Обява

Свий
Няма добавени обяви.

OFFRoad Варна - крайморски уговорки

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: OFFRoad Варна - крайморски уговорки

    Първоначално публикуван от VaHk0_ Преглед на мнение
    Жорката е вдигнал нивото на "снимките" значително. Жоре след години за сватбата ти ще си ми фотографа! После ще ме добавиш само на снимките и мене.
    Ванко, Жорката може и сега да те изтипоса на снимка с булка . Ще си ми интересен с костюм и папионка
    Диян Димитров

    Коментар


    • От: OFFRoad Варна - крайморски уговорки

      Първоначално публикуван от Joro_M Преглед на мнение
      Тренировка за "Six Days Crazy Job-2013"

      Снимката е Яка......напомня ми за....сетих се опълченците на Шипка
      Не е важно какво караш, а как го караш !

      Коментар


      • От: OFFRoad Варна - крайморски уговорки

        Първоначално публикуван от ИВАН - ЕТРОПОЛЕ Преглед на мнение
        Снимката е Яка......напомня ми за....сетих се опълченците на Шипка
        "Всяко дърво меч е, всякой камък - бомба,
        всяко нещо - удар, всяка душа - плам.
        Камъне и дървье изчезнаха там."

        Само дето ние сме в трагикомичната версия..

        Коментар


        • От: OFFRoad Варна - крайморски уговорки

          Първоначално публикуван от Joro_M Преглед на мнение
          "Всяко дърво меч е, всякой камък - бомба,
          всяко нещо - удар, всяка душа - плам.
          Камъне и дървье изчезнаха там."

          Само дето ние сме в трагикомичната версия..

          МОТОРА ТРЯБВА ТИ ДА ГО КАРАШ А НЕ ТОЙ ТЕБ 0888984256

          Коментар


          • От: OFFRoad Варна - крайморски уговорки

            Утре (неделя) 9:00 на входа на кауфланд (бетоненото мостче ). Присъствието задължително
            Kawasaki 125KX 1991 -> KTM 520 EXC 2001 -> КТМ 525 SX + SM 2005 -> KTM 200 EXC 2007

            Коментар


            • От: OFFRoad Варна - крайморски уговорки

              9 часа. Вие господа сте идиоти.
              В колко си лягате в събота бе?
              ...TO THE LAST BREATH...ОФРОУД РАЛИ ''ЧЕРНО МОРЕ 2018''- 15 ГОДИНИ ЗАЕДНО

              Коментар


              • От: OFFRoad Варна - крайморски уговорки

                Ами някой пичове още не сме си легнали май ... и поне в следващите 40мин няма да легнем. Малко беше чалгата тая вечер! Ама утре ще гледаме да сме на линия ... ако ли не най-късно в 1000 по телефоните ще си звъним ... ако и това не стане, около обяд ни търсете по Кабакум по плажа. Това е изключение от обичая. Обикновенно мидарстваме между Черноморец и Паша Дере.
                Иван Маринов
                Suzuki RMX 250 '92 - sold / Yamaha XTZ 750 Super Tenere '91 - sold / KTM EXC 250 2t '06 - sold
                ЕНДУРО ВАРНА

                Коментар


                • От: OFFRoad Варна - крайморски уговорки

                  Първоначално публикуван от ПЛАМЕН ТЕНЕВ Преглед на мнение
                  9 часа. Вие господа сте идиоти.
                  В колко си лягате в събота бе?
                  Ох то проблема е, че не си лягаме в събота. С малко дете съм и винаги си лягам след полунощ и сънят след това пак не е гарантиран. Но твърде много обичам да карам за да си намирам оправдания за да не карам.
                  И без това често съм извън страната и имам и служебни ангажименти , които ми провалят каранията.
                  Ако ти се кара , звънкай като си готов ще се пресрещнем някъде
                  Kawasaki 125KX 1991 -> KTM 520 EXC 2001 -> КТМ 525 SX + SM 2005 -> KTM 200 EXC 2007

                  Коментар


                  • От: OFFRoad Варна - крайморски уговорки

                    Момчета , Здравейте ,
                    от скоро съм с мотор във Варна и ми трябва задна гума за КТМ ЕХС 18-ка , някакви предложения ... Обиколих Варна и не намирам нищо помагайте

                    Коментар


                    • От: OFFRoad Варна - крайморски уговорки

                      Crazy fox, Диана, Мотобум, Веско вулканизатора. Ти къде ги търсиш тия гуми
                      Kawasaki 125KX 1991 -> KTM 520 EXC 2001 -> КТМ 525 SX + SM 2005 -> KTM 200 EXC 2007

                      Коментар


                      • От: OFFRoad Варна - крайморски уговорки

                        Първоначално публикуван от 4ef4o Преглед на мнение
                        Crazy fox, Диана, Мотобум, Веско вулканизатора. Ти къде ги търсиш тия гуми
                        Човека търси за КТМ ЕХС там има само за ямаха ВР
                        МОТОРА ТРЯБВА ТИ ДА ГО КАРАШ А НЕ ТОЙ ТЕБ 0888984256

                        Коментар


                        • От: OFFRoad Варна - крайморски уговорки

                          Напишете нещо за екшъна, който предстои в събота.
                          ...TO THE LAST BREATH...ОФРОУД РАЛИ ''ЧЕРНО МОРЕ 2018''- 15 ГОДИНИ ЗАЕДНО

                          Коментар


                          • От: OFFRoad Варна - крайморски уговорки

                            Първоначално публикуван от ПЛАМЕН ТЕНЕВ Преглед на мнение
                            Напишете нещо за екшъна, който предстои в събота.
                            Екшъна май ще е от четвъртък вечерта до събота.Предполагам за Бреслау Балкан 2013 питаш.Аз гледам от сайта им.И през нашият град ще минават.Пише че петък и събота са около Шкорпиловци.

                            Коментар


                            • От: OFFRoad Варна - крайморски уговорки

                              Първоначално публикуван от D.Danov Преглед на мнение
                              Екшъна май ще е от четвъртък вечерта до събота.Предполагам за Бреслау Балкан 2013 питаш.Аз гледам от сайта им.И през нашият град ще минават.Пише че петък и събота са около Шкорпиловци.
                              Грешка момко до вашия град трудно ще стигнат особено цвайките.
                              МОТОРА ТРЯБВА ТИ ДА ГО КАРАШ А НЕ ТОЙ ТЕБ 0888984256

                              Коментар


                              • От: OFFRoad Варна - крайморски уговорки

                                Пламен питаше за едно друго културно мероприятие под надслов "Да се напием с шуменци и русенци." С удоволствие бихме правили такова мероприятие и с кърнарци примерно ( или който и да е друг ), но поради географските особенности ни е малко трудно. Чакаме следващото официално състезание, където живот и здраве ... и пари ... ще си наваксаме и с другите "градове".
                                Иван Маринов
                                Suzuki RMX 250 '92 - sold / Yamaha XTZ 750 Super Tenere '91 - sold / KTM EXC 250 2t '06 - sold
                                ЕНДУРО ВАРНА

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X