Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Дефилето Ендуро Тийм-общи приказки

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Дефилето Ендуро Тийм-общи приказки

    Банда утре някой от нас смятат да превземат балкана.Също така и в неделя ако има желаещи нека звънкат.За утре сме батко Пепи,Даниел и Пепи машината.
    0878424143
    0887424150

    Коментар


    • До: Дефилето Ендуро Тийм-общи приказки

      Днес покарахме добре! Едни се оплакваха други им беше кеф, аз бях от вторите
      Очаквайте репортаж от мен в Неделя. Имаме интерестни клипчета, снимчици... така че тръпнете в очакване
      KTM Fen

      Коментар


      • До: Дефилето Ендуро Тийм-общи приказки

        Че времето беше добро беше ама не и за каране.По скоро за каране с хапване и пийване.Снега беше адски много все още и много беше тегаво.Общо взето от това каране научих едно нещо какво им е на жените постоянно да са с вирнати крака не е лесно да знаете.
        0878424143
        0887424150

        Коментар


        • До: Дефилето Ендуро Тийм-общи приказки

          Първоначално публикуван от BATKO PEPI WR Преглед на мнение
          Че времето беше добро беше ама не и за каране.По скоро за каране с хапване и пийване.Снега беше адски много все още и много беше тегаво.Общо взето от това каране научих едно нещо какво им е на жените постоянно да са с вирнати крака не е лесно да знаете.
          Не се оплаквай, давай днеска да отидем до щраусите.Там ще питаш за вирнатите крака
          0888794435, 0878171117- VP44 Simulator
          Дизел сервиз, BOSCH- VP44, Zexel VRZ (Pajero 3.2DID),комън-рейл.
          Суперскан България www.decbg.com
          Машинно почистване на DPF/FAP филтър

          Коментар


          • До: Дефилето Ендуро Тийм-общи приказки

            Пичове, в неделе ще има каране с КУРилци, което после ще премине в ядене на кюфтета и свински ребърца с мед, всеки е добре дошъл да направим своеобразно откриване на сезона въпреки, че много от вас не са го закривали изобщо
            Пия вино само по два повода: когато за вечеря има дивеч и когато няма.

            Коментар


            • До: Дефилето Ендуро Тийм-общи приказки

              Всичко е добре ама нали и за баница имаше уговорка.Аз само да напомня от имeто на К......
              Последно редактирано от BATKO PEPI WR; 26-02-10, 18:36.
              0878424143
              0887424150

              Коментар


              • До: Дефилето Ендуро Тийм-общи приказки

                Първоначално публикуван от BATKO PEPI WR Преглед на мнение
                Всичко е добре ама нали и за баница имаше уговорка.Аз само да напомня от имато на К......
                Че омесим и една турта
                Пия вино само по два повода: когато за вечеря има дивеч и когато няма.

                Коментар


                • До: Дефилето Ендуро Тийм-общи приказки

                  Първоначално публикуван от Спас Преглед на мнение
                  Пичове, в неделе ще има каране с КУРилци, което после ще премине в ядене на кюфтета и свински ребърца с мед, всеки е добре дошъл да направим своеобразно откриване на сезона въпреки, че много от вас не са го закривали изобщо
                  Я дай повече инфо...къде ще се ядат кИИфтетатааа...и ребърцата??? И в колко?
                  Mitsubishi L200 DobbleCab

                  KTM XC 450 RW 2009
                  KTM 350 SX 2011

                  Коментар


                  • До: Дефилето Ендуро Тийм-общи приказки

                    Първоначално публикуван от miki64 Преглед на мнение
                    Я дай повече инфо...къде ще се ядат кИИфтетатааа...и ребърцата??? И в колко?
                    Знам аз, че Милко не би пропуснал да пробва ребърцата ми
                    Ами плана е подобен:Аз се качвам с кола в неделя сутрин, паля скарата, замесвам туртата и изстудявам кайсиевата, а Пепи ВР, Дани, Кире и др. тръгват с моторите към нас, ще ми помогнат да сглобим Бетина и сядаме да хапнем.
                    Прикачени файлове
                    Пия вино само по два повода: когато за вечеря има дивеч и когато няма.

                    Коментар


                    • До: Дефилето Ендуро Тийм-общи приказки

                      Първоначално публикуван от Спас Преглед на мнение
                      Знам аз, че Милко не би пропуснал да пробва ребърцата ми
                      Ами плана е подобен:Аз се качвам с кола в неделя сутрин, паля скарата, замесвам туртата и изстудявам кайсиевата, а Пепи ВР, Дани, Кире и др. тръгват с моторите към нас, ще ми помогнат да сглобим Бетина и сядаме да хапнем.
                      Кат гледам - нищо работа. Има няма 15 минути. Може и да караш...
                      Mitsubishi L200 DobbleCab

                      KTM XC 450 RW 2009
                      KTM 350 SX 2011

                      Коментар


                      • До: Дефилето Ендуро Тийм-общи приказки

                        Милко Спас със сигурност ще кара ама за други имам подозрения че само да се докопат до скарата и баницата и ще забравят за моторите.То като гледам се очертава да правиме репетиция за 1-ви май или по скоро официялно откриване на сезон 2010.
                        0878424143
                        0887424150

                        Коментар


                        • До: Дефилето Ендуро Тийм-общи приказки

                          Абе много сте слаби на кюфтаците бе....?
                          Май агнето трябва от Сомалия да го доставим..........
                          Последно редактирано от Спас; 28-02-10, 18:24.
                          Пия вино само по два повода: когато за вечеря има дивеч и когато няма.

                          Коментар


                          • До: Дефилето Ендуро Тийм-общи приказки

                            Спасе, искам да благодаря на теб и на баща ти за горещото посрещане, което ни спретнахте! Големи сте! То кифтета, то ребърца, то баници, абе снимки пускайте да се кефя!
                            А тея, джигитите, ако знаеш от къде ме прекраха да мина ... гори, сипей
                            Радо съм, дето се запознахме днес и дето ти сглобих мотора .
                            Дано Данчо качи снимки от днес, беше подобаващо откриване на сезон 2010!
                            Последно редактирано от miki64; 01-03-10, 06:53. Причина: правопис
                            WR400-in-in-in...
                            LZ1RAO

                            Коментар


                            • До: Дефилето Ендуро Тийм-общи приказки

                              Първоначално публикуван от anubis Преглед на мнение
                              Спасе искам да ти благодаря на теб и на баща ти за горештото посрештане, което ни спретнахте! Големи сте. То кифтета, то ребра, то баници, абе снимки пускайте да се кефа
                              А тея джигите, ако знаеш от къде ме прекраха да мина гори, сипей
                              Радо съм дето се запознахме днес и дето ти сглобих мотора
                              Дано Данчо качи снимки от днес, беше подобаващо откриване на сезон 2010!
                              Я си признай, как си си тръгнал по-хасфалта
                              А за посрещането то е ясно - такива пичове, така се посрещат.
                              Последно редактирано от miki64; 01-03-10, 06:54.
                              Пия вино само по два повода: когато за вечеря има дивеч и когато няма.

                              Коментар


                              • До: Дефилето Ендуро Тийм-общи приказки

                                Давайте снимки поне на тях да се порадват някой

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X