Обява

Свий
Няма добавени обяви.

OFFRoad Варна - крайморски уговорки

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: OFFRoad Варна - крайморски уговорки

    На Чефчо дървото остана непокътнато. Никой не го уцели.

    NA 4ef4o darvoto ostana nepokatnato nikoy ne go utzeli
    Последно редактирано от VaHk0_; 26-04-12, 02:13.

    Коментар


    • От: OFFRoad Варна - крайморски уговорки

      Опаа поздрави от Мексико. Интернета е малко смотан тука.

      Гледам че и Владо е във Варна. Караите караите сега докато няма много цваики, че на есен излизат пак. Тоя хилклаиминг ще го направите като магистрала бе.
      Няма ли някоя нова пътечка да сте открили или направили?
      Иван Маринов
      Suzuki RMX 250 '92 - sold / Yamaha XTZ 750 Super Tenere '91 - sold / KTM EXC 250 2t '06 - sold
      ЕНДУРО ВАРНА

      Коментар


      • От: OFFRoad Варна - крайморски уговорки

        Охооо морски, как е по моретата. Айде докато се върнеш живот и здраве 2т-тата ще са се увеличили поне с още 1 (че съм си харесал едно 300).
        Kawasaki 125KX 1991 -> KTM 520 EXC 2001 -> КТМ 525 SX + SM 2005 -> KTM 200 EXC 2007

        Коментар


        • От: OFFRoad Варна - крайморски уговорки

          За неразбралите варненски моторджий.
          http://www.offroad-bulgaria.com/show...18#post1845218
          След състезанието ще пусна най интересните снимки специално за Ванко.
          __KTM__

          Коментар


          • От: OFFRoad Варна - крайморски уговорки

            Първоначално публикуван от boevski Преглед на мнение
            След състезанието ще пусна най интересните снимки специално за Ванко.
            Ванко вече не се интересува от мотори които не вървят по вода.

            Коментар


            • От: OFFRoad Варна - крайморски уговорки

              Оо Ванко изгледа повече от половината снимки в другата тема. За останалата част, интернета е прекалено бавен да ги чакам да се заредят. Китаиска му работа
              Изглежда съм изпуснал много яко състезание в задния ни двор както се казва, ама дано има и друг път.

              Чефчо и Гошо как ви се стори трасето на вас? Гледам имало е интересни баири, калничко е било после

              Чича Андрей видях публика май на Кауфландската вело алея, помощ го играеше. Браво браво
              Иван Маринов
              Suzuki RMX 250 '92 - sold / Yamaha XTZ 750 Super Tenere '91 - sold / KTM EXC 250 2t '06 - sold
              ЕНДУРО ВАРНА

              Коментар


              • От: OFFRoad Варна - крайморски уговорки

                Трасетата бяха лесни за мотор. Единствено третия ден излизането от кауфланд беше малко кофти заради калта. Иначе времето си каза думата и 2-ри и 3-ти ден беше зверска кал. Абе като цяло емоция и фън.
                Айде ти няма ли да се връщаш, в кой край на света си ?
                Kawasaki 125KX 1991 -> KTM 520 EXC 2001 -> КТМ 525 SX + SM 2005 -> KTM 200 EXC 2007

                Коментар


                • От: OFFRoad Варна - крайморски уговорки

                  Сега Китай, след малко тръгваме за Южна Корея, после пак Китай, Латинска Америка и може би края на август живот и здраве ще им давам зор да се прибирам. Тамън да сваря хубавите есенни карания и малко разходки из Стара планина да направим пак.

