Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Дефилето Ендуро Тийм

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Дефилето Ендуро Тийм

    Вчера беше много приятно време за каране, като изключим дъжда който ни валя накрая
    Тръгване както винаги от дървото на бахчата. Снимки от самото тръгване няма, много даваха зор и нямаше как да се снима. Като цяло си няма и много снимки защото почти не се е спирало.Това е първото спиране за почивка.

    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC00789.jpg
Прегледи:1
Размер:244.0 КБ
ID:5486194Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC00790.jpg
Прегледи:1
Размер:295.4 КБ
ID:5486195Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC00791.jpg
Прегледи:1
Размер:167.0 КБ
ID:5486196Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC00794.jpg
Прегледи:1
Размер:241.8 КБ
ID:5486198Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC00795.jpg
Прегледи:1
Размер:285.7 КБ
ID:5486197
    Това е първото място на което спрях да снимам клип. Не знам как се получи, но от 4-ри в групата изведнъж се оказах 2-ри


    На тази пътека предният път имах проблем с храстите..... все ме дърпаха нанякъде Този път всичко беше разчистено.
    Мето се завря някъде настрани, опита да мине от друго място, но разбра, че няма да стане и си се върна отново на пътеката.


    Тук вече не знам къде сме, спрях да снимам защото някои имаха затруднение в качването.


    Понеже веднъж не се зачита и се наложи да доказвам на лешпера, че не съм излязъл по случайност Ама той лешпера вече си е слаб, преди малко си призна, че вчера се е спичал на няколко пъти по пътеките, като почна да го удрям с предната гума по гърба и се притеснява

    Има още снимки и няколко други клипа, но ще ги кача по късно.
    EXC TPI 2019

    Коментар


    • От: Дефилето Ендуро Тийм

      Облачно с приятни температури.... само за каране. Групата беше от трима и темпото беше добро. Тръгване от Нови Искър посока Бухово. Първото спиране беше в Сеславци на някакъв малък сипей.

      Балабан си го качваше без никакъв проблем, но той все пак го е качвал и друг път. Бобката изгасна точно на върха и се наложи да се спуска бавно и изморително.

      Това съм аз с новата камера. Понеже я монтирах на бързо и е малко надолу а и нещо много шуми от каишките и всичко останало с което беше прикрепена към козирката
      След това отидохме на големия сипей, от страни не изглежда нещо особено, но като се спуснахме долу и от там се вижда по друг начин. Понеже Балабан все си твърди, че 250 не може да го качи а и си го е шубе и т.н. не искаше да опитва. Бобката и той стоеше настрани и само го гледаше Казах, че отивам да видя по отблизо за какво става на въпрос и тръгнах съвсем леко на 2-ра. Точно преди да стигна до самия сипей и реших да се кача малко нагоре, да видя как ще се обръща и слиза надолу. На 2-ра му навих газта и без никакъв проблем стигнах до там където се качи и Балабан лешпера. Не усетих загуба на мощност и каквото и да било. Всеки твърди, че 250 нямало сила не мога да си обясня защо пък да няма сила и да не може да го качи. На клипа се качват Бобката с 426 и Балабан с 250. Нито един от тримата няма за цел да се качва до край а просто да усетим какво е нагоре и после надолу.

      След сипеите се насочихме към Бухово, идеята беше да опитаме един друг сипей, но започна да пръска и се наложи да бягаме от дъжда. тръгнахме към Ябланица и по едно време гледаме Мишо 69...... Дедо скъсал вентила на задната и се започна ремонт под едно дърво на сушина. Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC00889.jpg
Прегледи:1
Размер:228.6 КБ
ID:5491242
      Докато Дедо лепеше гумата всички останали бяха насядали по земята, не след дълго започнаха да полягат
      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC00884.jpg
Прегледи:1
Размер:307.4 КБ
ID:5491243Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC00886.jpg
Прегледи:1
Размер:289.7 КБ
ID:5491244Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC00885.jpg
Прегледи:1
Размер:244.2 КБ
ID:5491245
      Моторите също почиваха. Дедо почти беше готов и нашата група реши, че е време да тръгва.

      Това е над Тихов Дол. Засега само това съм качил, останалите клипове ще се наложи да ги намаля малко като размер, много са големи и от тубата ще ми се карат
      EXC TPI 2019

      Коментар


      • От: Дефилето Ендуро Тийм

        Това е от миналата седмица. Повозихме се няколко часа над с. Кътина.
        Гледайте клиповете HD. Иначе качеството е лошо.





        Последно редактирано от chavetoo; 01-12-13, 08:08.
        EXC TPI 2019

        Коментар


        • От: Дефилето Ендуро Тийм




          EXC TPI 2019

          Коментар


          • От: Дефилето Ендуро Тийм

            От доста време не съм качвал клипове и снимки. Снимките намаляха нещо ама някои хора като тръгнат и не спират, д..@ и карането
            Ще кача няколко клипа без коментар, то няма и какво да се коментира.





            EXC TPI 2019

            Коментар


            • От: Дефилето Ендуро Тийм

              Нови Искър-Томпсън-Своге-Нови Искър


              EXC TPI 2019

              Коментар


              • От: Дефилето Ендуро Тийм

                Вашия приятел Бобката от клиповете ни е гостенин на село в момента
                YAMAHA WR450F

                Коментар


                • От: Дефилето Ендуро Тийм

                  Последно време се е отдал на риболов и алкохол, още малко ще го почакаме и ще го пляскаме по врата
                  EXC TPI 2019

                  Коментар


                  • От: Дефилето Ендуро Тийм

                    Малко да раздвижа темата, много е много замряла.
                    EXC TPI 2019

                    Коментар


                    • От: Дефилето Ендуро Тийм

                      Това баирче много зор бре Доста стръмно към края горе.
                      YAMAHA WR450F

                      Коментар


                      • От: Дефилето Ендуро Тийм

                        То си е стръмно от долу, но горе се налага да кривнеш между две дървета и губиш скорост.
                        EXC TPI 2019

                        Коментар


                        • От: Дефилето Ендуро Тийм

                          Малко раздвижване на темата.
                          EXC TPI 2019

                          Коментар


                          • От: Дефилето Ендуро Тийм

                            Съвсем случайно намерихме едно яко сипейче малко преди Владо Тричков. Вчера утрепахме няколко часа докато се пробие догоре.
                            Този клип е от мен.

                            А тези са от Данко.




                            EXC TPI 2019

                            Коментар


                            • От: Дефилето Ендуро Тийм






                              EXC TPI 2019

                              Коментар


                              • От: Дефилето Ендуро Тийм


                                EXC TPI 2019

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X