Обява

Свий
Няма добавени обяви.

OFFRoad Варна - крайморски уговорки

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    До: Варна, морето ...

    Първоначално публикуван от VaHk0_ Преглед на мнение
    Какво му е на Кавито?Буталце ли иска или е от карбуратора проблема?Той адаша да стяга неговата Кава, че като оправя моя ще го предизвикам на чертата да застенем.С хондата му имаше битка, сега да видим със зеленото ще има ли?Чефо и той да готви КЛХа.Да му говори благи думи.

    4ef4o колко му е резервоара на твоя?Моя преди минаваше 150тина км с един резервоар, сега почна по-малко да минава - явно повече газ му давам.Макар, че то и не беше както трябва мотора.Сега много големи надежди имам.
    Резервоара е 9л с 1л резерва.По принцип 100-тина км си ги минавам ,ама явно доста ми е разбутан карбуратора.А относно маршрута ,в движение се решава и се получава винаги много яко.Той Ванко има карта на района в главата ,така че няма проблеми.За мен посоката няма никакво значение ,стига да не се кара по пътищата ,че без регистрация е кофти.
    Kawasaki 125KX 1991 -> KTM 520 EXC 2001 -> КТМ 525 SX + SM 2005 -> KTM 200 EXC 2007

    Коментар


    • #32
      До: Варна, морето ...

      ООО то ся в с.Кранево какво е яко!Преди няколко седмици се заиграх тамНаправо разорах плажната ивица на едно място и готиното е,че няма чадъри.

      ПП:и тогава згазих за първи път една мастия Направо я скърших на две и продължих да си ора
      Aprilia RX 125=>KTM EXC 200=>VW Golf Mk3 TDI...
      Gas Gas EC 200

      Коментар


      • #33
        До: Варна, морето ...

        Срещата вече се провежда тук: http://www.bgmaps.com/print.asp?sid=...a4324eae759559
        поради обективни причини - не всички са с регистрации и всички избягват каране по асфалт.
        Любо, идвай че скоро не сме карали заедно.

        Коментар


        • #34
          До: Варна, морето ...

          Това кръгче нищо не ми говори!! Я пояснете като за човек с малко IQ.
          http://forum-lines.ru/rez/ab75176.gif

          Коментар


          • #35
            До: Варна, морето ...

            "Кокарджата" говори ли ти нещо. Там където свършва ул. Подвис,
            пресичаш околовръстното и продължаваш направо по черен път между къщи. След около 150 м. в дясно ще видиш широко място с две огромни дървета и чешма . Там е чакалъка.

            Коментар


            • #36
              До: Варна, морето ...

              Това днес не беше ОФроуд. Това си беше чист ОХроуд. Претрепах се като мъстия. ОООООХ... Отнесох паркираната 125-ица на адаша на пълна газ, като прани гащи. Даже не си промених траекторията. Бях като 300 килограмово гюле. И двата мотора са със строшени калници и маски. Адаш, ще ти купя нов калник и маска. Сори! Понеже съм шматка забравих да си стегна ботушите и съответно глезена малко пострада. Имам огромен хематом на левия пищял. Сритал съм мотора на адаша със страшна сила. Травмата е станала през ботуша и протектора. Баси!?! Иван ме закара в спешното и ми правиха снимка. Счупено няма. Мерси Ивански за помощта. Сега си правя компреси с лед и си стоя в къщи. В началото помислих, че съм си строшил и двата крака. Много болеше, но после мина и се изправих. Десния си е ок, обаче левия... Като се прибрах и свалих ботуша хематома се наля с кръв и се поду пред очите ми буквално за броени секунди. Отиде ми по дяволите карането.

              П.П. КЛХ-а е адски тежък, когато падне върху теб. Повярвайте ми.
              П.П.2 И не минавайте препятсвие от автомобилни гуми, когато отсреща има паркирани мотори.
              Последно редактирано от SAMURAI; 20-12-08, 17:59.
              "Всеки струг - танк! Всеки шлосер - войн! Всеки детайл - бомба в лицето на империализма!"

              Коментар


              • #37
                До: Варна, морето ...

                Лелее лоша работа Чефо, лоша.Как стана това бе?Тцтц много хора пострадахте тая година.Дано догодина да сте без инциденти ( и не само вие де).
                Иван Маринов
                Suzuki RMX 250 '92 - sold / Yamaha XTZ 750 Super Tenere '91 - sold / KTM EXC 250 2t '06 - sold
                ЕНДУРО ВАРНА

                Коментар


                • #38
                  До: Варна, морето ...

                  Днеска си беше велико...некаране.
                  Понеже тръгнахме късно и нямахме време за навъртане на километри(пък и аз не ги обичам), реших да вкарам групата на любимите ми места - дерета с храсти, дървета и трънаци. Доста хора са се отказали да карат с мен след такива завирания.
                  Понеже Чефо с КЛХ-а комплект наближават 300 кила, реших да го използвам за жив таран Пуснах го напред да разчиства пътя. Горките храсти - където мине Чефо не остава здрав клон.
                  По някое време клоните станаха прекалено гъсти, за да се навира цялата група, затова ги спрях. Но Чефо си беше напред и разчистваше пътя, вече ще му викам Чефо Тарана Слязох до него и какво да видя: изведнъж свършват клоните - започва пропаст и някъде далече надолу продължава храсталака. А Чефо най-невъзмутимо "полива" отгоре....