                  А за калта, гледах аз некви големи локви, а аз както мразя да се цапам хахах.
                  Иван Маринов
                  Suzuki RMX 250 '92 - sold / Yamaha XTZ 750 Super Tenere '91 - sold / KTM EXC 250 2t '06 - sold
                  ЕНДУРО ВАРНА

                  Коментар


                  • От: OFFRoad Варна - крайморски уговорки

                    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:40.jpg
Прегледи:15
Размер:63.1 КБ
ID:5404789
                    МОТОРА ТРЯБВА ТИ ДА ГО КАРАШ А НЕ ТОЙ ТЕБ 0888984256

                    Коментар


                    • От: OFFRoad Варна - крайморски уговорки

                      Да си вземем значи и по една коза тука Варненска като идваме към Кърнаре
                      Иван Маринов
                      Suzuki RMX 250 '92 - sold / Yamaha XTZ 750 Super Tenere '91 - sold / KTM EXC 250 2t '06 - sold
                      ЕНДУРО ВАРНА

                      Коментар


                      • От: OFFRoad Варна - крайморски уговорки

                        Първоначално публикуван от VaHk0_ Преглед на мнение
                        Да си вземем значи и по една коза тука Варненска като идваме към Кърнаре
                        Само моторите са ви достатъчни
                        МОТОРА ТРЯБВА ТИ ДА ГО КАРАШ А НЕ ТОЙ ТЕБ 0888984256

                        Коментар


                        • От: OFFRoad Варна - крайморски уговорки

                          Тези дни времето беше необичайно добро и част от варненската група покарахме из Стара Планина.
                          Покарахме доста добре и се нагледахме на чудесни панорами и най вече се забавлявахме много.
                          Пускам една малка част от снимковият материал, и се надявам скоро време като се поосвободя да сглобя и видео.
                          Няма да се впускам в много обяснения къде и как са правени снимките, защото не е и толкова важно.
                          Важното е че всички се забавлявахме много, покарахме и няма инциденти, а повярвайте ми имаше доста "усукани" места...
                          Искам да благодаря на всички участвали и се надявам скоро пак да го повторим....

                          Из Енинските пътеки....












                          Армански неволи....


                          Шипка.... Карахме и Армана на фарове...


                          Камъните на Брандауер












                          Крайпътни заигравки




















                          Едно много дълго и интересно изкачване


                          Но гледката от горе е уникална...






                          От тук започва траЯла.....


                          Масов гроб за Ка-Те-еМи.......












                          No comment....
























                          Естествено не може и без малки поражения, но мисля че е в рамките на нормалното....




                          Последно редактирано от Joro_M; 12-10-12, 18:09.

                          Коментар


                          • От: OFFRoad Варна - крайморски уговорки

                            Един въпрос имам аз.Едното момче ако не се лъжа има една "вафла" от преде за фар.Свети ли тая джаджа хубаво.Още ме е яд,че не го помолих вчера да я пусне като ви видях(аз съм оня с траяла ). Много хубаво каране сте си спретнали...като гледам само извращения !!! Супер!
                            Последно редактирано от VaHk0_; 12-10-12, 19:24.
                            Yamaha Dt 125 R > Suzuki DRZ 400 E > Beta Rev 3 "06" > KTM 520 EXC

                            Коментар


                            • От: OFFRoad Варна - крайморски уговорки

                              За тая "вафла" одеве ми казаха че светела на поразия. Ама нека Жорката да напише от първа ръка де, той поне е бил очевидеца. Аз тука изсъхвам само докато им гледам снимките ... ама следващия път и Ванкото ще е там надявам се.
                              Иван Маринов
                              Suzuki RMX 250 '92 - sold / Yamaha XTZ 750 Super Tenere '91 - sold / KTM EXC 250 2t '06 - sold
                              ЕНДУРО ВАРНА

                              Коментар


                              • От: OFFRoad Варна - крайморски уговорки

                                И аз тва съм чувал.За туй питам да потвърди човека А ако дойдеш нема да сбъркаш.Бая изрудщина има тука за покоряване ...няма да останеш разочарован.
                                Yamaha Dt 125 R > Suzuki DRZ 400 E > Beta Rev 3 "06" > KTM 520 EXC

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X