквал в гора и хич не ме кефи, като нямаш фар. То асфалта ми бе само до Своге от там си минах по мойте места, които ги мислех за Офроуд каране до вчера.
        И Спасе, какъв асФалт брат, питай ме как издрапах сипея над вас, а после и гората с дървета, наредени от горския като за слалом
        Да си призная много ми хареса, но бързо се уморих. С практика, към прогрес. Сега чакам следващото излизане
        Спасе прати ми кординатите на пича за удълженията на кормилото.
        Поздрави на всички!
        Последно редактирано от viki terzieva; 01-03-10, 08:54.
        WR400-in-in-in...
        LZ1RAO

        Коментар


        • До: Дефилето Ендуро Тийм-общи приказки

          Първоначално публикуван от anubis Преглед на мнение
          Дам предценката ми все още работи добре
          Аз минах по асвалта понеже съм замръквал в гора и хич не ме кефи, като немаш фар. То асфалта ми бе само до Своге от там си минах по мойте места, които ги мислех за Офроуд каране до вчера.
          И Спасе къв асвалт брат питай ме как издрапах сипея над вас а после и гората с дървета наредени от горския като за слалум
          Да си призная много ми хареса но бързо се уморих. С пректика, към прогрес. Сега чакам следващото излизане
          Спасе прати ми кординатите на пича за удълженията на кормилото.
          Поздрави на всички!
          Виж тук:http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...3%E0%F7&page=5
          Тел., ми е 0888 522 505 ако не мож се оправи се обади.
          Пия вино само по два повода: когато за вечеря има дивеч и когато няма.

          Коментар


          • До: Дефилето Ендуро Тийм-общи приказки

            Отправям специални благодарности към Спас и баща му за любезното посрещане и за приятното прекарване.Организацията беше на най-високо ниво и сега събираме сили за гергьовденското агънце, което ни чака. Относно карането - мисля, че беше достойно откриване на сезон 2010.
            Последно редактирано от miki64; 01-03-10, 10:23.
            0878424143
            0887424150

            Коментар


            • До: Дефилето Ендуро Тийм-общи приказки

              Браво Данка, Милко си има сериозен заместник във фоторепортажите
              Само малко техниката трябва да пипнеме(Аз ще снимам ти ще кометираш)
              Последно редактирано от miki64; 01-03-10, 20:45.
              Пия вино само по два повода: когато за вечеря има дивеч и когато няма.

              Коментар


              • До: Дефилето Ендуро Тийм

                Имам фотоапарат, но е развален... скоро мисля да си купя нов, но засега ще е със телефона.
                KTM Fen

                Коментар


                • До: 28.02 - Голямото откриване на сезон 2010

                  Хубаво каране сте направили.Много газ раздавахте из Своге.

                  Коментар


                  • До: Дефилето Ендуро Тийм-общи приказки

                    Гадна работа тая неделя няма да се кара
                    WR400-in-in-in...
                    LZ1RAO

                    Коментар


                    • До: Дефилето Ендуро Тийм-общи приказки

                      Първоначално публикуван от anubis Преглед на мнение
                      Гадна работа тая неделя няма да се кара
                      Няма, студено е и наваля 10 см нов сняг

                      Агнето е запазено, давайте предложения кога да го обезкостим
                      Или края на Април или началото на Май
                      Пия вино само по два повода: когато за вечеря има дивеч и когато няма.

                      Коментар


                      • До: Дефилето Ендуро Тийм-общи приказки

                        Спасчо, браво на агнето!!! Предай му, че с нетърпение очакваме изяждането му
                        Моето предложение е за 1ви Май. След събора на Ябланица да се пренесем при теб и така нататък Нека чуем и другите ако мислят, че друг ден би било по-добре...

                        П.П. днес карахме с Батко Пепи и Лони, открихме 3-4 нови супер яки пътечки над Нови Искър, но затова след малко...
                        KTM Fen

                        Коментар


                        • До: Дефилето Ендуро Тийм-общи приказки

                          Първоначално публикуван от Daniel Gyorev Преглед на мнение
                          П.П. днес карахме с Батко Пепи и Лони, открихме 3-4 нови супер яки пътечки над Нови Искър, но затова след малко...
                          Леле, как не се обадихте мискини недни тва е ората с КТМ-и сите са такива
                          Можеше да дръннете 1 телефон и аз да победствам по тез патеки.

                          П.П шегувам се разбирасе нали неам ръчка на съединителя

                          Чакам снимки!
                          WR400-in-in-in...
                          LZ1RAO

                          Коментар


                          • До: Дефилето Ендуро Тийм-общи приказки

                            Kой вика че нямало да се кара в неделякарасе не ами направо супер си беше.Терена беше идеален времето също и ние се представихме на нивоКарането беше от типа "бетстванки" и открихме една пътека която си заслуужава да се минеИ едно прагче имаше та се правихме на Кокера ама още трябва да потренираме че моторите се излизаха на задни гуми и в повечето случай сами



                            пп. И аз съм за 1-ви май да навестиме Спас "огойски" и без това гората ще гъмжи от народ и каране няма да стане
                            0878424143
                            0887424150

                            Коментар


                            • До: Дефилето Ендуро Тийм-общи приказки

                              Момчета ето снимките от днес, неуспях да снимам много, защото батерията на телефона падна. Снимките са малко и репортаж няма да има
                              С две думи от мен... атмосферните условия бяха страхотни, батко Пепи беше с нова ръчка на съединителя и се беше преродил. Лони пък изпробваше новата машинка правена от него, двигател от DT на рамка от YZ, моето мнение е, че моторетката е станала прекрасна, дори успя да мине по доста трудни места. Аз пък счупих задния габарит от едно гадно преобръщане в байр... то не беше единственотo, но пък беше най-жестокотo.
                              Последно редактирано от Daniel Gyorev; 07-03-10, 18:58.
                              KTM Fen

                              Коментар


                              • До: Дефилето Ендуро Тийм-общи приказки

                                Браво бандааа, само така!
                                WR400-in-in-in...
                                LZ1RAO

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X