                  Отивам на кръчма по-късно ще довърша

                  Коментар


                  • #39
                    До: Варна, морето ...

                    Хм на моменти се радвам, че мотора ми е разглобен още
                    [FONT=Arial Black][SIZE=4][COLOR=Red]ЕНДУРО ВАРНА[/COLOR][/SIZE][/FONT]

                    Коментар


                    • #40
                      До: Варна, морето ...

                      Определено имаше емоции днес Важното е ,че няма сериозно пострадали.Другата седмица пак ,ако времето позволява.
                      Kawasaki 125KX 1991 -> KTM 520 EXC 2001 -> КТМ 525 SX + SM 2005 -> KTM 200 EXC 2007

                      Коментар


                      • #41
                        До: Варна, морето ...

                        Продължението:
                        Като няма накъде та наобратно. Много зор видяха колегите с 125-ците да минат клоните нагоре. Дават малко газ, няма вътък и умира. А работата била, че като дадат повече газ става много мощен и хвърля къчове за страх. А аз нали съм си безстрашен, със цЕлата газ и изхвърчах на равното като коркова тапа. След малко всички бяхме горе. Сега накъде? Мислихме дълго, цели 10 сек. и поехме към една купчина стари автомобилни гуми. Много приятни за прескачане. Редим си ги на купчинки, а като минем през тях и те ни гонят Минахме адаша, аз. Оставих си мотора и отивам да пренареждам гумите. Идва ред на Чефо-Тарана. В този момент мотора ми пада от степенка без да съм му разрешил. Отивам да го вдигам и Чефо се засилва. Пита ме как да мине и аз му казах преди гумите да даде газ и да се дръпне назад, за да олекоти предницата. Речено-сторено. Дава газ и....не я връща. Аз в този момент си изправям мотора. Добре че усетих че ще има екшън, та се обърнах да гледам. Чефо след като мина гумите с доста голяма скорост, продължи да дава цЕлата газ, азгуби управлението, мина през горкото КДХ-че 125 на адаша си и се сгромоляса на земята.
                        Чудех се да се смея ли или да се притека на помощ. Всички му се притекоха на помощ, вдигнаха му мотора. Тюфкане около 5 мин. и двамата с него потеглихме към града да си оставим моторите и да го заведа на лекар. Какво се случи там, той го каза, скоро ще се похвали че му спадна надутото и изпи n-бири по повода

                        П.П. А на Мария ще кажа: какви деца ще зарибяваш за спорта, недей. Ужасен спорт е - караш, потиш се, мориш се, падаш, боли, после трябва да се пие бира. По-добре им го спести, заведи ги във форума за плетки

                        П.П.2:
                        Първоначално публикуван от lancerpor Преглед на мнение
                        Хм на моменти се радвам, че мотора ми е разглобен още
                        Страхливец

                        Коментар


                        • #42
                          До: Варна, морето ...

                          Честно да ти кажа и аз не разбрах какво и как се случи. Всичко стана толкова бързо, но щом така твърдиш приемам, че така е било. Отока наистина спадна от ледените компреси и сега е леко подуто и мораво на цвят. Почти не куцам вече. Само от време на време. Ще се опитам за коледа да съм на линия. Ще карам с вас пък ако трябва и по леко. Утре отивам да си оправя мотора, че не мога да трая строшена машина. (ако ми е добре крака де) Чефо тарана значи а? Ти знаеш ли че на косъм се спрях да не продължа и да сляза в пропастта? Мислих, мислих и аха да потегля и взех, че реших да те изчакам. Казах си, абе може да не е тук пътя и после няма да мога да извадя мотора от там. Добре постъпих май. В дерето наистина беше яко. А на гумите беше направо разбиващо. Разбирайте го буквално. МУАХАХАХАХА

                          П.П. Другия път като ми кажеш да давам газ уточни дали да я пускам после. Нали знаеш, че сляпо ти се доверявам и правя точно каквото кажеш. Ами ти това каза. Дай яко газ и задника назад. Ами готово бе. Колко му е да дам всичката газ?
                          Последно редактирано от SAMURAI; 20-12-08, 23:57.
                          "Всеки струг - танк! Всеки шлосер - войн! Всеки детайл - бомба в лицето на империализма!"

                          Коментар


                          • #43
                            До: Варна, морето ...

                            Какво става ве ендуристи никой ли не кара и никой нищо не пише.Аз вчера покарах тука по нашите баири ии доста трудничко ми беше - при15 - 20 см. сняг но е много готино.Задната ми гума е кросова и много ми занася настрани не знам така ли трябва да бъде.
                            Между другото щом не карате моторите идвайте на ски и сноуборд може -кой каквото има.Днеска имаше доста от Варна но се развалил нещо влека.Ако се интересува някой мога да ви дам информация дали ще работи утре.ЗАПОВЯДАЙТЕ Може да звъните и на този номер *0889547920* Милко Чао за сега...

                            Коментар


                            • #44
                              До: Варна, морето ...

                              Здравеите,ако някои иска да покара с 2 джуниара в окръг Гр.Вълчи Дол да драска в тази тема,Атв също приемаме.Аиде че пролетта доиде.

                              Коментар


                              • #45
                                До: Варна, морето ...

                                Разобличи всички значи . Ама някои хора не пропускат да покарат всеки свободен ден, браво така трябва да е!
                                Неделя съм на пистата, ако не друго поне ще поснимам, надявам се да се видим с повечето народ .

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X