Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Дефилето Ендуро Тийм

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Дефилето Ендуро Тийм

    Първоначално публикуван от miki64 Преглед на мнение
    Мимиии....чу ли го!
    И чу и видя сега съм наказан
    MG RACING

    Коментар


    • До: Дефилето Ендуро Тийм

      Дамм Ади си е карач момчето има и техника и мерак!
      На откриването на Ябланица покарахме 150-на км и не ги осети а аз бех умрел още по обед
      Евала за карането!
      WR400-in-in-in...
      LZ1RAO

      Коментар


      • От: Дефилето Ендуро Тийм

        Карач, карач... ама му липсва тактика. ВЪв всяка серия искаше все пръв да бъде, даваше газ на убиване, потроши мотора и ..."спечели първа награда" за най-много и зрелищни падания...И на финалната серия водеше на влизане във втората обиколка, но на любимите му тракторни гуми направи ефектно салто и ...отиде последен.
        Днес аз ще карам, а той ще ближе рани.

        http://www.offroad-bulgaria.com/show...16#post1175916

        http://www.offroad-bulgaria.com/show...86#post1175986
        http://www.offroad-bulgaria.com/show...95#post1176095
        http://www.offroad-bulgaria.com/show...00#post1176100
        Mitsubishi L200 DobbleCab

        KTM XC 450 RW 2009
        KTM 350 SX 2011

        Коментар


        • От: Дефилето Ендуро Тийм

          Това е темата до Априлци...

          http://www.offroad-bulgaria.com/show...B5%D1%82%D0%B5.
          Mitsubishi L200 DobbleCab

          KTM XC 450 RW 2009
          KTM 350 SX 2011

          Коментар


          • От: Дефилето Ендуро Тийм

            Първоначално публикуван от miki64 Преглед на мнение
            Карач, карач... ама му липсва тактика. ВЪв всяка серия искаше все пръв да бъде, даваше газ на убиване, потроши мотора и ..."спечели първа награда" за най-много и зрелищни падания...И на финалната серия водеше на влизане във втората обиколка, но на любимите му тракторни гуми направи ефектно салто и ...отиде последен.
            Днес аз ще карам, а той ще ближе рани.

            http://www.offroad-bulgaria.com/show...16#post1175916

            http://www.offroad-bulgaria.com/show...86#post1175986
            http://www.offroad-bulgaria.com/show...95#post1176095
            http://www.offroad-bulgaria.com/show...00#post1176100
            Еми и това се случва!
            Но е безспорен факт, че има талант!
            Просто психиката трябва да подсили (да е непукис ) и ще ги мачка подред.
            WR400-in-in-in...
            LZ1RAO

            Коментар


            • От: Дефилето Ендуро Тийм

              Ще направя едно кратко представяне на вчерашното каране, в което участници бяхме: Аз, Ади, Милко, Батко Пепи, Марти, Пепи Машината... карахме основно по пътеки и манастири
              Карам по същество... сутринта времето беше за чудо и приказ, но малко след обяд стана... повече от приказ , с две думи - яко гадно! Дъжд, кал и гуми за магла, това е всичко, с което разполагахме.
              Срещата се състоя 10:00, пред Милко. Потеглихме посока Томсан, през церецелските била, първата цел беше бензиностанция. Но преди нея, Лъки Дани (аз) пак спуках гума... През това време другите бедстваха наоколо и папаха ягоди.







              Батко Пепи, номер 1 в правенето на гуми... респект!




              Ето ги и ягодарите.




              На спускане към Томсан, аз запалих новите задни накладки от 15 лв.. , а на Милко му кипна спирачната течност пак на задния апарат...
              Спуснахме при бензиностанцията, заредихме бензин и потеглихме към Осеновлаг за да сгреем гърлата с по една топла супичка. Да обаче батко Пепи ни прекара през супер добра пътека, която обезателно ме пречупи, добре че беше помощта на Милко, Марти се отказа и се върна! Времето беше дъждовно и не съм снимал, затова и снимковия материал този път е доста посен.
              Ето снимки направо от "щраусите". Сервитьорките, като видяха батко Пепи полудяха... Ето го и него...







              Докато хапвахме, тенефончето ми звънна и батко Спас ни покани на БАНИЦА!!! Веднага поискахме сметката и дадохме една равна газчица към Огоя. Минахме през Лескова и по добре познатата ни пътека, на която зимата бедствахме много народ, в много сняг. На тази пътека винаги се появяват разни трудности, този път - огромно дърбо на пътя. Него го имаше и предишния път, но тогава можеше да се заобиколи отгоре, сега беше почти невъзможно, казвам почти защото Машината с новото моторче и новата гума прехвръкна отгоре му и замина. Обаче, Милко извади триончето и каза, "Ще го режем!" докато аз крепя моторите и снимам, батко Пепи и Милко се редуваха над дървото.



              После се задеде Машината и като видя бойната задача, се включи да помага.







              И накрая.... победа!








              Валеше през цялото време, станахме вир вода... но какво пък, баницата си заслужаваше! Ако не се лъжа към 16:00 бяхме при Спас. Както винаги, той и баща му ни посрешнаха супер добре!







