Обява

Свий
Няма добавени обяви.

OFFRoad Варна - крайморски уговорки

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: OFFRoad Варна - крайморски уговорки

    Първоначално публикуван от drink2much Преглед на мнение
    С кеф се посмях
    VaHk0 аз ти казах, че ще ни се смеят, ти не вярваш... Докато не се научим да караме никакви клипчета..
    Има ли мераклии за Събота-Неделя ?

    Коментар


    • От: OFFRoad Варна - крайморски уговорки

      Аз съм мераклия. Дават го добро време за неделя. Може да направим някоя разходка да видим какво е положението из гората.
      Последно редактирано от VaHk0_; 02-02-12, 20:00.
      Иван Маринов
      Suzuki RMX 250 '92 - sold / Yamaha XTZ 750 Super Tenere '91 - sold / KTM EXC 250 2t '06 - sold
      ЕНДУРО ВАРНА

      Коментар


      • От: OFFRoad Варна - крайморски уговорки

        Отивам да източа бензина на Бетата, да се озлоби малко до Неделя..

        Коментар


        • От: OFFRoad Варна - крайморски уговорки

          Източи го да не замръзне, че тя и без това няма да иска да запали сигурно

          Еи вчера 1 час се борех с един бидон с кисело зеле докато си отмъкна една зелка. Лед, лед и само лед.
          Иван Маринов
          Suzuki RMX 250 '92 - sold / Yamaha XTZ 750 Super Tenere '91 - sold / KTM EXC 250 2t '06 - sold
          ЕНДУРО ВАРНА

          Коментар


          • От: OFFRoad Варна - крайморски уговорки

            Моето прасе запали при -14 от веднага.
            ...TO THE LAST BREATH...ОФРОУД РАЛИ ''ЧЕРНО МОРЕ 2018''- 15 ГОДИНИ ЗАЕДНО

            Коментар


            • От: OFFRoad Варна - крайморски уговорки

              Утре 10ч. ли ще е родеото?

              Коментар


              • От: OFFRoad Варна - крайморски уговорки

                Ванко пак си намери някаква работа. Нещо си прихванал от батити Андрей.???????

                Коментар


                • От: OFFRoad Варна - крайморски уговорки

                  Замислям някои ниско бюджетен мотор ама ще видим как ще се развият неща
                  Aprilia RX 125=>KTM EXC 200=>VW Golf Mk3 TDI...
                  Gas Gas EC 200

                  Коментар


                  • От: OFFRoad Варна - крайморски уговорки

                    Миро партииката ми като го няма и няма на кой да бутам мотора. Не че нямаше да трябва и грозните ви априлии и малки бети да бутаме де. Едното много силно, другото не може да откИне. То и както разбрах не сте стигнали кой знае колко далеч от мястото на тръгване така че май не съм изпуснал много. Тая събота и неделя живот и здраве и ако времето дава, да вземем да направим някой по качествен алаи на някъде искате ли? На юг не ви ли се кара към шкорпиловци?

                    Къде се покри Миро? Чича Андрей е скиорче-кебабчия, като кученце трябва да го примамваме със салами и пържолки него, ама и аз нямам нищо против такива културни мероприятия де. Допадат ми.
                    Иван Маринов
                    Suzuki RMX 250 '92 - sold / Yamaha XTZ 750 Super Tenere '91 - sold / KTM EXC 250 2t '06 - sold
                    ЕНДУРО ВАРНА

                    Коментар


                    • От: OFFRoad Варна - крайморски уговорки

                      Първоначално публикуван от VaHk0_ Преглед на мнение
                      Не че нямаше да трябва и грозните ви априлии и малки бети да бутаме де
                      Единственото грозно нещо в Априлията е нейният разход , а че Бетите са малки......., не знам какво имаш в предвид на килограми или на години че са малки в сравнение със стария КТМ

                      Първоначално публикуван от VaHk0_ Преглед на мнение
                      да вземем да направим някой по качествен алаи на някъде искате ли?
                      Ми може, ама имай в предвид, че ще те изрежем от клипчето после. Да не се излагаш с нашите смешни мотори.

                      Коментар


                      • От: OFFRoad Варна - крайморски уговорки

                        В гората от с.Старо Оряхово до с.Шкорпиловци този уикенд беше голямо мазало, карането там беше невъзможно.В събота направих опит в с.Ново Оряхово и резултатът от 40минути каране беше около 20 пъти вдигане и палене на мотора и 1/3 изгорено гориво от резервоара.
                        Това баирче зад мен най-много ме измъчи
                        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_2060.jpg
Прегледи:3
Размер:157.1 КБ
ID:5345661

                        Коментар


                        • От: OFFRoad Варна - крайморски уговорки

                          Ще ми снимате ... пушека тогава. С мръсната цвайка ще ви вмириша целите.

                          Малки са бетинките. От яслата тамън излизат 2-3 годишни. Ех друго си беше едно време с дъртото Сузуки РМХ, наборче почти ми беше. Не знам виждали ли сте го в действие скоро.
                          Иван Маринов
                          Suzuki RMX 250 '92 - sold / Yamaha XTZ 750 Super Tenere '91 - sold / KTM EXC 250 2t '06 - sold
                          ЕНДУРО ВАРНА

                          Коментар


                          • От: OFFRoad Варна - крайморски уговорки

                            Хахахах това съзуки живо ли е бре?Голяма бегуна беше едно време
                            Aprilia RX 125=>KTM EXC 200=>VW Golf Mk3 TDI...
                            Gas Gas EC 200

                            Коментар


                            • От: OFFRoad Варна - крайморски уговорки

                              Абе като посвикне човек, почва да му става готино и в калта и снега. Малко е мизерно обаче като почнат да се потят очилата и стават фалове.

                              Сузукито, не само че е живо, ами много бяга. Още повече бяга сега ... в ръцете на Данчо. То вече се и продава де, че трябва някой портокал да го замени и него. С нови гуми и верига и зъбчатки е.
                              Иван Маринов
                              Suzuki RMX 250 '92 - sold / Yamaha XTZ 750 Super Tenere '91 - sold / KTM EXC 250 2t '06 - sold
                              ЕНДУРО ВАРНА

                              Коментар


                              • От: OFFRoad Варна - крайморски уговорки

                                Днес покарах, но с джипката над телевизионната кула. Голяма красота и студ. Всичко е обледенено и замръзнало. Как ли ще се държи моторетката по замръзналите 20 см колвози. Много коловози. Всичко е било явно раздрано от камиони в мекото и коловози по пътя има ... Абе като тетрадката на диригента на някоя опера, но от по- дългите.
                                ...TO THE LAST BREATH...ОФРОУД РАЛИ ''ЧЕРНО МОРЕ 2018''- 15 ГОДИНИ ЗАЕДНО

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X