              Беше много вкусно, чак ме хвана яд, че ядох шкембе на Осеновлаг







              След като отново хапнахме добре, дойде време да изгорим калориите. Батко Пепи подбра добро маршрутче, което от Огоя ни закара право на Буковския път.
              Малко преди да слезнем в Батулия, батко Пепи забеляза една пътека вдясно и каза, че задължително трябва да я избедстваме. Това което никога не си бях преставял е че, както си караме ще се озовем в Батулииския манастир ... просто няма такъв гаф! Незнам за късмет ли беше или не, но в него нямаше никой!
              Това е малкото разстояние до портичката през, което трябваше да прекараме всеки мотор, след него няколко стръмни съпала и право пред параклисчето.













              Продължихме към Нови Искър, дъждът също продължи... живи и здрави се прибрахме по домовете си, доволни, но много мокри!

              П.П. Съжалявам за качеството на снимките, но в такива метереологични условия, с такава техника, трудно се получават добри снимки!
              KTM Fen

              Коментар


              • От: Дефилето Ендуро Тийм

                Браво на Дани за снимките браво и на пичовете никой не се отказа в този дъжд.Другият път повече и дано времето е с нас.
                0878424143
                0887424150

                Коментар


                • От: Дефилето Ендуро Тийм

                  Евала на групата!
                  Надявам се следващия път и аз да се включа.
                  Поздрави.
                  WR400-in-in-in...
                  LZ1RAO

                  Коментар


                  • От: Дефилето Ендуро Тийм

                    Първоначално публикуван от Daniel Gyorev Преглед на мнение

                    Ето снимки направо от "щраусите". Сервитьорките, като видяха батко Пепи полудяха... Ето го и него...

                    Ще полудеят та я....като спукат гума кой мислиш все я лепи - бате Пепи

                    Иначе добро бедстване сте спретнали.
                    Ако няма къде да отидеш, ела на себе си!

                    Коментар


                    • От: Дефилето Ендуро Тийм

                      Миналата събота гостувахме на Банско и въпреки ужасната жега решихме да отметнем деня с едно карене в Пирин, между Банско и Добринище.
                      Забравихме си ГПС-а и общо взето карахме напосоки, най-вече т.н. от Гълъбин "фри-райд"...
                      Поради състава на групата - снимки има само на Ади...
                      Първото пробиване нагоре...някъде...и аз не знам къде...


                      НЕ ми стигнаха 10-на метра и Ади се зае и КТМ-а...


                      И той завтори от място докъдето бях стигнал...Една от причините е, че караме с гуми за "абсолютна мъгла"...


                      Вторият опит...








                      След това аз го дръпнах и гледах отгоре...








                      След яко дране през един хребет най-неочаквано пред нас се отвори тази полянка...






                      Вдясно от тази идилия открихме пътечка...




                      Следата показва откъде сме дошли.






                      Стигнахме до тук...




                      Неизвестно защо по околните мури бяха навързани най-различни неща...


                      Диаметъра на този бор е близо метър...




                      Междувременно по главата на Ади и около нея бръмчаха хиляди мухи!!!


                      Същата участ беше сполетяла и новите ми ръкавици....




                      Обратно...


                      Що смола остана по ламарините на моторите...




                      След време попаднахме на това...






                      А после попаднахме на това сечище...




                      Умрели от жажда, най-накрая "скочихме" върху рибарника...


                      ПОсле пак забихме нанякъде, пак нагоре...




                      Героя, малко уморен и с ударен крак лежи в изнемога...


                      После решихме да се прибираме по миналогодишното трасе и тук-там се заиграхме...














                      Това е.
                      Умряхме от жега и се прибрахме рано-рано...
                      Mitsubishi L200 DobbleCab

                      KTM XC 450 RW 2009
                      KTM 350 SX 2011

                      Коментар


                      • От: Дефилето Ендуро Тийм

                        Евала за репортажа! Аз дори не си и помислих за каране в тая жега!
                        WR400-in-in-in...
                        LZ1RAO

                        Коментар


                        • От: Дефилето Ендуро Тийм

                          Имах си хас да караш в тая жега та ти не се обаждаш даже камоли да караш. Аре стягай се да караме като ми мине след 2-3 седмици.



                          пп. Майтапя се Раденце да не се обидиш.
                          0878424143
                          0887424150

                          Коментар


                          • От: Дефилето Ендуро Тийм

                            Първоначално публикуван от BATKO PEPI WR Преглед на мнение
                            Имах си хас да караш в тая жега та ти не се обаждаш даже камоли да караш. Аре стягай се да караме като ми мине след 2-3 седмици.



                            пп. Майтапя се Раденце да не се обидиш.
                            Ти ме застреля с пистолеД от упор!
                            Неразбирам, какво искаш да кажеш. А какво се е случило, че трябва да ти мине, да не си пострадал?
                            Последно редактирано от anubis; 17-06-10, 14:23.
                            WR400-in-in-in...
                            LZ1RAO

                            Коментар


                            • От: Дефилето Ендуро Тийм

                              Малко снимки от участието на ДЕТ в ІІІ-я кръг на РШЕ в Добринище.
                              Пешо "Машината" прави последен преглед на мотора преди старта в неделя.


                              Поствам снимки, които ги няма тук:
                              http://www.offroad-bulgaria.com/show...22#post1214622







                              Mitsubishi L200 DobbleCab

                              KTM XC 450 RW 2009
                              KTM 350 SX 2011

                              Коментар


                              • От: Дефилето Ендуро Тийм

                                Браво на Ади и на "Машинката"
                                Пия вино само по два повода: когато за вечеря има дивеч и когато няма.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X